0 oy
810 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çok yorgunum 3 yıllık evliyiz ama bir sürü sorun yaşadık birbirimize demediğimiz kalmadı eskiden tartışsak hemen yanaşıp gönlünü alırdım yattığımizda sarilmadan uyumazdım sabahları öpmeden yataktan kalkmazdim şimdi hiç hevesim yok bir haftadır şehir dışındaydı o kadar özlemediğimi fark ettim geldiği gibi tartışmaya başladık oğlum yoruyor zaten bir yandan da eşim çok bunaldim  duygularım çok yıprandı ben çok yıprandım dertlesmek için yazdım ne yapacagimi nasıl düzeleceğim bilmiyorum :((

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah gönlüne huzur ferahlık versin inşallah canım 
tarafından
Amin inşallah :(
-Reklam-
0 oy
(814 puan) tarafından
Birbirinize vakit ayırın başbaşa vakit geçirin dans falan edin sarılarak yat bence hala cnm yoksa daha çok uzaklaşırsın
(814 puan) tarafından
Evde bakara süresi aç ve netten bak cnm eşle arayı sıcak tutmak için dua diye
tarafından
Az önce sarılmak için adım atacaktım akşam akşam söyledikleri laflar aklıma geldi vazgeçtim çabalamaktan yoruldum artik
tarafından
Kadriye bakacağım canım çok sağ ol
(814 puan) tarafından
Ne diyoki cnm
0 oy
(420 puan) tarafından
Lohusa mısın canım
tarafından
Değilim 6 aylık bebeğim
0 oy
(309 puan) tarafından
Bizde ikinci yılın içindeyiz bizde çok kötü şeyler yaşadık heo kavga dövüş geçti inan bende de oluyor az önce tartıştık tinmadan geldim yatağa yattım yıpranmışlik var malesef 
tarafından
Bende öyle bende az önce laf yedim durduk yere döndüm yatıyorum hiçbirşey demeden geldi yattı horul horul uyuyor
(749 puan) tarafından
Malesefki bu hikayede herzamn kadın salya sümüktür erkek ise horulhorulll uyur....
tarafından
Bu saat oldu gram uyku yok kafama takmaktan
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Sen daralmissin biraz havan değişsin evden uzaklaş 
tarafından
Çocukla pek mümkün olmuyor ama deneyeceğim sağ olun
(1,726 puan) tarafından
Çocuğu bahane etme birlikte parka çıkın gezin ne olacak l
tarafından
Yarın adım atacağım bir kez daha
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Sürekli vakit geçirin. Baş başa çıkma ihtimaliniz varsa baş başa çıkın . Ozaman duzelirsiniz inşallah 
tarafından
Çocuğuma bakacak kimse yok eşimde baş başa çıkmak için heves de yok nasıl olacak bilmiyorum
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ben de ayni şekilde ama sizin biraz daha erken olmuş bizim 10 yıl evliyiz bu sene böyle olduk sabrediyorum rabbim ferahlık versin bize
tarafından
Evet çok erken oldu severek evlendik görmediğim zaman burnumda tütüyordu nasıl oldu da bu hallere düştük  bilmiyorum
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Bir süre sonra monotonlasiyor hayat
tarafından
Hele çocuktan sonra afedersin cinsel hayat bile degisiyor
0 oy
tarafından
Sen onu öpme o seni öpsün sen sarılma o sarılsin herşeye ilk ve çok yapan neden bilmiyorum ama hep çok değersiz oluyor.
tarafından
Bence de öyle nasıl olsa gelir öper sarılır aramızı düzeltir diye düşünüp iyice kendini çekiyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 272 göst.
10 Ağustos 2023 Aile kategorisinde 3cocuklumutluevli (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 996 göst.
30 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Miniktirtil (1,280 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 596 göst.
9 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sonsuzlugum.33 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 503 göst.
15 Eylül 2022 Aile kategorisinde mutsuzcicekkk (26 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı