0 oy
1,313 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Bebeğim 17 haftalık olmuştu bugün kontrole gittim normal bir kontrol diye gittim bebeğimin kalbi durmuş hemde 20 gündür yaşamıyormus benim hiç belirtim olmadı gerçekten canım çok yanıyor ağlamaktan gözlerim şişti normal doğum yaptım sonrada kürtaja aldılar zor geçti bebeğimi gömem için bana verdiler lütfen doktor muaynenizi aksatmayin gidin bende hiç belirti olmadı doktorun söylediği tek şey engelli bir bebek oldugu için kalbi durmus ama inanamıyorum kendime gelemiyorum lütfen dua eder misiniz rabbim bana sabır versin içim parçalandı nasıl toparlanicam çok şükür 2 tane evladım var ama aklım hep onda pskolijimin bozulmasından korkuyorum sürekli gözümün önünde 

38 Cevaplar

0 oy
(504 puan) tarafından
Neden baktınız ki keşke bakmasaydınız..
(1,313 puan) tarafından
Aslında bakmiyacaktim ama hemşire getirip gösterdi gözümün önünde kefene sardı
(504 puan) tarafından
Görünce hep aklınızda kalır unutamazsınız
(504 puan) tarafından
Başınız sağ olsun rabbim diğerlerinin ömrünü uzatsın inşallah..
-Reklam-
0 oy
(7,627 puan) tarafından
cok üzüldüm başın sağolsun 
(1,313 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım hayırlısı buymuş demekki diğer çocuklarını düşün:(
(1,313 puan) tarafından
Görüntüsü hiç gitmiyor gozumun önünden
0 oy
(308 puan) tarafından
Allah sabir versin canim  yasiyacak gunleri yokmus canim demekki uzulme allah cocuklarin bagislamis seni anne karninda vefat eden bebege bile isim takin deniliyor dinde diger dunyada karsimiza cikicaklarmis uzulme
(1,313 puan) tarafından
Koydum canım ismini
(230 puan) tarafından
İsmi neydi canım
(1,313 puan) tarafından
Elisa
(230 puan) tarafından
Allah sabır versin canım Cinsiyetini de öğrenmişsin kıyamam keşke görmesydin bı ömür o gözünün önünden gitmaz ki
tarafından
Bu posta denk geldim.  Bsmllah.   Sende ben de yasadik bu aciyi.  1 agustos da haberimiz bile yok boyle olicagindan
0 oy
tarafından

Oy kıyamam canım ya inşallah en kısa zamanda Rabbim soğukluğunu verir. İki evladına sımsıkı sarıl unutulmaz elbet ama inşallah acın hafifler tez zamanda:(

(1,313 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Rabbim bu imtihanı sabırla geçmeni nasip etsin inşallah Sabri'nin mükâfatını kat ve kat versin canım  Allah yardımcınız olsun inşallah 
(1,313 puan) tarafından
Allah razı olsun inşaallah
0 oy
(3,096 puan) tarafından
Allah olan evlatlarıniza  size sağlık sihat uzun ömür  nasip etsin inşallah. 
(1,313 puan) tarafından
İnşallah Allah razı olsun
0 oy
(48 puan) tarafından

9 haftalık hamileyim korkuyorum bende sürekli kanamam var buna ağlamam normal mi piskolojim çok bozuluyor bişey olucak diye ilk bebeğim bide :'(

(1,313 puan) tarafından
İnşallah hiç bir şey olmaz sadece doktor muayneni aksatma rabbim sana bağışlasın inşallah
(48 puan) tarafından
Çok çok üzüldüm Allah'ım sabır versin keşke görmeseydin asla o görüntü gitmicek gözlerinden
(340 puan) tarafından
Benimde sürekli kanamam oldu 5 düşük tehlikesi atlattım oğlumda şimdi doğurdum 6aylik üzülüp stres yaparsan iyi olmaz morel önemli bu şeylerde .
0 oy
tarafından
Canım benimm Allahim sana sabır versin çok üzüldüm yaşayıp acı cekecekti belkide Rabbımin vardır Bi bildiği evlatlarını sana bağışlasın:((
(1,313 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Oyyy kuzum benim keşke bakmasaydin 

Rabbim sağ olan çocuklarına hayırlı uzun ömürler versin inşallah 
(1,313 puan) tarafından
0 oy
(5,507 puan) tarafından
Keşke görmeseydin Allah sabır versin hafızandan silinmez göstermemeleri gerekirdi 
(1,313 puan) tarafından
Gösterdiler asla gözümü kapatamiyorum gözümün önünden gitmiyor
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Ah canım benim Allah sabırlar versin... Cennete bir şefaatçi gönderdin o seni orda bekliyor inşallah öyle düşün, isyan etme bırakma kendini.. Çok zor olduğunu tahmin edebiliyorum Allah imtihanını kolaylaştirsin :((
(1,313 puan) tarafından
Gerçekten çok zor Allah razı olsun inşaallah
(2,097 puan) tarafından
Ayrıca Allah kimseye vermesin ama niye baktım diye düşünme o da senin bir parçandi sonuçta dünya gözüyle görmek istemen çok normal bence iyi ki baktın....
0 oy
(2,261 puan) tarafından
Allah sabır versin çok üzüldüm Rabbim cennetinde kavuştursun sizi diğer çocuklarına sağlık sıhhat versin inşaAllah 
0 oy
(3,122 puan) tarafından
Başın sağolsun canım ya keşke göstermeselerdi nasıl birşey bilmiyorum ama rabbim en kısa zamanda sana da yardımetsin sabırlar versin
(1,313 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(7,337 puan) tarafından
Dünyada yaşayabileceğin en acı şeyi yasamisin rabbim kimseyi evladıyla sınamasın sanada sabır versin başın sağolsun birde su yönden bakmaya çalış engelli demiş doktor ya yasasaydı ama hergün gözünün önünde eridiğini görseydin buna hiç dayanamazdın her serde bir hayır arayın diyorya biliyorum zor ama böyle düşün evlatlarına sarıl rabbim ağır imtihandan geçirmesin
(1,313 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(7,677 puan) tarafından
Analık işte parçalanmazmı için yanmazmı canın Allahım diğer evlatlarına sağlıklı uzun ömürler nasip etsin seninde sızını hafifletsin kuzum(╯︵╰,)
(1,313 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah
0 oy
tarafından
Keşke bakmasaydınız ama olan olmuş allah yardımcın olsun rabbim sabır versin canım 
(1,313 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(11,013 puan) tarafından
Ah bacım benımkı de 4.5 aylıktı. Aynısını yasadım. Cinsiyetini göstermiyordu. O kontrolde dr kesin görürüz demişti. Hazırlanıp gittik sevincle. Kzımı bile cicek gibi giydirdim giderken.bir gittik aynı senin yavrun gibi 1 hafta olmuş kalbi durmuş. Bende normal dogum yaptım sonra kürtajla içimi temizledi. Bilirim o dogumu yapıpta elin boş donmeyi. Rabbim sabır versin. Gececek canım evet bitmeyecek ama küllenecek. Kemdine zmaan ver. Bak 4 sene gecti daha hala aklımdafır yavrum. Bana göstermediler. Rüyalarımda sevip emzirdim. Bitmiyor ama geciyor. İster inan ister inanama aglıyarak yazıyorum. Onlar bekliyor bizi cennet kusu onlar. Meleklerdi ve görevleri o kadardı dünyada. Rabbim bir daha yasatmasın. 
(1,313 puan) tarafından
Bende şuan senin yorumunu okuyunca ağladım Allah bize sabır versin inşallah
(11,013 puan) tarafından
Amın bacım. Bır gun bıle aklıma gelmedıgı olmadı ama eskisi gibi her geldiginde aglamıyorum atık. Bazen bir cocuk gördügümde yasasaydı bu kadar olacaktı diyorum bazen. Bende evladımın ismini muhammede mustafa koydum. İsim konulması lazımmı ya
(1,313 puan) tarafından
Bende ismini elisa koydum
(11,013 puan) tarafından
Allah cennetinde kavuşmayı nasip etsin insallah bizlere. Cennet kapısından kucagımıza alarakmgirelim yavrularımızı
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Bnde 33 haftalık yavrumu kaybettim göstermediler bana mezarına bile koymama izin vermediler 
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun çok üzüldüm

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,315 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Nurr (3,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
13 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde elifgndz (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 337 göst.
14 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (841 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 234 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Melek90000 (10 puan) tarafından soruldu

385,043 soru

11,516,068 cevap

35,175 kullanıcı

...