+6 oy
592 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Yani post acmayayim linç yerim milletle uğraşmayım diyorum ama olmuyor artık 

Hanımlar canlarım her gün bir suru post yok şiddet gördüm gidecek yerim yok kaynanam şöyle yaptı görümcem böyle yaptı eşim beni aldattı çocuğum şöyle bebeğim böyle arkadaşlar biz kadınız biz anneyiz yukumuzu taşıyor olmamiz ağır olmadığı anlamına gelmez 

Allah kadını erkeğin kaburgasından yaratmış der bazı âlimler beden gücünü erkeğe ruh gücünü kadına vermiştir  

Su hayatta kırmızı çizgilerimiz olsun her kim basarsa haddini bildirin benim kadın olmam ekonomik özgürlüğümun olmaması beni zayıf yapmaz aldatilirsam şayet şiddet görürsem evden gidecek taraf erkek olacak buna boyun eğersem zayıf olurum ben dünyaya can getirebiliyor sam ben topluma birey yetiştiriyorsam her şeyi yapabilirim benim şu hayatta kimseye ihtiyacım yok Allahtan başka ben kendime baba anne arkadaş es dost olurum ben iş yerimde en iyi iş kadını evimde en iyi ev kadını anne olabilirim kendinizi ezdirmeyin kendinize saygınız olsun değerinizi bilin birazcık ya 

Hiç kimsenin benden üstünlüğü yok 

Kimsenin bana dokunmaya hakkı yok ben özgür bir bireyim bitti 

Aslında yazacak çok şey varda gece gece kendimden gormuyorum neyse sadece şunu bilin 

Biz kadınız bir prenses olmak için bir prense ihtiyacimiz yok 

14 Cevaplar

+2 oy
(2,922 puan) tarafından
Çok güzel yazmışsın tabi şimdi gelirler sen evin içinde ne yaşandığını bilemezsinciler yazmışlarda bazıları. Kaynanam böyle yaptı görümce şunu dedi yerine cesurca cevabını verseler bidaha çekilecekler ama yok boş ver herkesin kendi karakteri kendi kendini yok sayışı
-Reklam-
+1 oy
tarafından
İşte bacı bazı şeyler anlattığın öyle oturduğun yerden yazdığın gibi olmuyor bir insanın dediğin şey  başına gelmeyince anlayamazsın herkesin sınavı farklı imtihanı farklı herkesde senin gibi güçlü değil kim ister şiddet hakaret aldatilmayi keşke öyle yazdığın gibi silib sktiri çekmek kolay olsa 
(337 puan) tarafından
Yaşamadığımi nerden biliyorsunuz ben neler yaşadım sadece demek istediğim yilmasinlar
tarafından
Yaşadığın hayatı ben bilmem benim yaşadığımı sen bilmezsin o yuzden herkesin hayatı hikayesi farklı belki sen dayandın başkası dayanmaz
0 oy
(810 puan) tarafından
Ohh mısss kabarsın göğüsler❣️bencede pısırıklıktan bı cıkılmalı bı silkelensınler korkuyu endişeyi atıp kara göz olsalar sorun bitecek 
(337 puan) tarafından
Gina geldi artık biraz dik olurlar belki
(810 puan) tarafından
Inşallah Allah hepsının yardmcısı olsun hepimizin.Bu ara cınsellık eşlerle alakalı cok acıldı:))
0 oy
(302 puan) tarafından

Aynen öyleee

tarafından
Aşkım nasılsın iyi geceler
(302 puan) tarafından
İyiyim cano sen nasılsın hayırlı geceler
tarafından
Hamdolsun canom ❤️  
Kaynanam ve herif ile terasta oturuyorum :)
Ne yaptın diyete başladınmi
(302 puan) tarafından
Hıhım başladım çok şükür son sürat devam ediyorum ama regl oldum canım sürekli tatlı istiyo bende diyetlik barlar yiyorum ara öğünlerde bide kahve Yanı hurma kuru kayısı bitter çiklat takılyom öyle bi bitsin biraz daha sıkı bi diyete giricem ahhh bide spora başlasam tam olacak aşkoo :))
tarafından
Başlarsın datlum bak havalarda güzel çok güzel yakarsın kiloları :)
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Ayyynen öyle. Birazcık özgüven herşeyi cozecek
tarafından
Sapikmisin bebem
(6,047 puan) tarafından
Lan yürü gittt ☺️☺️☺️
tarafından
Hastayimmm dergaa
(6,047 puan) tarafından
Biliyorum canım . ☺️☺️☺️☺️ Herkesler bana hasta zaten
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Ağzına sağlık güzel demişsin.  
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bu yazdıklarin iyi güzel de yıllanmış yanlış düşünceler, inanışlar, fikirler bir iki pohpohlama ve gazla düzelmez ne yazık ki... Kişi önce kendi değişmek isteyecek yoksa biz istediğimiz kadar verelim gazı... 
(337 puan) tarafından
Gaz değil canım insanın en başta kendine değer vermesi lazım
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Neyseki öyleyim ama okumak iyi geldi tabi . Kimseye eyvallahim yok yeri geldiğinde dediğin gibi bı cizgim var çokta yaşadım babam olsa tavrımi koyarım eşimde abimde arkadaşımda kim olursa olsun 
(337 puan) tarafından
Ablam hep derki bazen insanın kendini deliliğe vermesi lazım ki millet bı çekilsin susarsan tepeme cikarlar
(2,522 puan) tarafından
Aynen de öyle vallahi doğru demis
0 oy
tarafından
Ben 2yasında kızımla 4aylık bebegimle babalarının hırsızlık yaptığını öğrendiğim gün tek basıma evimi ailesinin yanından tasıdım annemlere yakın Bi eve herkes nasıl bakacan nasıl büyütürsün derken anneme aylık 500tl vermeye basladım gündelik temizliğe gitmeye basladım her iki kızımada gül gibi baktım bazen çok yoruldum çok ezildim ama asla isyan etmedim hep şükrettim varlıklarına sonra Allah karsıma esimi çıkardı merhametiyle sevgisiyle beni kendine bağladı bana eş kızlarıma baba oldu Allah ondanda annesindende razı olsun bize tekrar nefes oldular aile olmayı basardık eşim yetim büyümüş evlatlık alınmış babasızlıgın ne olduğunu bildiği için kızlarımı sırtında tasıyor bir an olsun yalnız bırakmıyor hiç bir kadın çaresiz değil bir can getiricek kadar güçlüyse bir kadın o canları tek basına büyütücek kadarda güçlüdür yalnızca kendinize güvenin 
(337 puan) tarafından
Hah ağzına sağlık bende onu diyorum
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Babamın bir sözü var hem iş hayatında hem de sosyal hayatımda eşimi ve ailesini seçerken de kulağımda küpe oldu. NE KENDİNİ EZDİR NE DE BAŞKASINI EZ.NERDE NE ŞARTTA OLURSAN OL.
(337 puan) tarafından
Ağzına sağlık babanızin
0 oy
(736 puan) tarafından
Yazdiklarinda gayet haklisin ama kimin ne yaşadığını bilemezsin kimseyi yargilamaya hakkimiz yok her kadin sen gibi güçlü ve özgüvenli değil 1 yaşında bebegin varsa esinden ayrilsan ailende kabul etmese naparsin o cocukla nasil işe gidebilirsin kreşe götürsen 1 yasinda kabul etmiyorlar bakici tutsan görüyoruz çocuklara dayiyorlar uyku ilaçlarını oturup keyiflerine bakiyorlar yani kimsenin derdini yargilamayin lütfen 
(337 puan) tarafından
Kimsenin derdini yargılama gibi bı hakkım yok tabiki hayat her zaman acımasız davranacak tür demek istediğim şey biraz güçlü olmak
0 oy
(50 puan) tarafından
Aynen öyle ya insan okurken hazmedemiyor...
0 oy
tarafından
Keşke herşey uzaktan ahkam kesmeye banzese
0 oy
tarafından
Malesef o işler öyle kolay olmuyo çevremde o kadar dik duruşlu kadınlar varki kimseye boyun egmeyen kimsenin lafinin altında kalmayan ama iş evliliğe çocuğa gelince boyun egiyolar çünkü kötü bir evliliği bitirmek bazı kadınlar için kurtulus olmuyo tam tersi tüm sevdiklerinin ve kendi canının yanması yok olması demek 
(337 puan) tarafından
Kimseye uzaktan ahkam kesmiyorum çarpıtma sadece çevreye karşı dik durun bir yerlerde kimse sinip ağlamasın bu hayatı kimse için heba etmesin diye söylüyorum
tarafından
Ben evlilik ilişkisi üzerine anladım postu
Evet Genel olarak bende seninle aynı fikirdeyim

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 489 göst.
+1 oy
31 cevap 290 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
+3 oy
62 cevap 951 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu