0 oy
241 göst.
Aile kategorisinde (299 puan) tarafından
5 yıldır evliyim ama 5 yıldır iliskide esim işini görüp bırakıyor.  Bu yuzdeln kuruluk oluştu kuruluk nedeniyle yara olustu yaktırdim zaten yanlis değilsem 4 aydir birlikte olmuyor  ya baskasi var ya kendi isini kendi görüyor muhtemelen. Yalanlari para saklama huyu çıktı e pazarlamaci olunca şehir dışında sürekli ondan sanrm. Bi krre Antalya'ya gitti 4 e kadar restorandayz demsti ki yalan Instagramdan restoran i takip ettm adam 12 de kapamış gitmis geldi zorla birlikte oldu 3 gün sonra hastanelik oldum mikrop kapmsm doktor erkekten gelen bi mikrop baskasyla iliskiden dedi onun yanında ben nerden bilim dedi oyle cevap verinxe dellendim haklisin ben başkasyla oldum ondan kaptim dedm her b.ku yiyor ne bilim dyor beni zan altında brakyor acaba dyorum yine bi haltlar yedi ondan mi benle olmuyor. Bana dediği yorgun oluyomus hali yokmuş bi erkek karisindan bu kadar uzun kalir mi ya iliskide kendi istedgni yaptırıyor aynisini sende yap dyorum midem bulanıyor yapamam diyor yani bi insan karısı da zevk alsn istemezmi ya ben mi abartiyorum bilmiyorum 5 yildir ayni valla bazen diyorum cocuk nasil oldu bu kadar sekse düşkün oluo karısından nasil uzak duruyor bu adam beni beğenmiyor sanırsam 

7 Cevaplar

+2 oy
(1,246 puan) tarafından
Kocan seni aldatmış senin düşündüğün beni beğenmiyo mu? Cidden mi canım az değer mi versen kendine? Kurban olsun o sana ve ne demek başkasından hastalık getirdi. Erkeğin aldatmasında sorun karısının çok çirkin olması değil kimler kimleri aldatıyor karakteri bozuk olunca oluyo işte. Ayrıca herkes tatmin edilmek ister karşılıklı herşey paralı asker misin sen yapsın işini dönsün gitsin. Kendine kıymet ver o kocanı da terketmiyosan bile bari süründür hayat kadınlarıyla mı oluyo napıyo AIDS olursan ne olcak ne bu vurdum duymazlık 
(1,246 puan) tarafından
Dinleme p zman onu o sana paso hastalık getircek başka kadınlarla olcak sen aman kocam bey kızmasın mı diceksin! Deme kardeşim sadece 2 dakikalık zevk değil herşey tek sorununuz bu da değil. Ne kilolu insanlar var valla özgüvenleriyle dünyayı dize getirirler sende kendine gvenceksin kendini sevceksin başkasının kalbine bırakmicaksın kendini. Hiç bi savaş mücadele etmeden kazanılmaz ne kazanmak istiyosan onun için savaşmalısın..
(299 puan) tarafından
Yani keske tek sorunumuz bu olaydı. Hani kendiside kiskanyor beni kiskanlmycak kisilereen. Dengemi bozdu vallahi aile terapistine gidecegz bakalim son çıkışımız o
(1,246 puan) tarafından
Geç kalmadan gidin çocuğunuza yazık sevgi dolu bi ailede büyümeyi her çocuk hak eder hayırlısı olsun hakkınızda
(299 puan) tarafından
Allah razı olsun elimden geleni yapıyorum kızım için. Söylediklerini asla unutmycam Allah razı olsun
(1,246 puan) tarafından
Amin cümlemizden
-Reklam-
0 oy
(48 puan) tarafından
Başkası mı var acaba 
(299 puan) tarafından
Sanki bende öyle düşünüyorum yani devamlı değil de tek gecelik falan
(48 puan) tarafından
Bağımlılık yapabilir bizde 1 buçuk yıllık evliyiz afedersin de bi oyun var pubg diye ona yetişmek için o sırada arkadaşları arıyor ve yarım kalıyor içeriye oyun oynamaya gidiyor konusmamistim 1 hafta saçma saçma haraketler yapıyorlar
(299 puan) tarafından
Tuhaflar vallahi yaa
(48 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun çok dikkat et kendini Allah korusun bı hastalik kapsan
(299 puan) tarafından
Birlikte olmuyoruz 4 aydan fazla oldu zaten bu saatten sonra da olmaz ki Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah
0 oy
(913 puan) tarafından
O kimki seni beğenmeyecek hatayı kendinde arama canım bütün suç onda seni aldattığına eminsen bence imkaninda varsa durma o adamin yanında 
(299 puan) tarafından
İmkanim olsa zaten durmazdm canım annem bile diyor kizin biraz daha büyüsün sabret diye de yani aldatma olmadysa ben neden mikroo kaptim neden benden uzak  cok kafami karıştırıyor.
(913 puan) tarafından
Kuzum normal bi durum değil ya üzgünüm ama aldatma olabilir doktorda açık açık söylemiş zaten
(299 puan) tarafından
Allahim bana sabır versin inşallah ve ona tez zamanda Hidayet etsin
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Yazdıklarina göre senin hatan olacak birşey yok h kendi böyle davranıp hem nasil sana karşı bahane üretebiliyor 
(299 puan) tarafından
Bilmiyorum canm bi kere süslendm makyaj yaptm güzel bir elbise giydim döndü bana başına mi vurdu dedi. O gün o kadar yıkıldım ki nasil kirildim kendime olan güvenim uok oldu
(2,524 puan) tarafından
Yok artık sen ona fazlasin bence benim eşim şakayla hep benim tişört Kerim'i giyorsun demişti üç gün sürat yaptim saçmalık ya ben anlamıyorum bazıları hiç karinla nasıl konuşulir bilmiyor
(299 puan) tarafından
Çok değişikler vallahi ya elin kadinlaryla kibar konuşurlar ama
(2,524 puan) tarafından
Öyle düşünüpte kendini üzme iyice . düzelir inşaAllah böyle olanlarami odun diyorlardı sende ona öyle söyle insan iki güzel laf etmezmi karısına.
(299 puan) tarafından
Teşekkür ederim canm kendimi toplayacm srtik
0 oy
(124 puan) tarafından
Kuzum eğer bir erkek ilişki istemiyorsa kesin başkası var normalde neden insan karısıyla istemesinki büyük ihtimalde başka biri var yada arada falan başkasıyla ilişkiye giriyorda olabilir..
(299 puan) tarafından
Maalesef bende onu düşünüyorum yoksa mümkün değil 4 aydir bsey olmamasi
0 oy
tarafından
Seni aldatmış hastalık bulamışsın kendinde hata arıyorsun, o kim ki seni beğenmicek terbiyesiz bir delil kanıt bulamazmısın yüzüne yüzüne vursan
(299 puan) tarafından
Keske bulsam önceleri gecmisten cikariyordm smdi onlari öğrenms gizli sekmeden yapiyor izliyor herseyi bulsam da ne telefon kurcalyon dye uste çıkıyor. Hakkim yokmus kurcalamaya
tarafından
Uyurken yapsan canım böyle uyurken derin bir baksan telefonuna
(299 puan) tarafından
Yok yine siler ve yemin ettm bakmam dye bakınca sinirlenyorum tansyonum fırlıyor ondan bakmamak em iyisi
0 oy
(811 puan) tarafından
Bu kadar detaya gerek yoktu bence ama ne yaparsa yapsın sen canın yamıyosa saglıgından oluyosan cokta lazm degıl.elbet kosa kosa gelcek işi düşecek o zaman sürt burnunu cok evden uzak kalıyosa vardır ılıskısı barız belli zaten sen boyle kendı kendıne kuruntulanmak yerıne delıl toplamaya basla derım ılerde lazm olabılır ınkar eder 
(299 puan) tarafından
O kadar kurnaz ki zerre bseyini yakalatmyor hepisni öğrenmiş herşeyi gizli sekme üzerinden yapyor

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 720 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,330 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 290 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 390 göst.
7 Mart 2023 Aile kategorisinde Minimalist (261 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 252 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,422 soru

11,327,088 cevap

34,780 kullanıcı

...