0 oy
223 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,618 puan) tarafından
9 aylık Kızım 5 aydır her ay idrar yolu enfeksiyonu geçiriyordu çocuk nefrolojiye getirdim hastaneye yatırdılar dua edin tahmini kaç günde çıkarız bilmiyorum damar yolunu ayaktan verdiler kızım da iki gündür emekliyor emeklemek gitmek istiyor izin vermiyorum yataktan inmeye çalışıyor bugün yatış verildi dua edin çabuk geçsin bu süreç...

6 Cevaplar

0 oy
(4,159 puan) tarafından
Oyy kuzum benim kıyamam ben ona Rabbim Şafi ismiyle tez zamanda şifasını versin sağlıkla evine dönsün insallah 
(1,618 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Rabbim sağ salim evinize kavuştursun çok geçmiş olsun bizde 1.5 aylıkken on gün yatmistik menenjit teşhisi ile çok zor Allah yardımcınz olsun 
(1,618 puan) tarafından
Çok zor canim teşekkür ederim yorumun için
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Çocuk nefrolojisi ne dedi canım her ay olması normal değil çünkü benimde 2 aylıkken oldu oğlum idrar yollarından 8 gün kaldı 
(1,248 puan) tarafından
Aaa gercktnmi bilmiyordumm valla
(3,681 puan) tarafından
Malesef öyle canım oglum geçirmesin enfeksiyon diye ilaç kullandık hala da kullanıyor böbreklerine zarar vermesin diye enfeksiyon olursa iyi bir nefroloji doktoruna gidin mutlaka
(1,248 puan) tarafından
Goturcemde nasip olmadi firsat bulamadm bi turlu uzak bide
(3,681 puan) tarafından
İnşaallah temiz çıkar sonuçları canim
(1,248 puan) tarafından
Aminn inslhh yaa cnm
0 oy
(601 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim acil şifalar versin inşallah canım şikayeti ne oluyor du 
(1,618 puan) tarafından
Çişini yaparken ağlıyordu bide koku oluyordu bezi sapsari oluyordu geceleri sürekli uyanıyor iştahsız iştahsız ortalıkta geziyordu ek gida kabul etmiyordu
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Ya şafi isminin yüzü suyu hurmetine şifa versin inşallah bizde geçen ay yattık kan8nda idrarında yüksek enfeksiyon vardı 4 gün hastanede yattı sonra 1 hafta sabah akşam serum tedavisi aldı sonraki bir haftada antibiyotik kullandık şuan iyi çok şükür 
(1,618 puan) tarafından
İyi çok şükür canım
0 oy
(10,021 puan) tarafından
Ahh seni o kadar iyi anliyorumki suan. Gecen sene ramazan bayraminda ayni benim oglumda 9 aylikken 4 gun hastanede yattik. Pandemiden dolayi test yapip baska kimseyi almiyorlardi yanina bayram oldugu icin ozelde doktor yoktu devlete yonlendirdiler bizi. Allahim resmen kabustu cocuk hareket etmek istiyor surekli salla beni ayaginda diyor bacaklarimda derman kalmadi agliyorum surekli annem ariyo o ayri agliyo esim yurtdisinda bi yandan. Allah kimseyi o kapilara dusurmesin insallah ozelliklede cocuklarimizi. Allah yardimcin olsunda tez zamanda iyilesirde kuzun cikarsiniz insallah. Bebek arabasi cok iyi oluyor aklinda olsun ona koyup gezdirebilirsin etrafi izler durur orda uyur falan. Bizimde elden takmislardi surekli agzina almaya calisiyordu cikarmaya. Rabbim tez zamanda kurtarsin insallah
(1,618 puan) tarafından
Ayağı tıkandı şişti bu sefer elden taktılar elindekini de çekti çıkardı damar yolu bulamiyorlar şimdilik biraz dursun tekrar bakicaz dedi hemşire. Off çok zor ya emeklemeye çalışıyo emekleyemiyo bağırıyo aynı odada başka hasta yine var o çocuğu da uyandiriyo

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 487 göst.
0 oy
14 cevap 229 göst.
0 oy
9 cevap 166 göst.
24 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavintuba (450 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
19 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı

...