0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

Kızlar dün konu açmıştım anaokulunda işe başlicam diye bugün gittim görülmeye saat 09.00-15.00 arası çalışıcam oğlumda kayıt olacak yemek okula ait sigorta var. Banada aylık 2500 maaş okul yürüme mesafesinde işte görüştük hoca beni pozitif buldu evrak listesi atacaktı hala atmadı bekliyorum. Görüşme çok güzel geçti. Oğlumun eski kreş müdürünün arkdadaşı kreş sahibi tanıyorlar birbirlerini yani. Dün açtığım konu aşağıda. 
Hocaya sordum sonra evrak listesi atmadınız diye attı hemen daha sonra işte hazirlimmi hocam dedim şu temizlik tadilat bitsin aricam seni inşallah yazmış gittiğimde dağınuktı kreş zaten ne bilim başta çok olumlu ve olmuştu iş acaba vazmı geçti.

Dünkü konu. 

Merhaba kızlar ben çocuk gelişimi ön lisans bitirdim bu sene birde oğlum var beş yaşında,bekarken farklı sektörlerde çalıştım şimdi çocuk gelişimine yoğunlaştı sertifikam var diplomamı aldım seminerlere falan katıldım neyse evde çok sıkılıyorum ve artık bişeyler yapmaya karar verdim bir kaç yere başvuru yaptım kreş, okul, kolej vs Bi yerden cevap geldi ücret beklentiniz nedir diye bende asgari dedim çünkü pek tecrübem yok tabi sürekli araştırma içindeyim ama her yer tecrübe soruyor tecrübede çalışınca oluyor neyse bu görüştüğüm yer döndü asgari değil 2500 civarı veririm dedi bende oğlumunda okula ücretsiz yazdırabilir miyim dedim olur dedi yani hem ben çalışıcam hemde oğlum aynı okulda farklı sınıfta eğitim görecek zaten düşüncem böyleydi oğlumunda yazdırırım gerekirse asgari ücretten düşer diye yine aynı gibi bişey oldu yarın görüşmeye çağırdı büyük ihtimal Allahın izni ile olacak en azından tecrübe edinirim. Yapanlarda öğrenerek yapıyor çoğu şeyi biliyorum ama yarın görüşmede sizce yaklaşımım nasıl olsun.

2 Cevaplar

0 oy
(58 puan) tarafından
2500 çok az, size tavsiyem özel eğitim ve rehabilitasyonlarda grup eğitmeni olun.. asgari ücret verenler dahi oluyor
(7,971 puan) tarafından
Ben diğer postuna da az yazmıştım gerçekten az.
(228 puan) tarafından
Oğlumda yanımda olacak canım onu başka kreşe versem zaten elime hiç kalmaz
(58 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah
(228 puan) tarafından
İnşallah canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şuan kreşler durgun boya tadilat bitene kadar eylülü bulur bence Eylül'de başlarsın kreslerin ücretleri az oluyor daha önce iki yerde çalıştım bu sektörü yakından biliyorum çok iş çok ses çok kalabalık stres az para heryerde böyle asgari ücret 2200 olduğu zamanlarda aylık 600 lira teklif etmişlerdi 750 ye buldum diye seviniyordum sabah dokuzdan akşam altıya kadar 13 çocuk ... Geçen yaz bile 9 12 arası için 500 lira dediler bir kere sana plur dedilerse vazgecmezler stres yapma zaten ucuza çalışacak birini arıyorlar sen o parayı kabul etmişsin silkelesende yakandan düşmezler 
(228 puan) tarafından
Dün benim için oldu dedi birde öyle demesi üzdü tadilat sonrası aricam inşallah dedi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 350 göst.
9 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,412 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 890 göst.
15 Ağustos 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 346 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 581 göst.
11 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,307 soru

11,386,714 cevap

34,887 kullanıcı