0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Kızlar sürekli ağlama krizleri çığlık atma biseye hayir dediğimde o şeyi gözümün içine baka baka yapması mesela elinde oyuncak var sürekli atıyor yapma atma dedikçe gözümün içine baka baka atmaya devam ediyor çıldırıyorum asla odasında besiginde yatmıyor 1 haftadır ağlama krizine giriyor yanımda uyutup besigine bırakıyorum ağlayarak uyanıyor yanımda olmak istiyor mesela en geç akşam 10 da uyurdu şimdi gece 12 1 kadar uyumuyor zorla uyutuyorum onu da yine ağlaya ağlaya Allah aşkına neden böyle oldu bilenler yorumlayabilir mi kızmıyorum güzel güzel anlatıyorum o zaman daha çok yapıyor inatla kızıyorum 5 dakika sonra yine yapmaya başlıyor bana vuruyor neden değişti bianda 1 haftadır böyle 

4 Cevaplar

0 oy
(1,925 puan) tarafından
Benm oğlumu anlatmışsın tam bu gün 18 ay oldu aynı şeyleri yapto gece bile yok yere çığlık çığlığa ağlıyor. Çok huysuz oldu çok.
(84 puan) tarafından
Neden acaba ya gerçekten çok yoruyor bu hali beni
(1,925 puan) tarafından
Ben bittim ben yakında psikolojik tedavi görücam. Benm eşimin hayatı diye bişey kalmadı evde sadece oğlumuzun hayatı var
(84 puan) tarafından
Aynen öyle eşim önceden destek oluyordu bana ama şuan gece çalıştığı için gece gündüz ben ilgileniyorum çok yıprandım bende
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyyy iki Şubat doğumlu benim kizda inşallah bu sekil gider ben ağlarken dikati baska yone cemeye çalışıyorum cok inatlasma yapmiyorumm boyle iyiz inşallah deyismezz
(84 puan) tarafından
Canım çocuğu bende ağlatmıyorum hemen sakinlestiriyorum ama altını üstünü değiştirirken ağlıyor asla sakinlesmiyor önceden banyoyu çok severdi şimdi zorla sokuyorum önceden sevdiği ne varsa şimdi sevmiyor
(1,925 puan) tarafından
Benm oğlumda 2 şubat doğumlu. Kızlar peki kahvaltı felan yapyomu benm oğlum asla kahvaltıda ağzına bişey almıyo.  Bi kaç defa zorla inatla vermeye çalıştım daha kötü oldu şimdi inadına yemiyo aç olsa bile. Üstüne gittikçe huyu daha  kötü olyo onunda psikolojisini bozmim diyorum ama hiç bişey yemiyor.
tarafından
Ben diyorum ya pek üstüne gitmiyom sadece önceden sinyaller veriyom mesala hemen alıp yatirmiyorum birazdan uyuncaz diyorum yemek yicez giydircem seniii diyerek konusarak haziliyorum ama zaten cok caresiz kalmadim sadece caresiz kaldigim yer bana bağımlı biraz kamu binalarina onla girince cok ağlıyor hastane saniyo herelde orda cok sıkıntı yasadim yemek konusunda sevdigi şeyleri yiyo küçük ken hersey daha iyidi yemek konusundaa
0 oy
tarafından
Hoşgeldin 2 yaş sendromu 
(84 puan) tarafından
Daha erken değil mi ya bu aylarda mi basliyor
0 oy
(4,067 puan) tarafından

Yalnız değilsn canm benm kızmda böyle inşallah geçicidir yoksa kendinden geçicm artık :) yordu iyice

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 86 göst.
11 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 299 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ikra ece (497 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
+1 oy
1 cevap 55 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu