0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir de karşı taraf davaya gelmek zorunda mı? Gelmeme durumu var mı?

5 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Suan adlı tatildeler adlı tatil bitince belli olur
tarafından
Ne zaman bitiyor kesin olaraj
(4,290 puan) tarafından
Eylül ayında bitiyor
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Gelmek zorunda değil iki tarafta avukat gitse yeterli 1 ayda sürebilir 1 yılda 
tarafından
Ama o zaman kendimi nasıl savunacağım. Yani avukatim var ama avukatım herşeyi en ince ayrıntısına kadar bilmiyorum evet dosya hazırlandı ama hala anlatmadigim bir sürü şey var
(4,089 puan) tarafından
Zaten orada seni savunan avukat oluyor şahitler varsa konuşuyor öyle uzun uzun birbirinize laf sayıp duramazsınız hakim sadece soru sorar genelde avukat cevap verir yani öyle tarafları uzunca konuşturup kavga ortamına çekmezler yoksa mahkemelerin önünden geçilmez
tarafından
Ay nerden bileyim canım vallahi çok canım sıkılıyor ne zaman boşanma davası açmak istesem hep bir engel çıktı şimdi de adli tatil var uzadı da uzadı.. ben karşılıklı iki kişide Mahkemeye giriyor sandım. Yanlış anlamayın ama ben onun zoruyla kapandım pantolan giymek yasaktı köyde  çorapsız balkona çıkınca dedikodu yapıyorlardı baskıdan şiddetten küfürden çok yoruldum. İki kere peş peşe doğum yaptım 73kiloya çıktım yattı kalktı şişman dedi kucumsedi bende şimdi diyete başladım saçlarımı boyacam kot giyecem çok kibar ve naif görünmek için kendime bakacağım. Oda gelsin görsün bak sen neye layık gördün ben ne oldum çalışmaya başlayacam ben onun malı değildim sanki kimsesiz gibi davrandı bana
tarafından
Canm kırılma lütfen ama bu şekilde davranman sadece seni küçük duruma düşürür.acilman için demiyorum.karsi taraf seni öyle görünce iyice ağzına laf verirsin.acilmak istiyorsan tabiki acil ama mahkemeye giderkende kot giyip açılıp sacilip gitme derim pek hoş karşılanmaz.birde bunları birileri için değilde kendin için yap yoksa sonrasında çok üzülürsün canm
tarafından
Yok neden yanlış anlayim sadece canım çok yandı. İntikam almak istiyorm beni çok asagaladilar kucumsediler eşim bana hiç değer vermedi hamileligmde hiç merhamet etmedi şuan biliyor msn kafamın içinde sürekli konuşan biri var neden böyle oldu herkes eşiyle mutluyken benim eşim dışarda elini tuttuğumda elini çekiyordu neler var neler bir anlatsam kalbim çok kırık o yüzden istyrm ki beni gördüğün de dimdik karşında durmak istiyorum sonra da Rabbimin izniyle kendi yolumu cizmek..
0 oy
tarafından
Davaya gelmezse 3. Mahkemede bosanirsin ama 3 mahkemede de gelmeyecek ve avukatı olmayacak. Çekişmeli yıllar sürüyor 
tarafından
O  ko.pek avukat tutmuştur. Daha çocukları alma hayali var. Mal kaçırma, nafaka vermemek için elinden geleni yapacak o yüzden avukat tutacak ge.berirde malı mülkü bana kızlarıma kalır inşallah
0 oy
(952 puan) tarafından
Çekişmeli sizin anlaşma sürenize bağlı. 3 günde sürer 3 saatte 3 ayda 3 senede
tarafından
İstediklerimi verirse vallahi ben bir saniye bile onunla yüz göz olmak istemiyorum artık ama o kadar k.ancik ki utanmasa benden tazminat bile alacak
(952 puan) tarafından
Yorumlarınıda okudum senin işin zor bacım. Sen onun aleyhine delil toplamaya çalış mahkemeye sun
tarafından
Avukat öyle delil topla vs felan demedi.
(952 puan) tarafından
Benim annem öyle yapmıştı. Sonra mahkemede konuyu açmış babamda inkar etmiş. Annemde delilleri gösterinde 2 celsede boşandılar ondan dedim
0 oy
(532 puan) tarafından
Ben 2015 te açtığım cekismeli boşanma davasından 2018 yılında kurtuldum 
tarafından
Canım peki çocuk var mıydı? Kimde kaldı çocuklar nafaka tazminat vs alabildn mi
(532 puan) tarafından
2 çocuğum var velayet bende sadece nafaka alıyorum ben tazminat istemedim.elimden gelse nafakayı da ben vereyim bosansin artık diye yalvariyordum o derece

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 315 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
5 Mart 2024 Aile kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 268 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 176 göst.