0 oy
260 göst.
Aile kategorisinde (679 puan) tarafından
Benim çocukluğum travmalarla dolu annem döverdi bazen evden atardı bütün evi ben temizlerdim çocuk halimle oyuncağım hiç olmadı hiç yanağımdan öptüğünü güzel söz dediğini hatırlamam bı kere intihara kalkıştım kötüydü yani babamda severdi ama öyle rahat değil velhasıl büyüdük ama unutamadık 

19 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Cehennemdi çocukluğum aman hatırlamak bile istemiyorum 
tarafından
Annemle tek görüşüyorum canım diğerleri ile görüşmüyorum annemle de benı doğurmuş büyütmüş saygım sonsuz ona o yüzden görüşürüyorum sana anlattıklarım hikayemin 10 da biri bile olamaz yanı çok kısa özet geçtim benım şuan tek hedefim kızımı çok iyi yetiştirmek onu sevgiye %100 doyurmak şiddet korku bunları asla yaşatmamak bızı hep iyi anmalı saymalı sevmeli ❤️❤️
(8,328 puan) tarafından
Allah gonul muradınızı versin canım o halde.Yasadıklarını cennetıne saysın rabbım
tarafından
Allah razı olsun canım
(679 puan) tarafından
Hadi sen küçüktün tecavüze sustunda bilen şerefsizler neden susmuş
tarafından
Keşke bilsem kuzum ya
-Reklam-
0 oy
(18 puan) tarafından
tabikide degildi annemle babamin kavgalariyla buyudum daha neler neler 
(679 puan) tarafından
Yazık olan hep çocuklara oluyor
(18 puan) tarafından
ohoo daha neler yasadim hic cocuklugum saglikli boyle simarik gecmedi annemin yuzunden
(18 puan) tarafından
annemden kactim evlendim ondada yuzum gulmedi
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Orta sekerdi işte 
(679 puan) tarafından
O da iyi
(2,159 puan) tarafından
Aynen hayata hazirlanmak için bazen tüm renkleri görmek gerekiyor. Çocukken dunyayi hep toz pembe görenler büyüyemiyor.
0 oy
(10,047 puan) tarafından
Allaha sukur durumumuz cok iyi degildi ama evimiz cok mutlu ve huzurluydu 
(679 puan) tarafından
Ne güzel
0 oy
tarafından
Babaya kadar aynı ama ben babamdanda şiddet görürdüm annem vur vur derdi kulaklarımdan gitmez hiç sesi ah neler yaşadım eşimi tanıdım sevgi gördüm ama anne babanın yerini tutmuyor sen Zonguldak limisin 
(679 puan) tarafından
Hayır değilim bende eşimden sevgi gördüm diyebilirim kimdey onun gibi sevmedi
tarafından
67 yazıyorda öyle sandım çok şükür yinede kaderimiz devam etmedi
0 oy
(3,259 puan) tarafından
İyiydi işte mükemmeldi diyemem biz kalabalık evde büyüdük annem eve hizmet etmekten bizde ortada büyüdük işte 
0 oy
(11,298 puan) tarafından
Bazı insanlar der ki bana bunu yaşattılar ben çocuklarıma yasatmicam 

Bazıları ise ben böyle gördüm diyip o şekilde devam ettiriyorlar nesli 

Travmalarla dolu bi geçmiş olması çok üzücü unutması imkansız umarım şuan iyi bi hayatınız vardir
(679 puan) tarafından
Ben çok öpüyorum yavrumu elimden geldiğince ona yaşadığımı yasatmam şu an daha iyiyim ama hala anne baskısı var
(11,298 puan) tarafından
Allah kolaylık versin sana aile baskısı gerçekten zor bisi
0 oy
(2,447 puan) tarafından
 Çocuk olarak sokakta gece yarısına kadar oynadığımız dönemler çok güzeldi. Aile olarak sanssizlardanim. Yalnızlık, hayal kırıklığı, travmalar ve pişmanlıklarla dolu eksik çocukluğum. Ne kimseyi affedebiliyorum ne de unutabiliyorum
0 oy
(396 puan) tarafından

Yeri geldi dayak da yedik yeri geldi sevildim. Hele bir gün  dayak yemişim anamdan :D:D Anamın peşine takılmışımm gelme demiş bana inatla gidince orakla dövdüğünü hatırlıyorum burnumdan  kan gelmişti :D Ama öyle travmalık bi olayım yok.  Keşke anacım yaşasaydı da yine dövseydi :( 

0 oy
(448 puan) tarafından
Benim guzeldi dedem lerle yasardik maddi durum da iyiydi  ama ailem ezilirdi bu durum brni uzerdi .... her isgedigim olurdu bayram kac günse  o kadar kiyafet  alirlardı   ...  halamlar falan yurt fisinda oyuncsklar boyalar kalemler suslu tokalarim olurdu ... lakin tek kiz olmak beni bunaltirdi ... fındık  bahcelerimizi var oraya bile gidemezdim giturmezlerdi hel ev evin cevresindeydim ünv yollamadilar tek kızım  diye 3 erkek kardesim var ama neymis tekmisim gözlerinin  önünde  olmam lazimmis ... ama annem hanal gibiydi onca gorunce vs geldimi agirla köy  isleri birlik yasamak zordu babamla annemi yatarken  gorurdum masal anlatirdi babam hic bir zaman baba kiz olmaya vakit bulamadik bir kere bana kızım  demisti aglayarak dedeme kosmustum babam bana kizim dedi diye ... tabi evler ayrilinca daha cok kizim vs dedi ama büyümüşdum ne faydasi vardi varlik icin de yanliz bir çocuktum koyde kimsede olmayan imkanlara sahiptik  havuzlu evde büyüdük  lakin anne babam benle ilgilensin isterdim  zaten cok rahat edemeden babam 52 yasinda vefat  etti   annem suan cile cekmiyor ama yapa yanliz yani is isten gecti artik.. annem hirslaninca bana vururdu ama anlardim o zaman bile caresizligini kimseye birsey diyemezdi tramva falan da olmadi   sanirsam bende
0 oy
tarafından
Okuynca dedim bn böyle post acmdim annem çok döverdi hiç oyun oynmdim okuldan cikar kosark eve giderdm arkadaşlarm bahcde oynardi Allah'ım annem bugün dovmesin ne olur sinirli olmsn diye dua edrdm 5 tane oklva kırdı uzermde birgun saklmatim vurmsn diye daha kalın odun bulup delice vurdu tövbe ettin mi derdi tövbe diye bagrrdm neye tövbe ediyordum sucum neydi yine neye canını sikmsti bilmzdim elime bıçak sürdü bir defasında 7dikis atıldı eve gelince dikisimi cekip aldi göz yaşım i tutamdim keske gormseydim postunu 
tarafından
18 yaşında kaçarak evlndim
0 oy
(554 puan) tarafından
İyiydi canım babam sağ olsun hiç bir şeyde gözümüz olmadan büyüdük. Okumamız için o kadar emek verdiler ki anneme gelirsek ne kadar ovsem azdir. Her zaman derim harika kadın harika anne harika eş. Umarım ben de onun gibi bir insan olabilirim. Onun gibi bir anne olabilirim. Rabbim yokluğunu göstermesin 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Cok kötüydü hic güzel bi cocukluk yasamadim cok küçük yasta tek kaldim evde annem calisiyordu babam öyle yokluk vardi hep kavga ederlerdi 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Çocukluğumu anlatsam oturur hepiniz ağlarsınız. Kiz kardeşim ve ben ciddi travmatik bi çocukluk ve ergenlik geçirdik. Su an ben 26 kiz kardeşim 22 yaşında. Kardeşim psikolojik tedavi görüyor. Ben iyi olduğumu düşünüyordum ama son zamanlarda bende terapi almaya karar verdim özel bi klinikte terapi alacağım kizim ve eşim için daha sağlıklı bir insan olmak içn 
0 oy
tarafından
Çok güzeldi hala özlerim. Dedem ve babaannem öldükten sonra çocukluğumuz bitti . bütün aileyi ayakta tutan onlarmis. Bayramlar çok güzeldi, beraber bir seyler yapardık . Her şey onlar varken güzelmiş ,onlar öldükten sonra tüm akraba ilişkileri bozuldu herkes mal mülk davasına düştü. Keşke onlar ölmeseydi de kimsenin bir şeyi olmasaydı. 
0 oy
(3,831 puan) tarafından
Evin en küçüğü ben olduğum için hep ilgi bendeydi güzel geçti o yüzden çocukluğum. Biz şey olduğunda annem ablamlara abimlere kızardı döverdi ama öyle şiddetli dövemezdi terlik atardı. Bana küçük olduğum için kıyamazdı o yüzden fazla şımarık büyütülmüştüm 
0 oy
(12,668 puan) tarafından
Hiç oralara girmiyım çikamam etkisinden sonra 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Dövme olarak klasik terlik yemisimdir annemden babam hiç vurmazdi bizi annem terlik atardı ama babam bizi dovmeye kalksaydi asla izin vermezdi biz genelde annemle hep temizlik için kavga ederdik :)) çok temizdi annem yetişemiyodu ona da şimdi derim seni o kadar iyi anlıyorum ki diyerek 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Aynn iş ve dayak ve baskiyla geçti maelsef evlatlarıma hiç öyle olmucam

İlgili sorular

+1 oy
58 cevap 561 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Bastet (860 puan) tarafından soruldu
+2 oy
43 cevap 461 göst.
25 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Elif34 (254 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 387 göst.