0 oy
890 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Sabah bı soru sordum resmen dalga geçmişiniz üstelik sağlığımla ilgiliydi dalga geçenlere hakkımı helal etmiycem şu anda hastaneye gidiyorum zaten niye yalan soyliyim üstelik sağlıkla alakalı ben korkuyla yazdım siz dalga geçiyorsunuz 
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

19 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Yanı olayı bılmıyorum ama burdakıler uzerınde ne hakkınız var da helal etmıyorsunuz 
tarafından
Kalp kırıp dalga geçiyorlar ya o yüzden etmiyorum hanımefendi bı kalp kırmak bu kadar kolay mı bu herşeye mana bulup kalp kıran insanlar çocukları naisl yetiştiriyor merak ediyorum dogrusy
-Reklam-
+5 oy
(916 puan) tarafından

Kimse kusura bakmasın ama bir insanı üzmek bir insanın üzülmesine sebep olmak onunla dalga geçmek kalbini kırmak zaten en büyük haktır hak demek illa ekmek su para değildir kimse kusura bakmasın gidin biraz araştırın HAK tam olarak nedir diye 

Çok geçmiş olsun canım inşallah çabuk geçer <3

tarafından
Teşekkür ederim çok doğru Allah razı olsun
(916 puan) tarafından
Senden de canım
+2 oy
tarafından
Öncelikle geçmiş olsun canım hastaneden dönünce bana da haber verir misin bende de var öyle bir sorun 
tarafından
Özel hastaneye gittim kendi doğum yaptigim doktor gitmeden önce aradım sekreter Kayit yaptırmanızı gerek yok alırız dedi gittik bu seferde 335 TL muayene ücreti istedi eşimde tıp fakültesine gidelim dedi para vermedigimiz için muayene olamadım maalesef yarına randevu bulursam fakülte Hastanesi'ne gideceğim tekrar yazarim
(9,571 puan) tarafından
Canım sen muayene için ücret ödeyeceğini bilmiyor musun kayıt açmadan hiçbi doktor muayene etmez ki
+1 oy
(9,571 puan) tarafından
Haber ver bizede canım ne dicek bakalım doktor 
tarafından
Yarın tekrar gideceğim buraya yazarım teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Aboggg bugün buradaki herkes tersinden kalkmış:Dbaci ne oldu ve geçmiş olsun canim❤

tarafından
Teşekkür ederim
tarafından
Ve ne oldu canim sonuç altta okudum da postu hatırladım,dediğin gibi mi
tarafından
Doktora muayene olmadan geri döndük yarın tıp fakültesine gideceğim öğretim üyesi bı doktor var ona muayene olacağım buraya yazarim
tarafından
Tamam canim şimdiden geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Noldu ki olay ne
tarafından
Hee hatirladim seni idrar olayini diyosun. Burdakiler herseyle dalga gecmeyi sever s.et
tarafından
Gerçekten ya resmen ben kafamdan uydurmusum öyle yazmışlar
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun bacı ne oldu ki
tarafından
Teşekkür ederim idrarim yanlış yerden geliyor
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Kız sana kim yalan söylüyosun dedi yanlış görüyosun ordan değil diye rahatlatmaya çalışmışlar okudum yorumları bide hastaneye gidiyo olman hasta olduğun anlamına gelmiyo ki bı görsün bakalım doktor belkide burdakiler haklı çıkacak hemen hakka girdiniz diye feryat ediyosun 
tarafından
Yorumları bı gör bide artı almış 4 tane yok brn kafamdan uydurmusum falan öyle demisler
(2,877 puan) tarafından
Ee sonuç ne
0 oy
(15,825 puan) tarafından
Gerçek bı sağlık sorunu olabilir bakma dalga geçenlere bazılarına sıçan yaraniyor ☺️☺️☺️☺️
tarafından
Ruh hastası dolu ortalik
0 oy
tarafından
Dalgadan daha ziyade doğru yere baktığınızdan emin misiniz? tarzı cevaplar gördüm ben.
tarafından
Yok sonradan yazılan cevaplarda kafandan uydurmussun demisler
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Hak olayını ne kadar basite indirgiyorsun 
(1,316 puan) tarafından
Sen bu kafayla bu yasa nasıl geldin ya acaba bilmediğim konuda ahkam kesmem bari ben senin gibi
tarafından
Ben 34 yaşındayım. Bu yaşa gelmem çok kolay olmadı her şeyden önce başka bir insanla nasıl konuşulur onu biliyorum. Sana da söylediğim bu kimseyle dalga geçemezsin bu tarzla konuşamazsın klavye delikanlılığı yapmayın. Bilgi doğru veya yanlış. Başka da yanıt yazmayacağım sen gittikçe düşüyorsun çünkü. Selametle
(1,316 puan) tarafından
Kimin düştüğü belli yazma zaten klavye delikanlısı kim belli oluyor
tarafından
Hak olayini siz basitlestirdiginiz için bana salakk muamelesi yapmış olabilirmisiniz nurse hanım acaba etmiyorum varmı kalp kırıp kafadan uydurdu diyorsunuz sonra hak olayini basite alıyorsunuz diyosnuz doktor bana olabilir dedi yarın tekrar gideceğim mecbur ameliyat olmak zorunda kalabilirim
(1,316 puan) tarafından
Valla bende etmiyorum derim işin içinden çıkarım tamam siz kendinizi büyük haklı görün neyse ya size laf anlatamayacam banane sizin cisinizden diyip yorum bile yapmayacak artık
0 oy
(3,135 puan) tarafından
Kimse kimseyi tanımıyor burda herkes yorum yapıyor bazıları dalga geçiyor olabilir ama hemen de hakkımı helal etmiyorum demek bana saçma geliyor ne hakkın var ki tanımadığın insanlar üzerinde 
tarafından
Kalp kırıp dalga geçmek benim Hakkima girmek olmuyormu hanımefendi
(3,135 puan) tarafından
Kimse dalga geçmemiş ki sadece yanılıyor olabilir misin demişler bende ilk defa duydum mesela şaşırdım yani
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım ben yeni gördüm postu ama bnc sana öyle gelmiştir sonuçta iki doğum ve sonta takılıyor fark ederlerdi sana öyle gelmistir
tarafından
Bende öyle düşündüm ama sabah beri kaç defa baktım iç taraftan geliyor
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Tamam sağlıklq ilgini sorunu  anladım da hakkın yokki helal veya haram edesin az mantıklı düşünelim .

tarafından
Ne demek hakkım yok benimle dalga geçip uyduruyosun derken Hakkima girmiş kalp kırmış olmuyorlarmi
(27,353 puan) tarafından
Orasını bilemem inanmamak başka hakaret etmek başka
0 oy
(583 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Fakat o yorumları hepsini okudum dalga geçen yok ki ben yapmadım ama okuyordum çok anormal bi durum tabii ki insanlar şaşkınlığını yazmış normal olmadığı için ben şahsen okurken şaşırdım oradan nasıl idrar gelir bunu fark etmen ayrı bi başarı ayrıca hakkına geçecek bı yorum Yok. Peki sonuç ne olur Dr ne dedi konu hakkında?
tarafından
Yarın tekrar gideceğim tıp fakültesine
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Yaa bakma sen onlalara Dr dan dönünce yaz bari 
tarafından
Yarın tekrar tıp fakültesine gideceğim
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Peki sontayi nasil taktılar bacim 2 sezeryan yazmisin bide okudum simdi sonradan olan birsey mi bu ilginc 
tarafından
Sonradan olduğunu düşünüyorum çünkü yeni farkettim onca zamandır hiç farketmedim
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah inemli bir şey yoktur
0 oy
(1,056 puan) tarafından
Bencede dalga gecip konuşma sergilememişler sadece şaşkınlarını yazmış hatta bende cok şaşırdım dün okuyunca yazmadım birsey 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 324 göst.
2 gün önce Aile kategorisinde hayrullahkubra (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 393 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 225 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde ...... (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 948 göst.