0 oy
238 göst.
Aile kategorisinde (63 puan) tarafından
1 yasinda kızım var ama beni hiç aramıyor başkalarına gidiyor birde kaynanam sürekli gelip gelip çocuğumu götürüyor aksama kadar getirmiyor sinir oluyorum bu çocuk bana ne zaman duskunlesicek ayrılmak istemiycek

14 Cevaplar

0 oy
(6,672 puan) tarafından
Giden çocuk 1 yaşından belki gider gitmeyen 5 yaşında bile gitmez
-Reklam-
0 oy
(10,074 puan) tarafından
Cocuktan cocuga degisir valla eltimin oglu 7 yasinda hic annesine duskun olmadi hep kaynanamda buyudu
(63 puan) tarafından
Ben göndermek istemiyorum hiç ama eşim le tartışmayalım diye gönderiyorum ama bıçak kemiğe dayan di emmiyor diye bu kadarda olmaz beni istemiyorlar kaynanamgil çocuğu alıp götürüyorlar
(10,074 puan) tarafından
Eltim kendisi gonderiyodu ama alissin diye. Aslinda bende istedim ama benimkide bana yapisik :D
(63 puan) tarafından
Oh ne güzell darısı benim başıma
0 oy
(132 puan) tarafından
Valla benim oğlumda öyleydi ben çalışyordm eşimde şehr dışına gitti sonra onu özledi beni özledi beni bırakmadı işe felan şuan dibimden ayrılmıyor 
(63 puan) tarafından
En güzeli
(132 puan) tarafından
Valla hiç iyi değil
0 oy
(2,464 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında birinin yanına gitsin diye dua ediyorum, aşırı bağlı bana
(63 puan) tarafından
Ne güzel işte sana bağlı ne zaman iyice duslesti sana
(2,464 puan) tarafından
Doğduğundan beri:)
0 oy
(2,354 puan) tarafından

Benim oğlan 2 yaşına kadar beni aramazdi aklına gelmezdim emmeden emmeye kucağıma gelirdi. Sonra alıştı bana ama yine herkese de gider yani. Görünce heycanlanmazdi herkesin bebesi gibi. Şimdi biliyor 3 yaşına gircek annesi olduğumu. Babanneyi de çok sever ama kaynanam alıp götürmez ben izin vermedikçe peşine ağlar eder arada. Şimdi 6 aylık kızım var o beni görünce sesimi duyunca heycanlanir ağlar almıyorum diye yanından ayrılınca falan  hoşuma gitmiyor değil tabiki :)

(63 puan) tarafından
Çocuktan çocuğa değişir diyorsun yani
(2,354 puan) tarafından
Öyle canım tabii
0 oy
(810 puan) tarafından
Nasl guvenıp verıyosun cok kucuk ne yedırıp ıcırıyolar ya yanlş yassk bısı verıyolsrsa valla ben kımseye guvenmem arkasına giderım gıdecekse benlr gıdebılır harıcınde göndermem derım suan o cok kucuk anlamaz kım oynar severss ona gıder sen sabahtan aksama kadr oynayamazsın kı halıyle normal her cocuk oyle olr.suan alısırsa böyle ılerde ben babanneme gıdıcem diye tutturur cekup cekıp gider sogutsan ıyı olr hıcmı hasta olmuyo üstğ bası kötü grlmıyo bunları bahane et 
(63 puan) tarafından
Tamam bacım
Ben göndermek istemiyorum güvenmiyorumda zaten o insanlara göndermesem eşim le ben  tartışacam en iyisi politik davranıp mazeret uretmek
(810 puan) tarafından
Aynen öyle sabırlı ol her fırsatta esının gözune sokarsan zamanla anlar ne yiyo ıcıyo fılan bıraz kafasına girersin.diğer türlü istemiyorm dersen sen suclu olrsun her cocuk annesının yanında guvendedır bız neler duyuyoruz neler goruyoruz haberlerde Allah korusun yaomaz dedıklerın neler yapıyo
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Kaynanan alıp alıp götürmeye devam ettiği sürece böyle geçer çocuğunla vakit geçir onunla oyunlar oyna birlikte gülün eğlenin ki yanında kalmak istesin 
(63 puan) tarafından
Haklisin canım benim ıletim bile kurmuyor oğlunu arıyor azrayi goturecez diyor oda tamam diyor bana bile sormuyor lar fikrimi
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Eşinden yüz buluyorlar galiba yaşı büyük bir çocuk olsa neyse ama 1 yaşındaki çocuk bu benim oğlum da babannesini dedesini felan çok sever oraya gidince beni unuttur onlarla vakit geçirir. Ama eşim de bu konuda hassasligimi bilir ben olmadan yanında goturmelerini müsade etmem 
0 oy
tarafından
13 aylık olmaya bir hafta var annemlerde ben lavaboya gidince bile arkamdan ağlar. Deneme amaçla kaynanadayken bir tarafa gizlendim yoklugumu farkeder farketmez ağlamaya başladı. 

Kendini bildi bileli sadece beni gördü. Küçüklükten beri birilerine gidip gelmiş alışmış farklı simalara
0 oy
(695 puan) tarafından
Bebeğini alıp gittiklerinde sende biraz dur yarım saat falan sonra arkasında sende git bunu onlar yaptığı sürece yap belki onlarda sıkılır yapmaz ne bilim aklıma bu geldi 
0 oy
(3,428 puan) tarafından
Bizimki 3 aylikken basladı huzursuzsa benden baskasinda hayatta durmaz gecen kayinvalidemi bile yabanciladi sık gormesine ragmen pazar kpssye girdim esim evde olmasaydi durmicakmis dedi kayinvalidem babasi sayesinde durmus evde
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Seviliyorsa gelmek istemeyebilir benimki 2 yaşında babannesini çok sever ama tabi şükür benimkiler öyle benim olmadığım yerlere goturmezler 
0 oy
tarafından
Kızım bir bucuk yaşında ben ve eşimden başka kımseye gtmez 
0 oy
(103 puan) tarafından
Bnmki 1.5 yaşında WC ye gitmek için bile gözden ayrılsam kıyameti koparır böylesi daha kötü WC de uzun bile duramiyrm

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 163 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Kedimekimm (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 254 göst.
0 oy
9 cevap 333 göst.
9 Nisan 2023 Aile kategorisinde Ayasa (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 52 göst.

381,012 soru