0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (809 puan) tarafından

Kızlar lohusa korsesi aldım. Benim böyle Kösem vardı ama o çok dar gelir diye yeniden aldım. Tabii benim ki lohusa korsesi değildi. Bide bu onu demirli olanlardan da alayım diyorum. Yoksa bu yeterli mi acaba. 

image

7 Cevaplar

+1 oy
(2,448 puan) tarafından
Gayet güzel ve yeterli bence 
-Reklam-
+1 oy
(6,669 puan) tarafından
Aynn sağlıklı değilmis ama 
(809 puan) tarafından
Cok para vermedim zaten :) ama kilo olarak göbekten aldım ben sadece o yüzden kullansam iyi olur . Çarşaf saramam çünkü tek olucam
0 oy
(3,579 puan) tarafından
Bunlar çok rahatsız ediyor insanı assagiya doğru kayıyor bide WC ye gitsen giy çıkar sorunu var ben yamunadan almıştım çok güzeldi o
(809 puan) tarafından
Bende kullanayım bakayım rahatsız ederse başka alırım zaten çok para vermedim :)
0 oy
(11,166 puan) tarafından

Bende dizden olanı aldım ölüyom içinde sıcakta  :D

(11,166 puan) tarafından
Bende öyle dizime kadar çatladım o yüzden dizden baslayandan aldım baya topladı kilo verdikçe de gobek gider inşallah hala var göbüs :)
(809 puan) tarafından
Doğumdan 3 ay sonra spora başlayacağım eşim sağolsun kilo aldıkça ben üzülüyorum diye spora yazdircam dedi. İlk diyetle başlayabilirim diyetle birşey olmazsa hemen spora yazilcam :)
(11,166 puan) tarafından
Doktor bana 6. Aydan sonra başla karın egzersizine dedi rahim anca toplaniyormus sen de doktoruna sorarak başla canim
(809 puan) tarafından
Ben karın olarak başlamam sanırım kalçamı bacağımı versem ilk yeterli pantalonlar girsin:) sonrasında zaten sürekli spora devam edeceğim
(11,166 puan) tarafından
Onlar girer ya doğumun ne zaman bu sıcakta zaten insan eriyor hele bide korse varsa  :)
0 oy
tarafından
Hiç kullanmadm canm postun yukarı çıksn 
0 oy
(118 puan) tarafından
Canım ben şortlu korse almıştım hiç rahat edemedim sonra böyle külot korse aldım cok rahat kullandım gündüz taktım gece çıkardım rahim toparlanmasi için çok iyi oldu 
(809 puan) tarafından
Evet ebeme sordum bundan önerdi bide onu ilikli al dedi ama onu sonra kullanmaya başla dedi bana
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kaç para ya aldın canım  bende baktım da aynısı 260 TL falan di. 
(809 puan) tarafından
Dolaptan aldım 50 tlye

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 107 göst.
0 oy
3 cevap 62 göst.
26 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
11 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeakarsu (978 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
18 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mucizemm233 (102 puan) tarafından soruldu

378,397 soru

11,326,281 cevap

34,778 kullanıcı

...