0 oy
211 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Biz Ankara'da yaşıyoruz Tokat'tan gelin getireceğiz. Kına Tokat'ta düğün Ankara'da olacak. Düğün için arkadaşım maşa yapacak ama kınada saçıma ne yaptıracağım bilmiyorum. Kruvaze yaka uzun yırtmaçlı abiye giyeceğim.

Saçlarım kalçama kadar geliyor ve hava da çok sıcak tüm gün gitmesi lazım saçın. Ne yapsam fikir verin lütfen ☺️❤️

5 Cevaplar

0 oy
(8,311 puan) tarafından
Şık topuzları cok begenıyorum ben hem bozulmuyolarda acık tutarsan illaki bozulur.Ayrıca belıne kadar gelen sacı alenen teşhir ederse bırı cok gıcık olurdum :) 
tarafından
Ay toplamak ben de isterim ama migrenim var. Üstüne bir de ses çok olacak 4 aylık çocuğum var hepten kafayı koparır atarım herhalde ☺️
(8,311 puan) tarafından
Toplayınca mıgrenınmı azıyor yanı enseye degmeyecek sekılde at kuyrugu felan yapılabılır belkı bılemedım şimdi
tarafından
Sıkı toplayınca migrenim azıyor vallahi evde kendim lastik tokatı bir kere fazla dolasam bile azıyor lanet olasıca :((
-Reklam-
0 oy
(7,588 puan) tarafından
Bence tepede bir at kuyruğu yaptır sıcakta rahat edersin .
tarafından
Migrenim olmasa yapardım da bayılacak gibi oluyorum :(
0 oy
tarafından
Dağınık topuz yaptır toplat
tarafından
Galiba böyle yapıcam teşekkür ederim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım at kuyruğu yap güzelcene hatta toka kenarına da saç doluyorlar ya öyle yap çok yakışır hem elbisen hem sacinin uzunluğu yüzünden rahat hareket edersin bebeğin varmis hemde çok yerlerin açık olursa 
tarafından
Basit olmaz mı ya elti için at kuyruğu ksksöxm şaka bi yana yapıcam galiba bunu teşekkür ederim
(7,376 puan) tarafından
Bence basit olmaz canım saçların uzun ya şık durur o saçınıza tolarsin toka yerine güzelde bir makyaj harika olur ben tesettürlüyum ama teyzem düğününde yapmıştı oda uzun yırtmaçlı elbise giymişti çok güzel olmuştu herkes çok güzel olmuş demişti ona
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Örgülü bir topuz yaptirabilirsin

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 959 göst.
0 oy
7 cevap 591 göst.
15 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Mhmd8mrn (5,834 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 219 göst.
23 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melekler (19 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 771 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Tirtilin_Anniskosu13 (3,148 puan) tarafından soruldu

379,215 soru

11,351,626 cevap

34,822 kullanıcı

...