0 oy
301 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
 Zor olur mu aileler vs.Bi türlü karar veremiyorum. Nasıl olsun diye ailemden birine de soramıyorum hemen karşı çıkarlar diye.

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Askerlik bitsin öyle yapın en iyisi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Askerlikten sonra yapın canim askerlik çok başka çünkü hem ataya özlem hasret girince o da sende agresif olacaksınız ister istemez,ki aldığı eğitim de olduğu karakolda da stres altında olacak o yüzden sevgili devam edin bence canım çünkü nişanlı olunca nişanı atmaya falan kalkarsjniz size sorun oluşturur çünkü aileler işin içine girer ama sevgiliyken kendi aranızda da halledebilirsin 
0 oy
(830 puan) tarafından
Aklın varsa gidip gelsin öyle karar ver
0 oy
tarafından
Askere gitsin gelsin öyle yapın canım askerlik çok zor o orda askerlik yapaiyor sende burda  
0 oy
tarafından
Askere gitmeden adı konulsun
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Şu nişanı yapta bizde rahatlayalm sürekli aynı soru aynı cevaplar 
0 oy
tarafından
Canım senin postlarını hatırlıyorum. Bu kadar uzun süre kararsız kalmanın nedeni nedir?  Şimdiye kadar çoktan karar vermiş olmalıydınız. Eğer hislerinden eminsen ve sevgiline güveniyorsan bekletmeyin daha fazla. Çünki aileni ikna etmen içinde bir süre gereke bilir. Sevgilin askere gitmeden aileni  ikna etmen lazım.
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Askere gitmeden evlendik hala gitmedi
0 oy
(762 puan) tarafından
Benim abimindr sevgilisi vardı gitti  askere geldi sonra nişan yapti ama bir adi olsun söz takiksin bence 
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Zor olur ve huy değişir derler o uüzden askerden geldikten sonra nişanlan derim
0 oy
tarafından
Askere gitsin öyle yapın 
0 oy
(48,496 puan) tarafından
daha oncede sormustun gelince olsun☺️
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bence askerden sonrasına kalsın herşey. Şimdiye kadar çoktan karar vermen gerekirdi vermediysen demekki seni şüpheye düşüren durduran birşeyler var . İyice düşünmek için en doğru karar için bekle askere gitsin
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Burayı nerden buldun giiii:)))))

Ha bide askere gitsin gelsin sonra söz takın canım öyle daha iyi
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Yeter da bezdum :) her gün aynı soru 
0 oy
(8,272 puan) tarafından
Benım askere gitmeden isteme oldu tek tas takıldı söz oldu yanı sonra geldı nişan yaptık 
(10 puan) tarafından
İyi oldu mu peki
(8,272 puan) tarafından
Olmaması için neden ne ki canım
0 oy
(401 puan) tarafından
Askere gitsin sonra bence askerlik zor bir psikoloji ikinize de ne gösterir belli olmaz
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ayy sende Bi evlenemedin gitti niyetin var madem konuş ailenle 
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Olabilir ama kafan rahat olsun dersn askerlkden sonra düşün yada sadece isteme yaplsn belli olr
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Eğer iki tarafta biliyorsa sizlerde çok istiyorsanız yapabilirsiniz ama eğer aileler bimiyorsa sana soracaklari ilk soru askere gitti mi işi var mı vs bunları sorcaklar o yüzden gitsin gelsin öyle yapın zaten 6 ay hemn gelip geçiyor hakkınızda hayırlısı olsun inşallah herşey gönlünüzce olur 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 278 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde EbruColak (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 217 göst.
0 oy
2 cevap 95 göst.
29 Eylül 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Havin06 (2,035 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 102 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu

378,322 soru

11,323,375 cevap

34,775 kullanıcı

...