0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar telinin ses kısma tuşu bozuldu ss (ekran görüntüsü alamiyorum) başka türlü almamın imkanı var mı .. anlayanlar yardım etsin lütfen youtubeden baktım qma yapamadım  

Markası Samsung a10

9 Cevaplar

0 oy
(15 puan) tarafından
Telefonun markasına göre değişir cnm redmi falansa orta parmaklarindan 3uyle assaya doğru çekince alir veya üstte ekran görüntüsü al yazar ordan alabilirsin telefonuna bagli
(6,047 puan) tarafından
Aynı şekilde samsungsa elinin kenariyla soldan sağa sürt
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Siri gibi gogle asistan oluyor ya sesli o şekilde eekrna görüntüsü al deyince almiyormu
0 oy
tarafından
Ben ayarlarda kısa yollarda ekran görüntüsünü elin 3 parmağını ekranda yukardan aşağı kaydırarak yapmayı ayarlamışdım. Çok rahat oluyor.

Bir dene. 3 parmağını kaydır belki kendi ayarlıdır.
tarafından
Birde yukardan aşağı çekib wi fi falan yazılan sekmeyi açıyorsun ya. Ordada ekran görüntüsü al tuşu var
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Markayı demeden bşey diyemeyiz
tarafından
Samsung a10 cnm
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Ayarlarda kısayollar ya da tuş ayarları gibi birşeyler yazar, ordan değiştirebilirsin.. Üç parmağı aşağı indirince çekme ya da elinin kenarını sağdan sola kaydırınca çekme gibi özellikleri de oluyor 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Elinin yanını ekrana koyup sağdan sola kaydıracaksın 
0 oy
(410 puan) tarafından
Playstore den ekran alma uygulamasını indir bilgi panelinden düzenle seçeneğine gir oraya ek ayar olarak ekle anca o şekilde alabilirsin 
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Üstte ki kısmı aşağı indirdiğinizde wifi mibil veri ekran görüntüsü yazar ordan ona basıncada alır

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 60 göst.
24 Haziran 2023 Diğer kategorisinde fatmagulll. (626 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 235 göst.
7 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Berivanadnan (341 puan) tarafından soruldu

380,998 soru

11,406,099 cevap

34,944 kullanıcı

...