0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar merhaba eşimin köyünde şahsa özel  bir market var amcamız oraya gitmiş bakmış bezler 30-50 lira kadar ucuz ee almış tabi böyle olunca biz sevindik tabi sonra baktım paket üzerindeki bebek resmi farklı geldi gözüme o an inceleyemedim eşim de paketi açmış yerleştirmiş ben bi baktım son kullanma tarihi geçmiş bi sorun olur mu eltim de daha önce almış tarihi falan fark etmemiş kullanmış bişey olmadı dedi ben bilemedim ya kullansam mı yoksa kullanmasam mı sizce 

11 Cevaplar

+1 oy
(496 puan) tarafından
9 aylık bebeğim var bezin son kullanma tarihi olduğunu şuan senden duydum
(147 puan) tarafından
Herşeyin bi ilki varmış bak :) ben de az önce öğrendim eşim dedi ki acaba elinde mi kaldı bunlar adamın yoksa ucuza satmazsı dedi de ordan kafam karıştı bezin üzerindeki resimler de farklı olunca paketi incelerken gördüm ben de tesadüfen
-Reklam-
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Bence sorun olmaz yaaa
(147 puan) tarafından
Bende olmaz diye düşündüm ama emin olamadım işte eltim de titizdir o konuda falan bişey olacağını düşünse kullanmaz
0 oy
(3,290 puan) tarafından
Ben olsam kullanırdım ne gibi sıkıntı olacak ki bakarsın pişik falan yaparsa kullanma dene en azından
(147 puan) tarafından
Yanii bence de denemektwn bişey kaybetmem sonuçta dimi
(3,290 puan) tarafından
Aynen kesinlikle ben denerdim yani
0 oy
(7,842 puan) tarafından

Aman pok ediyi sanki nolucek kizzzceee pokinimi bozucek sankim pipisinimi:D

(147 puan) tarafından
Dimi yaa öyle de böyle de çöpe gitcek de bizimkinin poposu çok narin
(7,842 puan) tarafından
Benim oğlumun da öyle askm amabezden bsy olcami sanmmam tutarken kremle hep
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Bezindemi son kullanma tarihi varmış :)
0 oy
tarafından
Hiçbişey olmaz kullan bence sonuçta paketle durmul açık bir şekilde değil 
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Bezın son kullanma tarıhımı vaaarrrr:O 

0 oy
(986 puan) tarafından

Biri on yaşında olmak üzere üç çocuğum var.ilk defa duydum.kulan gitdin ne olacak keşke banada böylesi denk gelse :D

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Bişey olmaz bence kullan baktın pişik yapacak gibi falan atarsın 
0 oy
(3,141 puan) tarafından
Ee hamileyken millet bez stoğu yapıyor 1 numaradan 5 numaralara kadar. Kadın 5 i kullanana kadar tarihi geçiyor. Geçsin ne olcak ki bezden. Suya rutubete temas etmedikten sonra bişey olmaz bence.
0 oy
(1,750 puan) tarafından

Amaa son kullanma tarihidemi varmış anlam taaa 6 sene önce aldığı bezi bulmuş verdi gram aklıma gelmedi tarih :D

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 728 göst.
0 oy
6 cevap 195 göst.
0 oy
3 cevap 1,302 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Huthut (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,188 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde ❣️Oğluşunun meleği❣️ (701 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...