0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde (968 puan) tarafından

KizlD uyku esnasında diğer tarafıma gecmis düşmesiyle uyandım bir bcuk yaşında basının arkassjnu gardırop kapağına vurdu :'(((((( nasıl geçti nasıl hiç anlayamadm bile doktora götürsemmi biraz ağladı ama şuan iyi gibi bazan yüksekliğinden düştü 

8 Cevaplar

0 oy
(833 puan) tarafından
Takip et canım artık Dr lar uyumaya bişey demıyor kusma huzursuzluk yoksa sorun yok.. 
(968 puan) tarafından
Tamam canım teşekürler:/
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Kusma göz kayması yoksa bir şey yok inşallah çok geçmiş y
0 oy
tarafından
50 cm üzeri sert zemine düşerse mermer fayans gibi tehlikeli olabiliyor gözlerde kayma fışkırarak kusma yoksa 36 saat gözlemlenmesi öneriliyor canım çok geçmiş olsun
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Geçmiş olsun kafasını vurmuş takip et yinede
0 oy
(362 puan) tarafından
Kusma gibi şeylere bakma direk götür baza yüksek ve kafasını çarpmış bunlar önemli şeyler bir röntgen çekilsin bakılsın sende rahat edersin 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ağız dolusu kusma gözlerde kayma yoksa sıkıntı yoktur canım. Benim kızım beyin kanaması geçirdiği ocin kafa bölgesine dikkat ediyoruz bide doktor kafasının  ön tarafın arka tarafa göre daha risksiz olduğunu soler arka tarafı vurmussada kusma görülmesiyle korkma uyursada 2 saat bir arada dürt hareket kontrolü yap bir şey olmaz canım valla en az bir kere düşüyorlar o bazadan 
0 oy
(118 puan) tarafından
Benimde kızım 1 buçuk yaşında kafasını duvara carpmisti ve bayıldı bildiğin dudagi mor oldu sonra uyandı doktora gittik temografi cekemediler durmadj kızım bende gece 1 de uyuttum hep takip ettim bisey olmadı sukur
0 oy
tarafından
Bence yinede bi doktora götür baksın doktor canım için rahat etsin ben düştüğünde götürmüştüm ileride bişey çıkacağına bişey olduysa şimdi işini bilen birinin bakması en iyisi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 126 göst.
23 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Mavissss93 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
28 Ocak 2024 Aile kategorisinde Aysealhna (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde KT (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.