0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (4,101 puan) tarafından
Kullan cubuguyla geçen temizledim kapandı kulagim ses çok az geliyor nasıl açabilirim?

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
KBB randevu al olmadı gece yatmadan sarımsak koy kulağına üstüne yat iyi geliyor sabaha kadar dursun
(4,101 puan) tarafından
Saol cnm
-Reklam-
0 oy
(11,223 puan) tarafından
Kulak çubuğu zararlı itiyorsun çünkü şimdi beni linclerler ama ben tel tokanin arkasiyla temizliyorum tabi çok dikkat etmen gerekir ama en sagliklisi doktora gitmen
(4,101 puan) tarafından
Haklsin bende bazen öyle yapyorm
tarafından
Evet bu sağlıklı asılında
Acaba elma sirkesi damlatsa düzelirmi. Ben anneme yapmışdım bi kere düzelmişdi.
(11,223 puan) tarafından
İlla bisey damlatilacaksa zeytinyağı bence o yumuşatır kiri
0 oy
tarafından
Benimde öyle oldu geçen. Birde ıslanmış banyoda kulak çöpü . Islanınca kulağın dahada kapanmıştı. 2_3 gün öyle gezdim. Sonra eşim iğne sok dedi. Bende zararlı diye sokmadim 2_3 günde öyle geçti. Baktım olmuyor iğneyi yavaşça soktum açıldı valla. Zaten kulağının neresi tıkalı olduğunu iğneyi yittikce anlıyorsun. Kesin denemelisin diyemem tercih senin ben denedim oldu
(4,101 puan) tarafından
Bende öyle yapyorm
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Kulak çubuğundaki pamuk kulağinda kalmiş olabilir. Kbb doktoruna gidersen onlar bakip temizler. Benim eşim saçini kestirirken kil kaçmiş kulağina ve zarina yapişmiş. Kendimiz bişey yapamadik. Doktor temizledi. Birde bir damla yazdi kulak içine damlatmak için. 
(4,101 puan) tarafından
Yok kalmadığına eminim
0 oy
(415 puan) tarafından
Benimde aynısı olmuştu sağlık ocağında damla yazdırdım bi kaç gün kullandım işe yaramadı sanki randevu alacaktım 10 gün sonra için varmış bende o zamana kadar geçer dedim çok şükür geçti 
(4,101 puan) tarafından
İyi bari çok kotu sesleri bunalik duymak
(415 puan) tarafından
Ben bulanık bile duymuyordum sağır olduğumu sanıyordum valla sende bekle bi kaç güne geçmezse hastaneye git bence geçmiş olsun
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Temizlet en garantisi o
(4,101 puan) tarafından
Sanirim
0 oy
(14,025 puan) tarafından
2 damla rendelenmiş soğan suyu damlattim öyle uyudum sabah açılmış olarak uyandım geçen gün benimde tıkandı ama.nezleden 
(4,101 puan) tarafından
Çok saol cnm

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 308 göst.
3 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,089 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 198 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
4 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu