0 oy
242 göst.
Aile kategorisinde (634 puan) tarafından
Kizlar son iki yıldır hiç iyi değilim oğlum doğdu doğalı sanki hayatım alt üst oldu nerede yanlış yapıyorum ben bilmiyorum postlarimi takip edenler bilir eşimden ayrıldım oğlumun doğdugu üçüncü gün anlaşmazlıklarımiz başladı eşim evi terketmeye başladı falan dağ gibi problemler 

Şimdi annemin evindeyim annem hasta oğlum hasta ben hasta korona olduk oğlum geçen sene koronadan yoğun bakımda yattı hayatı tehlikesi vardı dün hepiniz dua ettniz içime su serptiniz güzel kalbinizden öpüyorum nered e yanlış yaptım ben çok korkuyorum oğluma birşey olacak diye bide eski eşim tarafı üstüme gelirler çocuğu hasta etti diye böyle olmasını istemezdim o kadar çaresiz kimsesiz hissediyorum ki 

6 Cevaplar

0 oy
(118 puan) tarafından
Keşke benimde annem olsaydı önün yanına gitseydim bende eşimden biktim ama benim annem yok öldü bide bu taraftan bak 
(634 puan) tarafından
Allah sana kapıların en güzelini hayırlısını açsın
-Reklam-
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Hiç bir anne bebeği hasta olsun istemez karşu taraftan korkma. Onlar baksan sanki hasta olmayacak mı? Düşecek kalkacak hasta olacak öylr öyle büyüyecek olmasalar iyi de oluyor işte napalım 
(634 puan) tarafından
Canım oğlum geçen sene kovit yüzünden çoklu organ tutulumu yaşadı hayati tehlikesi vardı aylarca yattı hastanede bu sene yine korona olduk çok üzgünüm yine geçen seneki şeyleri yaşarım oğluma birşey olur diye çok korkuyorum
(1,849 puan) tarafından
Yok yok kötü düşünme inşallah öyle olmaz, korona bu senin elinde olan bişi değil ki bulaşıcı hastalık
0 oy
(532 puan) tarafından
Kuzuuuum asla pes etmek yoook aslaaa !! Bak bende eşimden ayrıldım 2 oğlum var mesela banada ay çocuğa bakamıyoooo ayyyy iyi anne değil aaayyy çocuğu hasta etmişse aayayyyy öyle olmaz böyle olur alın kardeşim çocuklarınızı ben istemiorum dedim çok bilmiş halalarinin evine bıraktım. Hadi siz bakın guzelce dedim.  3 gün sonra geri getirdiler çocukları biz bakamayiz diye hahahahahaha :D kız bunlar anca konuşur bir b..kumu yiyemezler takmayacaksin . !
(265 puan) tarafından
Okurken nefesim kesildi neler yaşamışsın çok üzüldüm gercekten
(634 puan) tarafından
Canım benim haklısın yanlız hissetigimden ne yapacağımı bilemiyorum yetemiyor yetisemiyor gibi hissettim kendimi vijdan azabı cekiyorum bakamiyormuyum ya başına birşey gelirse ya birşey olursa diye
(532 puan) tarafından
Sen hangi ildesin kuzum ?
(265 puan) tarafından
Ben malesef il değil yurtdışında yaşıyorum canım bazen onca kalabalıkta konuşacak tek bir insan bile bulamıyorsun şu an şu yazıyı yazarken bile ağlıyorum sanırım şu sıralar çok duygusalim
(634 puan) tarafından
Ben Ankara'da yaşıyorum.
0 oy
(8,363 puan) tarafından
Onlar hangı kopekte artık sana laf edebılecekler.Allah yavruna anana sana şifalar versin canım cok gecmıs olsun 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Pohh yemesin o eski aile,bu senin suçun değil kuzum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 380 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Elif12 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 322 göst.
15 Şubat 2024 Aile kategorisinde Anne-bebek (768 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.