0 oy
110 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (7,402 puan) tarafından
Merhaba hanimlar 19 gun once 3. sezeryan oldum  2gun once kontrol vardi gayet iyi dedi doktor. Birgun sonra agrim oldu dun aksam agrim artinca baktim sol uc tarafinda hani renkli buyuk toplu igneler varya onun basi kadar aciklik vardi. Hemen acile gittik acilde doktor bakti acilma falan yok mikroskoplami baktin diye azarladi bide. Neyse eve geldik bugun biraz daha artti agrim ve baktim ordan az bise akinti gelmis. Yarin doktoruma gidecem. Başına gelen varmi ya. Cok korktum daha son ameliyatin stresini atmadan tekrar dikis yatış  olur korkusu falan gerdi beni biraz. Böyle ufak acilma yasayan oldumu. Sirf bunun icin yatis vermezler demi:/ dikise raziyim 2 cocugum var. 

Basina ayni durum gelip yasayan varsa yazarsa cok sevinirim.simdiden cvp veren vermeyen herkese tesekkur ederim.

4 Cevaplar

0 oy
(3,721 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sanmam canım açılma değildir benim arkadaşımın sezeryandan sonra acayip kanaması olmuştu hemen acile gitti kolay kolay açılmaz korkma demişti ama kanı görseydin şaşar kalırdın atleti yarıdan aşağı kandı seninkinde bişey olmaz bence 
(7,402 puan) tarafından
Cok saol canim.  Bende doktorun instagramini buldum msj attim saolsun cv0 verdi 1haftaya kapanir normal dedi icim rahatladi:)
-Reklam-
+1 oy
(736 puan) tarafından
Hiç korkma ayni sey benim de basima geldi 4 5 yerinden ayni anda açıldı ben de tabi ayni sen gibi cok korktum bidaha mi ameliyat olucam bidaha mi ayni acilari çekicem falan diye cocuk gibi aglaya aglaya bi hal oldum hemen acile gittik krem gibi birsey sürdüler bir de batikon yazdilar annemle esim batikon sürdüler oyle oyle geçti gitti 
(7,402 puan) tarafından
Batikon zaten ben suruyordum canim. Dun ilk gorunce bende agladim ya kendimi tutamadım resmen. :))
 Doktora instagramdan yazdim saolsun cvpladi canim 1 haftata kapanir normal dedi icim acayip rahatladi
+1 oy
(2,366 puan) tarafından
Can biraz enfeksiyon  kapmış ilaç verirler eve gönderirler geçer merak ediyorum etme Bn ikincide sonra eve geldiğimde üstümü giyerken annem gorud suyla karışık kanama vardı meğer altta kanama varmış dışa vurmuş bizd eozel Bi kliniğe gidiyorduk on gün gittim ** a sürekli sanki kaopmle açık gibi üstüm başım kna oluyordu sabh aksam ilaçlar iğneler birde bastırarak içerideki kanı akitioylardi, ama kemiklerim ağrılar girmeye başladı ve kanamm hiç duadi eğitim araştırmaya gittik yatış verdiler kanda yüksek oranda enfeksiyon çıktı 20 e yakın yattım orda en son baktılar orta kısımda iki yer ve uç kısımda açılma var kapanma hiç yok tkrr diktiler, k. V 40 once ameliyat oldu dediğin gibi onuna ucunda topu gigne ucu kadar açılma ve hafif akıntıya beraber kanama vardı antibiyotik ve krem verdiler geçti beş gune
(7,402 puan) tarafından
Rabbim bidaha yasatmasin canim. Sukur bnimki oyle  cok akinti degil cok az gelmis yine de  endise etmistim. doktora yazdim 1 haftaya kapanır sorun yook dedi saolsun. Icim rahatladi
(2,366 puan) tarafından
İyi canım Allah beterinden korusun
+1 oy
(10,783 puan) tarafından
Yok kuzum batigon verecek. Bir de krem verecek pansuman yapacaksınız bende de oldu hemde akıntı oyle boyle degildi sızıyordu resmen kesiden. Geciyor hemen
(7,402 puan) tarafından
Batikon zaten kullanıyordum canim. Doktora yazdim dayanamadim instagram dan bulup:) saolsun cvp verdi. Baska sikayetin yoksa 1 haftaya kapanır dedi icimi rahatlatti valla. Benim senim gibi sızıntı yok canim biraz akmis o yani. Surekli almıyor.  Yinede baya paniklemistimde sukur rahatladım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 42 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tamerinannesi (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde gelbebegim (1,423 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 113 göst.