0 oy
470 göst.
Diğer kategorisinde (7,317 puan) tarafından
Kızlar oğlum ocakta üç yaşına girecek bide 29 günlük oğlum var belkide kıskançlık bilmiyorum artık 

Hergun kesinlikle yarım saat bı saat ağlama krizine giriyor sebeb yok durup duruken ağlamaya başlıyor baba diye eşim vardiylai çalışıyor bigun evde bigun çalışıyor geceli gunduzlu yani babası yanındayken bile baba diye ağlamaya başlıyor ne istediğini soruyoruz yok bişey demiyor agliyo hemde hayır hayır diyerek yarım saat bı saat hayır diyerek ağlıyor neye hayır diyo bilmiyoruz sonra susuyor kensiliginden herşeyi yapıyoruz sakinleşir diye yok iyice bağırmaya başlıyor hadi babası var ona naz yapiyo desem babası yokkende aynı herşeyi anlatabiliyor ifade edebiliyor kendisini konusuyir ve bişey dikkatimi çekti dün kuuck oğluma kulağına ismini okutmak için camiye gitik hoca okudu eşime dedim büyüğüde okusun belki nazar filan vardır diye normalde oğlum kaçmaz kimseden cana yakındır ama hocadan kaçtı hemde bağıra bağıra bı görseniz öyle bı agliyorki bişey olmuş gibi yine hayır hayır diye ağlamaya başladı ve eve gidinceye kadar devam etti bu aksma kadar hayır hayır Hayri diye miyikladi artık napcami şaşıyorum sevdiği şeyleri yapıyorum oyun oynuyoruz vs yok yine memnun deyil ha herzaman böyle deyil ama bir günün yarışı boyle geçiyor işlerimi erkenden bitiriyorum ki onada zaman ayiriyim yokk yine ağlıyor normalmi bunlar ya napicam. Nasıl davranacağımi şaştım hele dünkü harektinden sonra daha farklı şeyler gelemye başladı aklıma 

Belki kıskançlık tır ama kardeşini öpüp koklar konuşur onunla ve onun yanında pek sevmeyiz küçüğü ona daha çok ilgi gösteriyoruz 

Akıl verin bana hergun böyleyiz napicam.nasil davranicam 

16 Cevaplar

0 oy
(2,366 puan) tarafından
Canım oda daha ufak aslında zamanla düzelir insallah
(7,317 puan) tarafından
İnşallah artık bnde şaşırdım ne yapacağımı
-Reklam-
0 oy
(4,997 puan) tarafından
Hocayı görüp neden kaçtı acaba o aklıma takıldı 

. Birde çocuklarda  kardeş kabullenen çok zor oluyor kiskanclikta olabilir die dusunyorum
(7,317 puan) tarafından
Bnde inanırım dün birazda onun için okutacktim hocaya ama kacti
(4,997 puan) tarafından
Sen kendin oku cnm bol bol Felak nas Fatiha ekstra evde dualar aç onun duyabileceği şekilde
(7,317 puan) tarafından
Tamam cnm çok teşekkür ederim ♥️
(4,997 puan) tarafından
Rica ederim cnm Rabb'im şifasını versin inşallah sende lohusasin dikkat kendine o süreci iyi bilirim ;)) Allah evlatlarını bagislasin
(7,317 puan) tarafından
Aminn cnm bnm ♥️ allha razı olsun ♥️
0 oy
(1,164 puan) tarafından
Canım bir piskiyatrise götürün mutlaka birşey den mi korktu biri mi korkuttu yada rüya falan mı gördü bilemedim 
(7,317 puan) tarafından
Ne yapacağımı şaştım gerçekten bana seni çok özledim diyip duruyor doğumda üç gün babasıyla kaldı ilk defa benden ayrı acaba o mu tramva yaptı
0 oy
(427 puan) tarafından
Agladigi an bir yeri agriyor aciyor olabilir mi anlatamıyordur baba baba hayir diyordur ne bileyim bilemedim 
(7,317 puan) tarafından
Bnde korkuyorum dünden beri aklıma gelmeyen kalmadı
(427 puan) tarafından
Peki o bağırdığı an siz nebegi filan seviyor ilgileniyor filan mi oluyorsunuz hani ondan mi yapıyor yada bebek agliyor mu o öyle yapmadan önce o agliyor diye mi agliyor
(7,317 puan) tarafından
Hayir durup dururken soyel örnek verim babası WC ye giriyo mesela kapısının önüne oturuyo cagiriyom diaktini başka yöne çekmeye calisiyom başlıyor hayır hayır demeye ama kesintisiz diyor yada durup dururken herşey iyiyken baba diye ağlamaya başlıyor
(427 puan) tarafından
Canim üç yasinda diyorsun babasi onunla konuşsun oglum sen böyle yapıyorsun ya neden öyle yapiyorsun diyeoyuncaklarlada canlandirabilirsiniz bu olayi baba diye bağıran oyuncak o olsun sonra sorun neden baba diye bağırdı bu ayiciga ne olmuş gibi
(7,317 puan) tarafından
İnanmiyor canım ona arada oyun oynarken dediğin gibi oyuncakları konusturuyodum Mustafa napiyosun oyun oynayalım mı diye hayirr konuşmaz o diyor yemiyor anlican
0 oy
(104 puan) tarafından
Kıskançlık ve 3 yaş sendromu birleşmiştir bence canım 3 yaş sendromunu araştır internetten
(7,317 puan) tarafından
Ayyy allhaim bide üç yaşımı var bunun :/
0 oy
tarafından
Kesinlikle yeni bebekten dolayi böyle yapıyor canm. Bi uzmandan yardım alin.
(7,317 puan) tarafından
Ay yeterki kıskançlık olsun dünden beri aklıma neler geldi
tarafından
Ya bunun benzeri basimiza geldi abimin kızıda boyle oldu ordan biliyorum. Sebep kıskançlık evet ve çok normal bi durum.
(7,317 puan) tarafından
Çok saol cnm bnm içim rahatladı
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Senden ayrı kaldı mı ,belki travma olmuştur korkmuştur 
(7,317 puan) tarafından
Evet doğumda üç gün geldi giti yanıma ama ilk defa gece bensiz uyudu o süreçte
(1,703 puan) tarafından
Hmm ondan olabilir küçük çocuklar annelerinden ayrı kalınca çok etkilenirler,birde üstüne eve yeni bir bebekle gelmen onda değersizlik ve korku yaratmış bence ,zamanla düzelir bol bol sarıl şevkat göster ilgilen
(7,317 puan) tarafından
İnan heo o unla ilgileniyorum çocuğu uyutur uyutmaz onunlayim konuşuyoruz ,oynuyoruz
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Benimde oğlum 3 yaşını doldurduğunu bebeğim 1,5 aylıktı. Ve oğlum o ara. Çok ağlama krizlerine girdi, kardeşini sevdi öptü kokladı ama ara ara o krizlere giriyordu. Eşimin anneannesine okuttum, su verdi. Biraz rahatladı sanki. Ama o dönem olabiliyor bence
(7,317 puan) tarafından
Ya kıskançlık olsun ona raziyim beni dünkü harekti çok korkutu okuturmuyoda izin vermiyor kaçıyor
(1,736 puan) tarafından
Suya okusunlar, onu içsin. Yemeğine falan ekleyin suyı. İyi geliyor
(7,317 puan) tarafından
Tamam cnm eşime soylim okutsun gelsin suyu çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(7,317 puan) tarafından
.............. ??????? ..........
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Kuzum biri istemediği biseyi yapmiş olabilirmi  arkadaşları fln dönmüştür vs.
(7,317 puan) tarafından
Arkadaşı yokki bı amcaları halalari var gördüğü
(1,192 puan) tarafından
Onlar sıkıştırmış olmasın Allah korusun kuzum aklima bile getirmek istemiyorum zaman kötü
(7,317 puan) tarafından
Off allhaim off allha göstermesin ama sanmıyorum cnm bensiz gitmez göndermem yanlarina
(1,192 puan) tarafından
Dikkatli ol kuzum  sen Bi gozlemle  küçüğüne olan ilgiyi olabildiğince azalt ağlama krizine girdiğinde tepkisiz kal eğer dikkat cekmekse amacı  tepki vermediğinde unutacaktir  birinden veya biseyden korktuysa mutlaka tekrarı olur gözünün önünden ayırma  rabbim korusun  tüm yavrularimizi
(7,317 puan) tarafından
Tepkisiz kaldimizdada aynı cnm susmuyor hiç
Kucukle ilgilenmiyorum zaten emdirip uyutuyorum ful büyüğe bağladım kendimi allhaim korusun çok saol cnm
0 oy
(632 puan) tarafından
Canin korkma cocugunda bir sıkinti yok yas donemi ve kardeslik malesef cok motu denk gelmis arkadasimin da oyle oglan kendini de onlari da cok yordu
(7,317 puan) tarafından
İnşallah cnm öyledir artık aklıma tuhaf tuhaf şeyler geliyor
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İlk baştada aklıma geldi hoca dediğinde de aklıma geldi mutlaka ama mutlaka okutun canım nazar olabilir başka bişey olabilir aksatmayın eşin evdeyse bugün gidin okutun
(7,768 puan) tarafından
Canım aklım oğlunda kaldı nasıl dünden beri hiç öyle ağladı mı
(7,317 puan) tarafından
Ufak tefek ağladı ama önceki kadar deyil canım senin dediklerinide uyguluyorum biraz daha rahatladı
(7,768 puan) tarafından
İnşallah dahada iyi olur canım bide yattığı odaya desensiz su bardağına bir tatlı kaşığı turşuluk kalın tuz bardağın yarısından daha az sirke (elma olursa daha iyi olur) geri kalana su doldur karıştır odasında bir kenara koy kötü enerjiye nazara fln iyi geliyor bardakdaki su bitince bir kaç ayı bulur bardağı çöpe atarsn
(7,317 puan) tarafından
Tmm cnm denicem çok teşekkür ederim ♥️ ♥️♥️♥️♥️
(7,768 puan) tarafından
Rica ederim canımm ♥️♥️
0 oy
(7,317 puan) tarafından
Kizlarrrrrrrrrrrrrrrrr rrrrrrr
0 oy
(13,101 puan) tarafından
Bizde aynı durumdayız kızım 29 aylik oğlum 4 aylik kızım sebiyo5 lardesini ama içten içe kıskançlık yapıyor Çünkü sürekli bana anne beni kucağına al kucağımda olduğu halde anne beni al diyor sebepsiz ağlaması başladı 
(7,317 puan) tarafından
Bizimkide öyle durduk yere hayır diye çığlık çığlığa ağlıyor
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Daha çok küçük canım  davranışları oldukça normal küçük çocuk davranışları zamanla düzelicek büyüdükçe sakinlesiyorlar 3 yaş 3 ay kızım var benim de oda aynı sebepsiz yere vara yoka her şeye ağlıyor bağırır ağlar kendini ordan oraya atar falan sonra da bi bakmışsın normale dönmüş sanki az önce o çimento geçiren bu çocuk değil "))) 
(7,317 puan) tarafından
Evet evet aynen böyleyiz eksiği yok vala anlatımlarını ya yeterki böyle olsun aklıma tuhaf tuhaf şeyler geliyor
(4,426 puan) tarafından
Yok canım ya bu büyüme atakları oluyor o atağın üstüne birde kardeş gelince temelli coşuyorlar her çocuk farklı tepki veriyo kimisi tamamen içine kapanıp sessizlesiyor kimiside hircinlasiyor benim büyük kızım mesela kardeşi olduğunda içine kapandı çok durgunlaştı ama küçük kızım da oğlum doğduğunda aşırı hircinlasti büyük kızım o donemi atlattı okul falan derken düzeldi bakalım küçük kızıma darısı")
(7,317 puan) tarafından
Amann yok iki yaş yok iç yaş sendromu yeis bitirdi beni bı an önce geçer inşallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Başka biriyle hiç yalnız kaldı mı
(7,317 puan) tarafından
Hayri cnm kalmadı hep bnmle yada babasıyla biz varidk

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 551 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Buket masal (2,361 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
6 Kasım 2023 Aile kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu