0 oy
71 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (74 puan) tarafından
arkadaşlar 22 haftalik hamileyim kan degerlerim bir turlu yukselmiyor ilaclar dogal yontemler denemedigimkalmadi. aksine aydan aya azaliyor.kan serumu iyi geldigini duydum. hangi durumlarda takiliyor bilen varmi ya da ben taktirmaj icin birsey yapmam lazimmi devlet hastanesine haftaya randevum var

1 cevap

0 oy
(1,679 puan) tarafından
Benim kanım 6 ydi son haftamda kan tahlili yaptılar. İlaçlı serum takıldım çok az yükseldi.
(1,679 puan) tarafından
Bende gözde kararma faln oluyordu. Özelde ki doktor 4 ünite kan takilman gerekecek dedi doğumdan sonra eger yukselmezse. Bı ünite kanda 400 küsur dendi. Neyse ki sancım geldi de devlete gittim normal denediler ama bebeğim doğumu kaldırmıyor denilip acil sezeryana alindim neyseki kan falan takmak gerekmedi şimdi ise 11 değerim 7 ay oldu doğum yapalı.
(74 puan) tarafından
benimde ilk dogumumda oyle düştü dogumda kan takilir dedi doktor ama takmadilar. sonrada hic kan vermedim yukseldimi bilmiyordum.ama bu gebeligimde resmen can cekisiyorum ayakta kalamiyorum hic enerjim falan yok. ev isler beni bekliyor kalkip yapiyim diyorum en fazla yarim saat ayakta kalabiliyorum icim titriyor resmen.acaba suan acile gitsem birsey yaparlarmi canim
(1,679 puan) tarafından
Bakarlar canım hamilesin ya bide bı görün istersen ya da dahiliyeye randevu al bulabilirsen.
(74 puan) tarafından
kadin doguma degilde dahiliyeye mi alayim canim. hamileyken bakarlar yani
(1,679 puan) tarafından
Aynen dahiliyeye al. Ben hamileyken gittim dahiliyeye.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 135 göst.
0 oy
5 cevap 100 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Mucizeannesi (1,039 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 162 göst.
0 oy
2 cevap 112 göst.

379,736 soru