0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (1,015 puan) tarafından
İlk oğlumun adı Toprak 

İkinci evladım olucak nasipse 1 hafta sonra Çınar ismini düşünüyoruz ama soranlardan 5 kişiden 3 ü resmen ay Çınar ismi çok yaramaz oluyor dedi resmen bende düşündüm Çınar Yusuf ismini.

İsim analizinden anlayan var mı 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Post çıksın 
-Reklam-
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Ablamin oğlu var çinar ve çok sakin bi çocuk yaramaz değil hiç. Yusuflar sakin olur derler ama diğer ablamin oğlu da yusuf o çok yaramaz. Bence isimle alakali bişey değil. 
0 oy
(48,734 puan) tarafından
eltimin ikizler toprak çınar çınar olan daha fena
(1,015 puan) tarafından
Aynen benim oğlum da sakin öyle yaramazlığı pek yok ama Çınar için öyle diyince aklım karıştı
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Isim analizi yapmayı bilmiyorum ama gorumcemin oğlunun adı cinar ablam in oğlunun adıda yusuf ve ikisinin huyuda yani olmaz olasıca cinsten "D hele çınar allahım yetiştirme tarzıda etkiliyor kişiliği ama bu bir başka daha 5 yaşında ya var ya yoktu sınır krizi falan geçiriyordu annesine saldırıyordu =/
(1,015 puan) tarafından
Allahhh bi uzaklaştım isimden ya Bi kişi dışında hepsi aynı hemen hemen yorumu yapmış
0 oy
(415 puan) tarafından
Ya isimle alakası var mı bilmiyorum ama eltimin oğlunun ismi Çınar acayip yaramaz ve ağzına ne gelirse söyler yaşı daha 4. Ama bence çocuğun her yaptığı her söylediği şeye güldükleri için öyle
(1,015 puan) tarafından
İsmiyle yaşasın derler ya çocuk için ben biraz taktım ya herkes de öyle diyince
(415 puan) tarafından
Yetiştirme tarzına bağlı canm bence ağaç yaş iken eğilir diye boşuna dememişler her istediğini elde etmese her yaptığı kötü harekete söze gülünmese yanlışı doğruyu ayırt eder sonuçta ben böyle düşünüyorum

İlgili bir soru bulunamadı

381,099 soru

11,409,083 cevap

34,946 kullanıcı

...