0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (407 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

.................. 

8 Cevaplar

0 oy
(471 puan) tarafından
Olur tavuk suyu ekle canım yağ koymasanda olur. Yoğurt çorbası dene olmazsa. Belki diş çıkaracaktır ondan da yemiyor olabilir bizde 7 aylığız zoela yediriyorum inan ki 
(471 puan) tarafından
Vlla bende anlamıyorum doktora götürdüm 4 tane dişi var patlicak dedi. Bizimde daha disimiz yok çıkarayım kurtulurdum hiç durmuyor çünkü benimki
(407 puan) tarafından
Ne gibi belirtileri var canım
(471 puan) tarafından
Çok huysuz canım herşeyi ağzına götürüyor. Diş etleri şişmiş bide gece ağlayarak uyanıyor öğlende az uyuyor
(407 puan) tarafından
Yaaa aynılarını yaşıyoruz şuan. Gece bianda uyanıyo gündüz uyutuyorum en fazla 20 dk uyuyor elimi diş etlerine sürüyorum arkaya dogru sanki hafif şişlik var
(471 puan) tarafından
Aynen öyle canım inşallah çıkarırlar da kurtuluruz çok yoruyor beni çünkü
-Reklam-
0 oy
tarafından
yogurda pekmez koyma canim bi anlami kalmıyormus 

meyve rendele ama bi kac gun sra ver oyle dene once unutsun cok akillilar 
(407 puan) tarafından
Öyle yapayım ozaman canım saol
tarafından
bak ben muhallebi yapiyodum icine meyve rendeliyodum pekmez koyuyodum buyudukce muhallebiyi bıraktı pekmezi sulandirip verdim. yogurda meyve rendeliyordum her gun baska elma armut falan benimkide süt icmiyor nasil vercem bilmiyorum  peynir yiyodu tiksindi onuda yemiyo artik yogurdu seviyo
0 oy
tarafından
Yoğurda biraz şekerde koyup tatlandırabilirsin zararı olmaz canm
0 oy
(659 puan) tarafından
Danone al kucuklerınden  ıcını sen ye yogurdu koy ıcıne recel koy bak nasıl yıyo 
tarafından
annem bana öyle yapıyodu 8 yaşıma kadar danone yerine reçelli yoğurt yedim shshahahha
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ev yoğurdu ekşi geliyorda olabilir canım bir de marketten alıp dene içine muz ya da cicibebede koyabilirsin genelde bebekler bu şekilde sevip yiyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Market yogurduna hiç girmeyin bize bile yararı yok bebegede olmaz. Yogurt un içine azcık muz ezin verin
0 oy
tarafından
Market yogurdunu hic yedirme canim yogurt yemiyorsa corbasini yap yer bence
0 oy
(240 puan) tarafından
Emzik emiyosa kandır emziği verir gibi yap sonra yemeği tik ağzına ben öyle yapiyom valla yiyo

İlgili bir soru bulunamadı

399,988 soru

11,964,566 cevap

36,134 kullanıcı

...