0 oy
392 göst.
Aile kategorisinde (8 puan) tarafından

Kızlar 25haftalık gebeyim iştahım  açıldı tatlı tuzlu herşey Eşim yememe çok karışıyor lokmalarımı sayıyor :(  yeme fazla az ye diyor. sağlıklıda beslenemiyorum getirmez eve bişey. süt ürünleri yumurta gebeliğim boyunca yemedim pek Kendim için değil de bebeğim için endişeleniyorum gelişimi için. Bazen düşünüyorum acaba sevmiyor mu beni 

12 Cevaplar

+3 oy
(7,972 puan) tarafından
E yuhh yaa valla hayret ediyorum böyle eşlere bu adama benzemedik mendeburdan ne diye çocuk yaptınkı bide beni sevmiyomu diyosun sen bi dur çocugunu bile sevmiyo adam yaziklar olsun okurken ben utandim eşinin yerine
tarafından
++++++
-Reklam-
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Sağlığın için diyordur belkide 

Tatlı tuzlu aşırıya kaçıyorsan
0 oy
(420 puan) tarafından
Hem eve bişey almıyo hemde yeme mi diyo 
0 oy
(916 puan) tarafından
Seni düşünüyor diyecem ama süt ürünlerini de getirmiyor demen beni caydırdı işin gerçeği bildiğin cimriii
tarafından
aynen bende kılo alımı yada saglıksız beslenmesine kızıyor dıye dusunuyordum kı sut ve yumurta bile almıyor deyince yuh dedım ne alıyor eve pekı bu ınsan musveddesı cimrilik baska bısey degıl
0 oy
tarafından
Haklı adam yeme sende o kdr. Kilo almak kolayda sonra vermek çok zor ben veremiyorum.

Sen diyormusun süt muz al fln diye
0 oy
tarafından
Cimri mi eşin eğer değilse sağlığın jcin diyordur 
0 oy
tarafından
Onu söyle bunu bebek istiyor ben değil normalde iştahım yokken açılması bebeğin ihtiyacı olduğu için ben hamileyken meyve yerdim çok şuan yemiyorum mesela çünkü o bebeğin ibtiyaci gelişimi önemli yumurta süt yoğurt meyve ceviz sebze et bunları tuketmen lazım 
0 oy
tarafından
Belki yemiyosn die almıyodue canm , sen diyonmu alalım die süt ürünlerini
0 oy
tarafından
Canım sen fazla yersen bebekte fazla kilo alır diye bisey yokki inanki anlamadığım için soruyorum hem almıyor hem nasıl yeme diyor yani sen süt ürünleri yumurta istiyorsun almiyormu aliyorda yememi diyor belki seni düşündüğü için diyordur ben 34 .haftamdayım 93 kilo oldum bebek 2150 gr 
0 oy
(232 puan) tarafından
Benim eşimde aynıydı çikolata almazdı hala yememi istemez tatlı ürünlerini isteyince almaz. Şeker hastası olcan der. S3ninkide öyledir belki 
0 oy
tarafından
Dr bebeğin kilosu normal dediyse aynı şekilde beslenmeye devam et 
0 oy
tarafından
Neden böyle yapıyor canim  sordun mu alamayacak durumda mi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 284 göst.
20 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Minik kiralicemm (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 435 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (253 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 707 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 579 göst.
1 Mayıs 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

377,712 soru

11,304,765 cevap

34,729 kullanıcı