0 oy
955 göst.
Diğer kategorisinde (743 puan) tarafından
Selamün aleyküm kızlar bugün başıma kötü bir şey geldi ömrümden ömür gitti resmen. Sabahtandir kafamı kurcalıyor vicdan azabı çekiyorum resmen . Bugün oğlumun vitamin şurubunu icirirken (2,5) kaldı . Resmen nefesi kesildi ben bütün bildiğim manevralari yaptım ne yaptıysam nefesi geri gelmedi mosmor oldu .. o kadar korktum tekaslandim ki balkona çıkıp yardım edin lütfen diye bağırdım :( en son beline baş aşağı çevirip vurdum kusarak nefesi geri geldi o anki telaşla üstüm müsait değildi kapıda açıktı bizim alt kattaki komşu erkek . Koşarak yardıma geldi. Benim ellim ayağım titriyor panik atagim da var hıçkıra hıçkıra yere çöküp ağladım . Sonra adam hallettigimi görünce gitti. O kadar o ana üzülüyorum ki ya birşey olsaydı Allah korusun Rabbim korumuş . Siz çok dikkat edin kızlar yemin ediyorum ki ömrümden ömür gitti. Kafamı kurcalayan en büyük sebepte su , o an kk panikle ne üstüne etek cekebildim ne de eşarp . Ben feraceli biriyim esortman kısa kollu üst ve baş açık gördü benj . O kadar utanıyorum o kadar düşündükçe kötü hisseidyorum ki kendimi ne yapacağımı bilemedim sizlere yazmak istedim . Ne yapmalıyım bu durumda kızlar ? Yani ne gibi bir yol izlemeliyim ? Su olaydan su dersi aldım ne olursa olsun evin içinde kapalı bir bayan kimse yok diye açık dolanmamali ölüm var kaza var . Rabbim af eylesin beni :(

22 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

image

boyle dedi hoca üzme kendini 
(79 puan) tarafından
Banada atar misiniz lutfen
tarafından
Attım canim
(135 puan) tarafından
Banada atar mısın
tarafından
Attım cnim
(1,104 puan) tarafından
Banada atar mısın canim
-Reklam-
+1 oy
(58 puan) tarafından
Biraz abartıyorsun sanki
(743 puan) tarafından
Nasıl yani ?
0 oy
tarafından
Muhtemlen ki gelen kişide dikkat etmemiştir üzme kendini
(743 puan) tarafından
Çok şükür canım elhamdülillah en büyük tesellim
tarafından
Yukarı bak ekledim
(743 puan) tarafından
Çok sevinirim Allah razı olsun ♥️
tarafından
Attım yukarda tatlım❤️
(743 puan) tarafından
Okudum çok teşekkür ederim ♥️♥️
0 oy
(9,617 puan) tarafından
Can havli ile olan bişey bu bunu düşünme bence çok şükür çocuğun iyi değilmi allahım korusun çok geçmiş olsun 
(743 puan) tarafından
Elhamdülillah canım çok şükür iyi şuan ama bu konu da kafamı kurcaladi günah mı oldu diye
(9,617 puan) tarafından
Ablamda yeğenim havale geçirdiğinde sokağa çıkmıştı baş açık ayaklarda terlik yok Allah affetsin ne diym
(743 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
(732 puan) tarafından
Bu kadar takıntılı olmak iyi değil hepimizin başına herşey gelebilir 2 gün önce oğlum bazadan düştü nefes alamadı kendine keldi tekrar bayıldı ellerini sıktı 1.5 yaşında bende kapalıyım kapri ve tişört vardı o an panikle kapıyı açtm biri olsaydı bile takılmazdm bu kadar bir can gidiyor nihayetinde 
(743 puan) tarafından
Size de çok geçmiş olsun . Elhamdülillah canım şuan oğlum iyi şükür ama nedense sürekli aklımı kurcaladi durdu bu konu .sizlere sormak istedim günahsa yapacak bir şey varmı diye . Çok teşekkür ederim
(732 puan) tarafından
Teşekkür ederim sizede geçmiş olsun ama inan tövbe etmekten başka çaremiz yok Rabbim affeder inşallah, bizi açık görmesi bir anlık şey ama kötü düşüncelerimiz sürkeli var o yüzden düşünce ile günah işliyoruz Rabbim tüm günahlarımızı affetsin
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Üzme kendini canım o an fark edemiyorsun ki benim namaz sabahlığım ve yazmam sürekli koltuğun üzerinde durur ne olur ne olmaz diye ama o an farkında olmamak normal 
(743 puan) tarafından
Bende kapının arkasında esarpla feracami koydum ama o anki telaşla unuttum aklimdan çıktı . Çok teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
O an ki can havli insan bişey düşünmeye biliyor bunu çok iyi yaşadım annem de ben havale geçirdiğim de terliksiz çocuğum ölüyo diyo koşa koşa dışarı gitmiş Rabbim görüyor keyfi değil üzülme duanı et Rabbim size bağışlamış 
(743 puan) tarafından
Elhamdülillah canım çok şükür çok teşekkür ederim
0 oy
(916 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım bence üzülme o can telaşıyla bunu düşünmezdin zaten üzüldüm çocuğun için:((
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım . Çok kötü bir gündü rabbim korudu şükür . Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Öncelik sağlık kızım ayağına iğne batrdığında ayağımda topuklu üstümde tişört renkli tayt fln vardı o halde ambulansı aradık geldiler hastaneye gttık önemli olan sağlık canım 
(743 puan) tarafından
Çok şükür canım . Teşekkür ederim canım az da olsa içim rahatladı
0 oy
(5,870 puan) tarafından
Rabbim korumuş can havliyle insan o an düşünemiyor.. ALLAH görüyor merak etme adamın dikkatinide çektiğini sanmıyorum 
(743 puan) tarafından
İnşallah öyledir canım Allah razı olsun çok teşekkür ederim
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Emin ol adamda çok dikkat etmemiştir. Hem çocuğun o haldeyken odaya gidip üstünü giymen beklenilmezdi. Çok şükür çocuğun iyi onu düşün. Evde ki giyim konusuna gelince hepimiz insanız. İnsan evinde de tabi ki her türlü giyinir
(743 puan) tarafından
Elhamdülillah canım çok şükür atlattık. Sabahtandir o kadar kafama takıldı ki yedi bitirdi beni bu düşününce . Çok teşekkür ederim az da olsa rahatladı içinm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Can havliyle üstüne başına kıyafet giyecek halin yok sonuçta keyfi bir durum değil bu kadar sıkıntı etme
(743 puan) tarafından
Evet Rabbim görüyor çok teşekkür ederim canım
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım benim eşimde der ki kapının yanına üstünü as evdede esortmanlaysan aniden bir şey olur evden çıkarken o üstünü giy kap tan bassediyorum acil bir şey olur o an alırsın eline çıkarsın valla canım insanın canı o haldeyken zaten ne eteği düşünür ne üstü gelen kişide korkmuştur dikkat etmemiştir bile orda önemli olan çocuğun gerisi boş cidden 
(743 puan) tarafından
Öyle cidden canım benim de dış kapıya yakın feracem hep asılı ama o anki telaşla inan hiç aklima gelmedi rabbim affetsin . Teşekkür ederim canım
(7,376 puan) tarafından
Kız normal kimsenin aklına gelmez ki can hali valla Allah korumuş emin ol en önemlisi bebeğin inimki gelende hiç dikkat etmemiştim kurtulduğunu görünce hemen çıkmıştır
(743 puan) tarafından
Evet canım öyle oldu cok teşekkür ederim içim rahatladı çok sağolun ♥️
(7,376 puan) tarafından
Rica ederim canım bebeğine çok çok geçmiş olsun
(743 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️♥️♥️
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Bence adam o telaşla sen ne kiliktasin ona bakmadı ama haklisin daha dikkatli olmak lazım çok çok geçmiş olsun rabbim beterinden korusun inşallah 
(743 puan) tarafından
Allah razı olsun canım elhamdülillah şuan iyi . Amin ecmain
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Hersey insan için cnm bisey olmaz adam bak bak kapalı nasıl çıktı karşıma demiycek sonuçta canı önemli oglunun o iyi olsun gerisi önemli değil rabbim affetmistir zaten günahı olmaz 
(743 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım o kadar içim rahatladı ki Allah razı olsun
(5,240 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun cnm rica ederim takma bunu kafana hayırlı aksamlar
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim ama panikle oluyor malesef. Benimde kardesimin basina geldi annem ben o yemek yiyoruz ama gece gec saatte bide yaz. Kardesim yerken hik dedi nefesini icine cekti yedigi sey genzine kacti sanirim. Nefes alamiyo ama nasil hopluyo annem o panikle sirtina vuruyo falan ben binanin kapisini actim ama nasil imdaaat imdaaaat diye bagiriyorum aklima baska birsey gelmiyor beynim durdu resmen karsidakilerin kapisini calmisim ama nasil onlarda uyuyormus genc bir cift vardi abi diyoduk ama saolsun cok iyi adam uyku sersemiyle kapiyi bi acti oyle calmisimki altinda boxer var karisida arkasindan cikti dediki abi giyinip geliyorum altina sort cekmis geldi. B3nde askili elbise var acigim ama disarda hic giymem oyle. Ayy oyleki annem egiltip midesine basmis eliyle o vargucuyle kardesimin nefesi yerine geldi. Allah kimseye yasatmasin ya seni o kadar iyi anladimki helede evlatsa konu. Allah goruyo ama canim o can havlini
(743 puan) tarafından
Size de çok geçmiş olsun . Gerçekten o an ki can telaşı çok başka çok korktum kimse de yok tanıdığım ne yapacağımı bilemedim . Amin canım teşekkür ederim
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Kurban olduğum RABBİM yaşatmasın bir daha gerçekten çok zor bir durum 
(743 puan) tarafından
Amin canım Rabbim kimsenin başına vermesin Allah razı olsun
(2,405 puan) tarafından
Âmin Âmin Âmin Âmin
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Ay çok geçmiş olsun ne kadar korkmussundur ya yaşadım resmen okurken 
(743 puan) tarafından
Evet bir de panik atagim var resmen ömründen olur gitti . Normal şartlar altında ben olsam kilitlenirim o an evlat olunca nasıl ne yapacağımı şaşırdım resmen Rabbim kimseye yaşatmasın inşallah
(1,156 puan) tarafından
Amin canım benim tekrardan çok gecmis olsun :(
(743 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun
0 oy
(4,390 puan) tarafından
ve aleyküm selam. Rabbim korumuş sadaka verin 
(743 puan) tarafından
Öyle yapicam inşallah yarın Allah razı olsun canım . Çok şükür Rabbime
0 oy
tarafından
Ahh ya cnm benm kiyamam ikinizede belki inanmazsin kiz kardeşim 3 aylikti daha vitamin iciriyorduk birlikte annemle bizzat bu olay basimiza geldi kardeşim resmen mosmor oldu sesi kesildi boğulup ölüyordu o an annemde senn gibi kapali bnde o zaman 15 yasindayim altkatta kiracilar vardi o ev haliyle bebegi kaptigimiz gibi altkata indik annemi gorsen deliriyordu cocugum ölüyo diye feryat figan ben agliyorum bebekte ses yok mosmor kiracinin karısı napti etti kadincagiz kardeşimi kurtardı tekrar nefesi geldi aglamaya başladı. :( sizede cok geçmiş olsun cnm. 
(743 puan) tarafından
Çok kötü bir durum insan ne yapacağını sasiriyor o ani şuan bile iliklerime kadar hissediyorum rabbim kimseye yaşatmasın inşallah Allah razı olsun canım

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 188 göst.
0 oy
0 cevap 64 göst.
5 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 313 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+3 oy
2 cevap 203 göst.
19 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Prensannesiii90 (592 puan) tarafından soruldu

380,175 soru

11,381,182 cevap

34,874 kullanıcı

...