0 oy
804 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar kpss ye girenleri uyarın yeni tarih verilecekmis sorular hep yanlış mis itiraz edilmiş 

21 Cevaplar

0 oy
(1,668 puan) tarafından
Yazık günah millete ya. O kadar stres çalışma..
tarafından
He ya
(2,462 puan) tarafından
Kimisine 2.bir şans işte. Vardır her şey de bir hayr.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sorular yanlış değilde çalınmış diye okumuştum bende dün gece
tarafından
Evet bir yerle cakisiyormus
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Oha ya yazık millete 
0 oy
tarafından
Girmedim en son 2018de önlisans için girdim çok puan almadım..ben demiştim iptal olur diye ösym başkanı da aldılar görevden.sorular yanlış değil cnm bir yayınevi kpss sorularının aynısını deneme sınavlarında sormuş..farkedenler twitter sayesinde ortaya çıkardı
tarafından
Hatta o yayınevinden tutuklamalar oldu..son dakika sitesini takip ediyorum orda yazıyor herşey
(457 puan) tarafından
Onlisans basvuralari daha baslamadı
tarafından
Bu sene girmicem cnm 2018de girmiştim ama kararsızım denesem mi tekrar diye
(9,598 puan) tarafından
Dün başlamış ya canım
tarafından
3-15 ağustosmuş başlamış 130 tl başvuru ücreti
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Her sene aynı terane kpss soruları ayan beyan satılıyor çalınıyor bu sene göze sokuldu diye iptal olacak galiba.. İnsanların emekleriyle ekmekleriyle oynuyorlar Allahtan korkuları yok. 
tarafından
Canım durumunuzu belirtip bir yerden yol.yardimi alamaz misiniz acaba yazık günah kardeşine ya.
(5,837 puan) tarafından
Bu ülkede hak hukuk bırakmadılar insanların emeklerini çalmaya doyamıyorlar... Çok sıkıldım artık ya herkes sürekli mutsuz.. Mutlu insan yok koca ülkede
tarafından
Aynen öyle malesef ve her şeyi göstere göstere yapıyorlar. Kimse de gık demiyor . Kimde zerre kadar hakkım varsa zehir zıkkım olsun sadce bizim değil cocuklarimizin da geleceğini çaldılar. Ağustosta domates 15 lira kışın taş kaynatcaz heralde.
(5,837 puan) tarafından
Çiftçiden alınıyor 3 4 liraya söyleyim sana... Pazara geliyor 15 TLye kontrol mekanizması yok olursa işlerine gelmicek. Çiftçi aç tüketici aç aracılar zengin sal. ak saçma herşey delircem gizli Aflar gizli zamlar çalınanlar b.k çukuruna döndürdüler ülkeyi hastanelerde doktor yok ya bildiğin sağlıktanda olduk
tarafından
Aynen olan üreticiye oluyor zaten. Tek ovundukleri sağlıkti onu da gider ayak mahvettiler .
0 oy
tarafından
Resmi açıklama varmiymjs 
tarafından
Varmış balim
tarafından
Hayırlısı  olsun
0 oy
tarafından
Son dakika mi ? 
tarafından
Evet canim
0 oy
(3,012 puan) tarafından
Yazık gğnah ortaöğretim kpss ye gircektim hevesim kalmadı 
tarafından
Onlar geçerli olabilir üniversitelerinki iptal oldu ama araştır
0 oy
(3,451 puan) tarafından
İptal edilmedi, daha açıklama yok
tarafından
Yapılmış canim
(3,451 puan) tarafından
Yok canım ben girdim sürekli haberlere bakıyorum Twitter dan takip ediyorum, daha iptal edilmedi, sadece baskın düzenledi Yediiklim yayin evine
tarafından
Şaka gibi ya :D soğan depolarına düzenlenen baskın aklıma geldi. Bu sorular nasıl sızdırıldı diyen yok osymdeki soru hazırlayan komisyonu , matbaacilari vs görevden almalilar ilk önce.
0 oy
tarafından
Ay bu sene niye bu kadar gündem oldu anlamadım. Sanki ilk kez olan bir şey. Seneler önce tarihin pusulası diye bir kitap vardı bütün tarih soruları birebir ordan çıkmıştı o zman bile iptal etmediler şimdi ne oldu acaba gerçek nedenini merak ettim. 
tarafından
Çok şikayet edilmiş
tarafından
Vardır onun başka bir sebebi :)) yakında çıkar kokusu.
(756 puan) tarafından
Sosyal medyanın gücü. Önceden bu kadar aktif değildi bilinmiyordu bi şekilde gizleniyordu ama şimdi sosyal medya sayesinde her sey gündem olup mecbur harekete geçiyorlar.
0 oy
tarafından
Küçücük bebeğimi aikeme bıraktım sınava girdim aklım hel bebeğimdeydi şimdi yine mi sinav olacak Lalah bildiği gibi yapsın emek hırsızları 
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Resmi gazetede oyle bir karar yok ama buyuk ihtimalle iptal edilir

0 oy
tarafından
Link koyar mısınız? Ben öyle bir haber görmüyorum. Siz nerden okuduysaniz ordan bakayım.
0 oy
(2,801 puan) tarafından
İptal edilme ihtimali var ama henüz kesinlik yok
0 oy
tarafından
Canm daha resmi açıklama yok ama bu gidişle iptal olacak
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Emek verenler ne olucak vallahi çok üzülüyorum yazık günah insanların hakkına giriyi bunun için gece gündüz çalisnlar nolucak
0 oy
(10,358 puan) tarafından
Sorular yanlış değil, sorular servis edildi. 
0 oy
(710 puan) tarafından
Her sene aynı haltı yiyiyorlar ya düzgünce duramaz oldu lar onca insanın hakkına giriyirlar gerizekaalı dusuncesizler. 
0 oy
(11,265 puan) tarafından
Nedense hiç şaşırmadım hep aynı tantana boşa çaba dayın varsa yeter
0 oy
(421 puan) tarafından
Iptale dair resmi açıklama henüz gelmedi ama sınav şaibeli tüm emeklerim çöp oldu 7 aylık hamileyim sınava girdim bu sıcakta 2 oturuma katıldım sınavdan sonra mafoldum boğazım şişti hakkım helal etmiyorum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 176 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 79 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hwuain90 (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 157 göst.
4 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.