0 oy
274 göst.
Diğer kategorisinde (983 puan) tarafından
Kızlar bebeğimin bu son 1 haftadırlı bacakları mosmor oluyor kucağıma alıyorum damarları bile belli oluyor morartıdan korkmaya başladım neden oluyor diye randevu aldım fakat önden sizinle konuşmak istedim bu durumu yaşayan varmı varsa nedenini açıklayabilir misiniz?

11 Cevaplar

0 oy
(3,720 puan) tarafından
Kollarında var mı ? Bastırınca tepki veriyor mu? En son ne zaman kan tahlili yapıldı ?
(983 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum randevu aldım salı gününe  ama o zamana kadar nasıl Durucam bilmiyorum
(3,720 puan) tarafından
İyi düşünmeye çalış iyi olsun kuzum internette falan bakma oralar da bir sürü saçma sapan şeyler yazıyorlar
(3,720 puan) tarafından
Mesela benim bebeğimin de ağlayınca dudaklrı morarıyordu ayy internette neler yazıyordu neleer yok işte kanser de kalp hastası neler neler yaa doktora sordum çok normal büyüdükçe geçer dedi öyle de oldu belki önceden de oluyodu ama sen fark etmemiştin
(983 puan) tarafından
Yok canım direk fark ederdim inan ki ama şu 3 gündürlü çocuğun üstünde var böyle herkes diyor nazara geldi diye çünkü güzel bi bebek ama yedi bitirdiler mama bile almıyor artık ya
(3,720 puan) tarafından
Ah kuzum benim bol bol oku canım
-Reklam-
0 oy
(229 puan) tarafından
Çarpıyo olabilir mi 
(983 puan) tarafından
Yok canım daha 4 aylık
(229 puan) tarafından
Korkutmak istemem ama hiç normal değil balım
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Normal değil tatlım acil görse doktor iyi olur 
(983 puan) tarafından
Salı gününe aldım arada bir oluyor korkmaya başladım ya
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım inşallah bilen biri çıkar post yukarı çıksın 
(983 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim inşallah yaa olsa çok sevinirim
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Büyük oğlumda vardı aynı problem ama geçti seninde aynı mı bilmiyorum ben kucağıma aldığımda oluyordu oturduğunda geçiyordu bacaklarını hareket ettiriyor mu
(1,389 puan) tarafından
Muhtemelen aynı şeyi yaşıyorsun kucaktayken morarıyordu hatta herkesin dikkatini çekiyordu oturduğunda geçiyordu dediğim gibi. Hiçbir problem çıkmadı
(983 puan) tarafından
Umarım bizde de çıkmaz peki ağlayınca morarıyor muydu
(1,389 puan) tarafından
Okadar hatırlayamadım cnm 9 sene geçti yanlış bilgi vermş olmayayım
(983 puan) tarafından
Büyümüş ya senin bebiş inşallah bizede rabbim sağsalim sağlıklı büyümesini büyütmeyi nasip etsin
(1,389 puan) tarafından
Büyüdü boyuma yaklaştı maşllah Rabbim tüm anne babalara sağlıcakla evlatlarını büyütmeyi nasp etsn cnm birşey yoktur kötüyü çağırma iyi düşün iyi olsun
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Bebeğim 2 aylıkken filan oluyordu bacaklarında mor mor damarlar oluyordu. Ama büyüdükçe geçti. Normal diye okumuştum başka yerde ama sen yine desor bir doktora korkutma kendini.
(2,355 puan) tarafından
Çoktandır mı böyle
(983 puan) tarafından
Yok 3 gün falan oluyor
(2,355 puan) tarafından
Anladım canım rabbim şifasını versin inşallah. Endiselenecegin bir şey değildir umarım.
(983 puan) tarafından
Umarım çok sağolun dua edin olur mu
(2,355 puan) tarafından
Olur tabi ki♥️♥️ iyi düşün iyi olur inşallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kardiyolojiye bi göster canım 
(983 puan) tarafından
Salı günü randevuyu aldım canım inşallah birşey çıkmqz ya
0 oy
(501 puan) tarafından
İnsAllah bisi çıkmaz küçük yavru
(983 puan) tarafından
İnşallah yaa dua edin olur mu
(501 puan) tarafından
Ederim Allah yardımcınız olsun inşallah temiz  çıkar size bağışlasın Rabbim
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun. Canım bütün bacagimi yoksa bazı kısimlarda  mi
(983 puan) tarafından
2 bacağı da canım
0 oy
tarafından
Hiç bilmiyorum ama dra götür o yönlendirir seni çok geçmiş olsun ins bir şey yoktur .
(983 puan) tarafından
Amin dua edin lütfen
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Benim küçük 6 aylık. 5 ay a kadar oldu öyle bi durum. Kucağıma alımca bacaklar morardı damarlar belirginleşti yani. Ama sonra geçti, gidince doktora da hiç sormak gelmiyordu aklıma. Kötü düşünmeyin, internetten bişeyler açıp okumayın. Tedbir amaçlı götürün içiniz ferahlar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 166 göst.
15 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vesile hakan (840 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 291 göst.
5 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 285 göst.
0 oy
7 cevap 156 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Allesok (217 puan) tarafından soruldu

377,869 soru

11,310,135 cevap

34,744 kullanıcı

...