0 oy
1,223 göst.
Diğer kategorisinde (496 puan) tarafından
2 hafta önce abim kalp krizinden vefat etti birseyi yoktu gece 12 de işten gelmiş 2 gibi vefat etmiş kalp krizinden hâlâ inanamıyorum öldüğüne 43 yaşındaydı 2 çocuğu var küçük hepimizden dua istiyorum abim için 1 fatiha  3 ihlas okurmusunuz okuyanlardan Allah razı olsun  eşim olacak adam bu süreçte yanimda olmadı birgün gelipte nasılsın sormadı ailemede banada dün babamı aramış gönderin gelsin artık kendisi gelip almıyor diğer abim bıraktı beni bugünde haber vermeden ablasına oturmaya gitmiş akşam vakti o kadar kötüyüm ki abim bir yandan bunun kötülükleri bir yandan ailem diyor boşver iyi ol alttan al bende öyle yapıyorum 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Rabbim sizlere sabır versin . Kocanın yüreğine de merhamet versin inşallah. 
(496 puan) tarafından
Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Rabbim abinin mekanını cennet eylesin inşallah günahlarını affetsin, esine de akıl fikir versin ne diyim :( rabbim güc kuvvet versn sana gercek ten zor bir durum konusmayı denedin mi, neden destek olmadıgını sordun mu 
(496 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım konuştum kaçkere anlamıyor beni
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Okudum canım basınız sağolsun Rabb'im mekanını cennet eylesin eşin konusunda da allah yardımcın olsun 
(496 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,931 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 
(496 puan) tarafından
Allah razı olsun canım Amin
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Ahh kuzum benim kardeş acısı çok ağırdır Rabbim sabrınızı arttırsın 

Abininde mekanı cennet olsun insallah
(496 puan) tarafından
Âmin Allah razı olsun
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Öncelikle başınız sağolsun mekanı cennet olsun inşallah, okuyorum hemen dua. Daha sonra da en kötü şeyde ölümde bile yanında olmayan bir insan için eşim deme bence, bazıları nasıl bu kadar vicdansız ş.erefsiz olabiliyor aklım almıyor gerçekten. Allah'ım yardımcın olsun inşallah,o insanı da Allah'ım ıslah etsin 
(496 puan) tarafından
Allah razı olsun canım ailem çok üzgün boşver sen  alttan al diyorlar bende üzülmesinler diye öyle yapıyorum
0 oy
tarafından
Okudum canım rabbim rahmet eylesin mekanı cennet olsun rabbim sizlere sabır versin 
(496 puan) tarafından
Sağ ol canım Allah razı olsun
0 oy
(4,584 puan) tarafından
Okudum. Başınız sağ olsun Allah rahmet eylesin. Rabbim mekânını cennet eylesin, geride kalanlara sabır versin. Eşinin kalbine de merhamet... Rabbim yardımcın olsun. 
(496 puan) tarafından
Allah razı olsun amin
0 oy
(24 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin benim abimde 31 yaşındayken kalp krizinden vefat etti 1 bcuuk yaşında oglu vardı çok iyi anlıyorum sizi bian oldu ne olduğunu anlayamadık mekanı cennet olsun kalanlara baş sağlığı diliyorum 
(496 puan) tarafından
Allah razı olsun sizede Allah sabır versin onunla mekan-ı cennet olsun
(24 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun
0 oy
(501 puan) tarafından
Okudum , Allah rahmet eylesin adını soyadını da ekleyin isterseniz. Başınız sağ olsun sabır versin Rabbim. Evinize de huzur insAllah..
(496 puan) tarafından
Allah razı olsun canım Amin
0 oy
tarafından
Okudum canım Rabbım mekanını cennet etsin çok çok zor Bi durum Rabbım sabır versin size 
(496 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(888 puan) tarafından
Basın sagol sun canim Allah ,eşin olacak adama da vicdan merhamet versin sanada sabır 
(496 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(13,118 puan) tarafından
Sana gelen Azrail bir gün ona da gelecek elbet boşver sen onu Rabbim merhamet versin kalbine. Abine çok üzüldüm ben de bir hafta oldu çok ani bir şekilde teyzemi kaybettim hala şoktayım 
(496 puan) tarafından
Allah razı olsun canım çok ani bir şekilde öldü bir hastalığı yoktu kalp krizi 3 cü seferde öldürülüyordu ilk te hemen Vefat etti ani bir şekilde çok zor gerçekten
(13,118 puan) tarafından
Çok iyi anlıyorum yakınlık derecesi aynı değil tabiki ama biz de anı bir kalp krizi ile kaybettik böyle olunca kabullenmesi daha zor oluyor hala yaşıyor gibi geliyor insana :( Rabbim kalbinize ferahlık versin mekanı cennet olsun inşallah
(496 puan) tarafından
Hâlâ öldüğüne inanamıyorum gerçekten
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin inşallah mekanı cennet olsun rabbim sizlere sabırlar versin inşallah 

Allah eşine de hidayet etsin

Benim de kaynım 18 yaşında vefat etti çok şükür ki evli çocuklu değildi 
(496 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun kuzum 
(496 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Okudum Rabbim sabır versin abinin mekanı cennet olsun çocuklarına hayırlı ömür kılsın. Eşin için dicek kelime bulamıyorum. 
(496 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Ay kıyamam sana canım benim güzelim ya. Allah rahmet eylesin. Böyle s.erefsizler evlenip neden insanların hayatını maffederler ya evlenirken hastalıkta sağlıkta iyi günde kötü gunde demiyormuyuz neden yaparlar neden ah ah
(496 puan) tarafından
Allah razı olsun canım abimin üzüntüsü biryandan bunun vurdumduymaz oluşu bir yandan Allah yardım etsin inşallah
0 oy
(15,231 puan) tarafından
Okudum dostum. Allah'ım rahmet eylesin inşallah mekanı cennet olur. Eşin de çok vicdansız ve saygisizmis
(496 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Başın sağ olsun canım rabbim sabırlar versin 
(496 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(2,405 puan) tarafından
ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet bahçelerinden olması duasiyla Âmin ALLAH sabır ihsan eylesin size ve ailesine okuduklarimiz ruhuna yetişsin Âmin 
(496 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 702 göst.
18 Kasım 2021 Aile kategorisinde 3cocuk2kedi (775 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 460 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 782 göst.
27 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Dil ek (30 puan) tarafından soruldu