0 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (600 puan) tarafından

image

Yeni yıkamadan gelmişti ya oğlum meyve suyu döktu :((

17 Cevaplar

0 oy
(710 puan) tarafından
Benim de elbiseme bayramda çikolatali seker sürdü kızım elbisem pudra jileydi kaç kere yıkadım çıkmamıştı en son leke çıkarıcı döktüm omonun onunla çıktı bacım sende dene istersen üzerinde inatçı lekelere son yaziyor
tarafından
Ay foto atsana hangisi
-Reklam-
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Bulaşık Makinesi parlatıcısı çıkarıyor henen.
0 oy
tarafından
Kosla oksi leke çıkarıcı temizler canım 
tarafından
Ay yok ben aldım onu hiç bir halta yaramıyor.
0 oy
(11,272 puan) tarafından
İlk önce kuru bezle fazlaligini emdir sonra biraz suya bulaşık Çamaşır deterjanı ve Çamaşır suyunu karıştır var gücünle sil temiz bi bezle
0 oy
tarafından
Zaten beyaz halı. Benim bembeyaz halima çay dokuldu bı bardak . Ben de çayın fazlasını aldım kaşıkla . Sonra bulaşık deterjanı ile sildim sonra çamaşır suyu döktüm. Biraz sildim yine geçti 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Bir sprey şişesine bir çay bardağı bulaşık parlatıcısı bir kaç damla bulaşık detarjani  yarın çay bardagi beyaz sirke koy ve sık sil 
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Leylek diye okumamm 
0 oy
(749 puan) tarafından
Kalip sabunla citile omoyla yıka bisey kalmaz
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bulaşık makinası parlatıcı herşeye çözüm ya hemen çıkarır camları ayna aynaları cam gibi yapıyor derz aralarını bembeyaz yapıyor valla ne parlatıcısı her işe yarıyor valla 
0 oy
tarafından
Bulak deterjaniyla ov
0 oy
tarafından
Bulaşık makinesi parlatıcısı birebir canım.
0 oy
(420 puan) tarafından
Dağıtma lekeyi önce üstüne havlu kağıt bastır emsin iyice sonra sıcak suya bulaşık tableti yada normal sıvı bulaşık deterjanı koy sil sonra Duru suyla sil sonra temiz bir havlu üstüne ört suyunu emdikten sonra kaldır kurumaya bırak
0 oy
(710 puan) tarafından

image

benimki bu canım tek kapak döksen bile yetiyor 
tarafından
Ama bu detrjan leke çıkarıcı degilki. Sen yukarıda leke çıkarıcı yazmissinda
(710 puan) tarafından
Ben bununla çıkarttimm zorlu lekeleri bacım
0 oy
(245 puan) tarafından
Dis macunu çıkarır fircalayarak temizle 
0 oy
(15,224 puan) tarafından
Önce ıslak bezle aldır. Sonra da bulaşık makinesi parlaticisi dök beze onunla sil. Ben hep onu kullanıyorum çok iyi. Finish marka varsa o şeffaf renkte oluyor. Direkt halıya dokebilirsin. Biminki maviydi. Onu beze döküp öyle silerdim. İkisi de ise yarıyor 
0 oy
(197 puan) tarafından
Bulaşık makinesi parlatıcısı çıkarır c bide halin beyaz zaten biraz Domestos u sulandir üzerine dok hemen çıkar 
0 oy
(288 puan) tarafından
Bulaşık makine parlatıcısı.piril marka kutusu mavi içi beyaz sıvı olan mükemmel bişey benimde halim yıkamadan yeni gelmişti oğlum afedersin kusmustu halıya birde hemen çıkardı derz aralarını bile.bembeyaz yapıyor bişey dökülse hemen onla silerm

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 85 göst.
14 Aralık 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❣Maşo'nun Hatunu❣ (2,332 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 156 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 166 göst.
2 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gizemlianne (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 164 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kadriye 35 (58 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı