0 oy
1,056 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından

Doktor şuan anlaşılmaz dedi denge kuramadugi için 

image

image

38 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Benim eşim sıkoda bacak ") hahahah parantez gibi bacakları baya belli oluyor yani ama bu bebişin normal duruyor canım daha büyüdükçe belli olur eğer öyle birşey varsa
(191 puan) tarafından
Ne şekil olursa Allah tan gelene şükür derim. Bu insanların boş konuşmaları beni yoruyor görümcem de bayramda tutturdu yok yeğeninin de bebeği var onun ki düz basıyor bu ***** basıyor dışa doğru basıyor sorun bu falan anlamıyordu doktorun söylediklerini soylesemde
(4,426 puan) tarafından
Amaann bebim çocuklarıma da herkes neler neler diyor canım benim ben hepsini dinlesem ohhoooo mahzar osman da yatıyordum evin yolunu bulamazdım ") boşuna kafana taktığınla kalırsın valla
(191 puan) tarafından
Doğru söylüyorsunuz teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Hiç de çarpık filan değil, küçük daha. Benim kızımdan düz hatta. Laf söz boşver. Sana komik bişi anlatıyım, bi arkadaşımız çocuk doktoru, kızını parka götürmüş, ordaki teyzeler bu çocuk çarpık bacak bunu doktora götür d vit kullan vs bi sürü akıl vermişler, o da ben doktorum filan dememiş he deyip geçmiş, şimdi gayet düzgün çocuğun bacakları. 
(191 puan) tarafından
:)) bende anlam veremiyorum ısrarla diretmelerone görümcem de diyor yeğenin de bebeği var onun ki düz basıyor bu dışa basıyor ayakları sorun var diyip durdu bayramda bugünde bu kadın anlamıyorlar da söylüyorum söylüyorum doktor böyle dedi yok anlamiyor
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Hayır gayet doğal bir çocuk ayak bacak duruşu o diyen fazla bilgisiz biri

(191 puan) tarafından
Hiç sormayın dikildi başımda ısrarla diretiyordu
0 oy
tarafından
Ayyy bu insanlar niye bu kadar boş boğaz ve cahilll ya. Dr bile daha erken diyor. Benim oğlum da dahil bütün bebekler bu şekilde duruyor hem bacaklarını uzatınca hem de ayakta nerden sallamislar çarpık olduğunu. İlla kusur bulacaklarr gerizekalılar ya 
(191 puan) tarafından
Aynen öyle gerçekten sinir bozucular ayakları dışa basiyormus yana doğru düz basması lazimmis
0 oy
(598 puan) tarafından
Bir çocuğun adımlarında veya  bacaklarında çarpıklık yamukluk vs 3 yaşından önce anlaşılmaz benim oğluma da dediler çocuk eşofman giyince kimse laf etmiyo şortla gezince aha bacakları ***** len çocuk benden hızlı koşuyo ***** olsa nasıl koşar 
(191 puan) tarafından
İşte herkes kendince konuşuyor ama anne olunca işte takıyoruz ayakları dışa doğru yan basıyor diye diyorlar
0 oy
(213 puan) tarafından

Oğlum da Boyle canım çarpık falan da değil boşver milletin ne dediğini Maşallah paşaya  da <3

(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun ayakalari dışa basıyor diyor kadın
(213 puan) tarafından
Millete konuş de bayılır bnm oğlum da minyon tipli 11 aylık gören 6 7 aylık gibi diyor aileden bı kaç kişi bakamamissin çocuğa kilo almamış küçük kalmış diyor mesela minyon diyoz adı üstünde dev gibi olacak halı yok ya
(191 puan) tarafından
Benim oğlumda aynı kilosunu belli etmiyor zayıf duruyor doktor sağlıklı kilo alıyor kemikleri güçlü diyor kim sorsa kilowsunu söylesem sanki yalan söylüyorsun gibi davranıyor
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Çarpık beyinleri dinleme senin kuzun gayet sağlıklı ayrıca bezden bacakları ayırarak duruyor 
(191 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım ayakalari dışa doğru basıyor yok carpik düz basmıyor diyip durdu
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Benim oğlumunda böyle kız bosver kim ne derse desin 
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim
0 oy
(10,049 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Canim benim oglumun bacaklari baya carpikti kiloluydu bide baya oyle duruyodu bende uzuluyodum herke buyusun duzelcek diyosu uzulme suan 23 aylik ahh ne uzulmusum ya diyorum dumduz bacaklari

image

(191 puan) tarafından
Çok şükür ne güzel düzelmiş rabbim acılarıni göstermesin  maşallah
(10,049 puan) tarafından
Amin canim insallah duzeliyor yani meraketme buyudukce :)
(191 puan) tarafından
Allah razı olsun gerçekten içime su serptiniz hakkınızı helal edin
(10,049 puan) tarafından
Sende hakkini helal et canim. Insan ayni seyleri yasayinca anliyor karsisindakini :) bende cok uzuluyordum. Mesela kafasinin arkasi duz diye ne kadar cok uzuldum agladim hatta :)) ahh diyorum ne salakmisim ya yeterki sagliklari olsun
(191 puan) tarafından
Ya aynı şeyler için aglamisiz bende kafası düz uzun diyenler Musti çok ağlamıştım sürekli doktora götürüyordum şükür şuan gayet normal
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Bnm oglumda çarpık bacak var sol biraz belli oluyo yürüdüğünde fark ettik yürümeden önce belli olmuyodu şuan ortopedik ayakkabı yapılıyor onu gycez doktor düzeliyor zaten dedi senin oglunda hiç bişi yok ilerde yürüyünce dükkatiini çekerse röntgen çeker doktor orda direk belli oluyo kemik yapisi
(191 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim aynen zaten ayakabbi ile düzenliyormus geçmiş olsun inşallah
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim oğlumda öyle dışa bastı hep 2 yaşına kadar sonra düzeldi hiçte bir problemi yok
(191 puan) tarafından
Oh ne güzel inşallah bizde bir problem yaşamayız dışa basıyor diye herkes konuşup duruyor
(25,224 puan) tarafından
Dışa değil de içe basması sıkıntı onzaman çarpık bacak oluyo ve problem oluyo yürümeyi yeni öğrenen çoğu çocuk dışa basabilir
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim hiç kimse anlamıyor ama bunu
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Esit tut baldır bısımlaarı ayrık degılse yada saga sola degılse capık dwgıl 
(191 puan) tarafından
Eşit tutup uxattigim zaman dümdüz duruyor bacakları sadece ayağa kalkınca ayakları dışa dönük basıyor yan gibi
0 oy
(108 puan) tarafından
Benim oğlanda öyle yürüyünce daha farklı.oluyo doktora götürdüm bacaklarını düz tuttu ***** değil dedi ama küçük zaten büyüdükçe toparlar dedi bide geçen teyzem söyledi eltisini oglununda öyleymiş kuma yatırmış bide hep ayaklari çıplak şeklinde güneşe cikariyomus dedi düzelmiş dedi bence devit demir eksikliğinden oluyo bende annem gile gidicem bahceleri var güneşe cıkartıcm valla psiklojim bozuldu çünkü her gören carpik bacak diyo bana da öyle geliyo özellikle yürüyünce bacak şekli düz degil
(191 puan) tarafından
Bacak şekli bana normal geliyrp sadece dışa dönük basıyor diyorlar ayakları için sürekli ama doktord s normal denge kurmayı bilmiyir diyor
(108 puan) tarafından
Banada aynısını dedi normal basiti yürüüp ama ben fark ettiğim hâlde etrafımdakiler de diyo çarpık diye ama düzelir doktorda bisey yok diyosa
(191 puan) tarafından
Yok diyoe doktor dengeyi kurmak için o şekilde basıyor dedi
0 oy
(340 puan) tarafından
Ay ne alaka çocuk rahat yatıyor benim kızım daha çok ayırır sanki yatakta koala yatiyotlr :)
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Doktordan duymadikca ilgilenme canım zaten bu devirde herkes doktordan daha çok doktor ya adamlar boşuna okumuş o kadar boşver canım takma 
(191 puan) tarafından
Ayakları dışa basıyor çarpık diyince bir kaç kişi ister istemez taktım kafama
(7,376 puan) tarafından
Canım doktor dışa basmayı sıkıntı olarak görmüyor ki biz fizik tedaviye gidiyoruz içe basıyor mu diye soruyordu yeni yürüyen çocukların çoğu dışarı başarmış bu normal demişti bende ona sormustum
(191 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Maşallah bebeğine canım ne güzel ayakta duruyor. Hiçte çarpık bacakta değil. Herkesin lafına kulak asma canım. Kaç aylık paşa <3

(191 puan) tarafından
6aylik Allah razı olsun ayakları yana doğru dışa doğru basıyor diye çarpık diyorlr
0 oy
(807 puan) tarafından
Benim kızımda böyle ger bebek böyle degilmi
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Normal duruyo yani 6 aylık kızımda aynı bacakları bir çarpıklık görmedim ben

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 155 göst.
0 oy
4 cevap 119 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (518 puan) tarafından soruldu