0 oy
1,051 göst.
Diğer kategorisinde (191 puan) tarafından

Doktor şuan anlaşılmaz dedi denge kuramadugi için 

image

image

38 Cevaplar

+1 oy
(1,248 puan) tarafından
Carpik bacak ice dogru bakar kim ne demisse takma kuzum bosvr
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim hatsanede kadının biri geldi yanıma dedi yok doktor boyel diyor deidm yok yok var ayakalari yana basıyor düz basmıyor diyir
(1,248 puan) tarafından
Onaneymiis amnnn ne mal insanlar varr yaa herkes kndi cocguna baksa keske milletin çocuğunu gozetliyorlar
(191 puan) tarafından
Aynen valla
(1,248 puan) tarafından
Nefret ediyom.valla ole insanlardm
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
O ne demek kuzum hiç duymadım
(191 puan) tarafından
Ayakları baback duruşu çarpık oluyormuş dışa doğru gibi sanirim
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Bu mu carpikmis normal duruyor canım benim kardeşimin hafif  yay gibi egriydi içe doğru basıyordu çarpıkdı o bile iki yaşından sonra özel ayakkabılarla düzeldi ki bu bacakda birşey göremedim ben bence normal bir bacak 
(191 puan) tarafından
Yaşı da var birşey de diyemeidm sadece doktor böyle diyor dedikçe ısrarcı konuştu.. bayramda da görümcem almış çocuğu ayakta tutup atalarını çeviriyor ne oldu dedim yok ayağı dışa basıyor normal diyorum yeğenin de bebeği var bir ay falan küçük yok düz basıyor bu normal değil yordu artık bu konu
(4,961 puan) tarafından
Deniz merhaba bişey sorucaktm bizde ortopedi ayakkabı kullanmaz 6 ay doktor düzelir illa dedi ama önerdi ayakkabi parantezlik var hafif özellikle sol ayakta sizinki ne kadar süre kullandı iyi geldi sanirim
(2,194 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım kardeşim küçüktu bundan 13 yıl öncesi tam hatırlamıyorum bir ayakkabı yazdi doktor özel yapıldı medikalde  ama 3  -4 yaşına kadar kullandı galiba küçüldükçe tekrar yaptırdı annem, öyle hatırlıyorum ayakları içe basıyordu belirgin parantezdi düzeldi şimdi düz basıyor
(2,194 puan) tarafından
Bizimki belirgin parantez di canım yürürken iki ayak birbirine çarpıyor takılıyor  kardeşim düşüyordu eğer duzelmeseydi ayrı bir demirli birşeyler takilacakti çok şükür gerek kalmadı özel ayakkabı sayesin de
(4,961 puan) tarafından
Sağol canım bizede yapılıyor bzde kullancaz
0 oy
(1,946 puan) tarafından
Herhalde çarpık bacak gormedilerrr
(191 puan) tarafından
Gerçekten ilk defa da duymadım doktor belli olmaz şuan dedikçe öyle diyorlar bende artık tedirgin oldum var mı yok mu
0 oy
(129 puan) tarafından

Kac aylık büyüdükce belli olur

(191 puan) tarafından
6 aylık şuanda
(129 puan) tarafından
Hım erkek mi tutunduguna göre kızlar biraz kırışıyor
(191 puan) tarafından
Aynen erkek canım
0 oy
(13,806 puan) tarafından
Daha böyle bişey demek için erken. Ayrica gayet  normal duruyor bence. 
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim 6 aylık oğlum şuan ama bir kaç kişi bu şekilde söyledi doktor böyle diyor diyince inatla  yok uok  çarpık bizim oglanda da vardı geçmezse iğne vuruyorlar falan dedi
(13,806 puan) tarafından
Daha çocuk yürümeden nasil anlamişlar acaba. Bezli çocuklarda gayet normal bir duruş bu bence.
(191 puan) tarafından
Ayakalari dışa basiyormus yan olarak öyle dedi
(13,806 puan) tarafından
Hele bi çocuk yürümeye başlasin o zaman bile dişa basabiliyor ve zamanla düzeliyor. Ne bekliyorlar acaba 6 aylik çocuktan.
(191 puan) tarafından
Bir bilsem gerçekten
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Daha bebek birde bezli belli olmaz kii
(191 puan) tarafından
Bende aynı şekilde düşünüyorum ama öyle diyen bir kaç kişi öldü
(2,366 puan) tarafından
Benmkizada ayağı ***** dediler doktora gitik bısey çıkmadı şuan 4 yarında hicsikintisi yok
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ayaktaki fotoda sağ bacağı çarpık gibi duruyor ama tam dengeli dik durmamış zaten ana uzandığı fotoda Bi problem yok düzgün bacakları ki uzandığı foto daha net yani denge sorunu yok burda
(191 puan) tarafından
Ayaktaki fotoğrafta tam dönmeye çalışıyordu belki o yüzden çok teşekkür ederim
(10,411 puan) tarafından
Evet farkettim orda tam dengede degil
(191 puan) tarafından
Aynen teşekkür ederim
(10,411 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(710 puan) tarafından
Bana normal geldi bacım 
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim valla bu insanlar içine kurt düşürüyor ayakları dışa basiyormus yok carpik
0 oy
(537 puan) tarafından
Bnm kızımda böyle 
(191 puan) tarafından
Ayakalari bu şekilde yana doğru dışa basıyor mu
0 oy
tarafından

Neresi çarpık bacak ya  daha bebek ayakta duramiyor hemen teşhisi koymuşlar hicde çarpık gibi durmuyor  
(191 puan) tarafından
Aynen birde hastanede geldi yanıma söyledi yok diyorum doktor böyle diyor diyorum yok yok var bunda benim kızda da vardı diyor ayakalari dışa doğru basıyor diyor yanlara
tarafından
Hey Allahım ya kadın kendi kızına eş arıyor insanlar ne kadar fesat olmuş
(191 puan) tarafından
Gerçekten canım skldi artık yani bayramda görümcem almış çocuğu bir baktım ayağının üstünde yiyor ayaklarını çeviriyor ne oldu dedim bunun ayakları dışa basıyor normal diyorum hayır diyor yeğenin de bebeği var o düz basiyormus bundan küçük olmasinaa rağmen yok bebekken çok ayaga kaldirmisiniz insana olmuş bir sürü şey doktor boyel diyor dedim yok yok sonra buna özel ayakkabı yaptirmak lazım oluyor bir ykinimiz olmuştu diyir
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Gayet normal duruyor. Benim oğlan da böyleydi aslında bütün bebekler böyle ama şu an bir problem yok hiç çarpık bacak diye bir yanıt da almadik
(191 puan) tarafından
Bende doktordan duymadım doktor şuan belli olmaz dedi ayakları yana basıyor diye çarpık bacak gören birnkac kişi
0 oy
tarafından

Doktorun şuan belli olmaz dediğini başkası nasıl pat diye teşhis koyuyor anlamıyorum valla o zaman kimse okuyup doktor olmasın zaten herkes her şeyi çok biliyor:ermm:

(191 puan) tarafından
Birde inatlasiyor yok yok var ayakları yan basiyor düz basmıyor diyor insnain canını skiyorlar
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ben bi çarpıklık falan göremedim ama doktorun dediği doğru yani bence.
(191 puan) tarafından
İşte ayakları tabanı düz değil yan basiyormus doktor denge kuramadugi için düz tutarak vücudunu taşıyamaz diyor kadına anlatıyorum yok yok var bunda diyip duruyor
(4,651 puan) tarafından
Bence senin gözlerin şaşı deseydin
(191 puan) tarafından
:)) yaşı buyuktu birşey diyemedim valla
0 oy
tarafından
Bence bakanların gözü çarpık 
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Çocuk daha ayakta duramıyor, dengeyi sağlayayım da nasıl sağlarsam sağlayayım derdinde.. Çarpık da durur, çurpuk da durur.. Ne bekliyorlar el kadar bebekten anlamıyorum 

Benim kaynanam da kızım daha iki aylıkken bacaklarını dümdüz uzatıp saracaktın, öyle düzelirdi, şimdi böyle bükük kalmış demişti.. İnsanlar bi tuhaf, boşver onları
(191 puan) tarafından
Hahaha aynısını bana da dediler hala diyorlar kafasını yukarı cektirnedim o yüzden boynu böyle diyorlar
(191 puan) tarafından
Gerçekten insanda en son saygıyı bozduracaklar
(2,438 puan) tarafından
Ayy. Hiç elletmemek gerekir çocuklarımıza gerçekten. Gizlidende yapar böylesi
(191 puan) tarafından
Aynen öyle valla
(1,552 puan) tarafından
Boynu çekmek nedir yaa, öldürecekler çocukları tövbe ya Rabbim.. Daha neler duyacağız
0 oy
tarafından
Zamanla düzelir oğlumda öyleydi şimdi normal yürüyor 
(191 puan) tarafından
Ayakları bu şekilde yana doğru dışa doğru basıyor muydu..  doktor da dedi ama böyle bir iki duyunca annelik işte insan takıyor kafasina
0 oy
tarafından
Bunu diyen mal bence ,ne bekliyo küçücük çocuktan, 
(191 puan) tarafından
İnan bende bilsem yordular artık beni bu konuda görümcemde aynı şekilde bayramda çocuğu ayağa kaldırmış ilk defa görüyor oğlumu ayağını çeviriyor ne oldu diyorum yok dışa basıyor normla diyorum yok yeğenin çocuğu düz basiyormus küçük olmasına rağmen bu normal değilmiş
tarafından
Benim çocuğumun b.kundan yeme,kimseyle kıyaslama deseydin ay, valla sinir oluyorum böylelerine.abi neyini kiyasliyon,zaten kontrole götürüyoruz yani,Allah korusun bişey olsa doktor söyler ,boş ver sıkma canını
(191 puan) tarafından
Aynen öyle gercejten insanın sınırını bozuyorlar konuşmak için konuşuyorlar birde ilk defa görüyor daha uzaktayiz bayram diye gittik ona takmış kafayi
0 oy
(11,166 puan) tarafından
Bence bezi olduğundan bacaklar ayrı sadece o kadar
(191 puan) tarafından
Ayakları dışa basıyor diye söylüyorlar hep
(11,166 puan) tarafından
Daha tam yuruyemedigi içindir denge kurmaya çalışıyordur sen etrafa kulaklarını kapat bosver
(191 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Benim bebede böyleydi bi sıkıntısı yok çok şukur hep böyle dururdu kim diıosa saçmalamasın sende ver cevabını 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 152 göst.
0 oy
4 cevap 115 göst.
7 Mart 2024 Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,001 göst.
3 Kasım 2022 Moda kategorisinde yvz (680 puan) tarafından soruldu

378,415 soru

11,326,867 cevap

34,780 kullanıcı