0 oy
1,358 göst.
Aile kategorisinde tarafından

heyecanlandınız di mi :silly: ben de değişik şeyler çıkar sandım ama garanti bankası, iphone şarj aletleri, oyun videoları gibi bir sürü sapır saçma şey vardı aksiyonsuz kapattık olayı :D

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Valla bende burdan etkilenip her gün karistiriyodum bişey cikmiyodu şükür:D

tarafından
Vallaha delirdim kız yeminle adam normalde tuvalette telefonla oynar ama burda okuduktan sonra niye napiyodun  internetin açık niye bana mesaj atmiyosun halbuki WhatsAppta değil internet açık kalmış v.s:D
tarafından
aboo yapma yapma :D eşek karpuz kabuğu misali ;)
tarafından
Zaten diyo eğer yapicak olsam senden mi korkucam rabbim yukarda diyo valla senin ruhun bile duymaz dedi :D
tarafından
aynısı canım eşim diyor ben ben olduğum için ya da eşim sen olduğun için değil yukarda Allah var benim bi onurum var diye asla yapmam diyor. o yüzden güveniyorum
tarafından
Bende güveniyorum da işte aha gördün daha yeni bir yazmış gelde şüphelenme
-Reklam-
+1 oy
(10,046 puan) tarafından
Sonra ben psikolojimizi bozuyorlar deyince suçlu oluyorum. Eşlerinin her pisliğini anlatıyorlar burda sonra işte benim psikolojimi anlayamazsın lan siz bizim psikolojimizin içine ettiniz asıl.. 
Şimdi herkes şüphede :)
(10,046 puan) tarafından
Napalim kuzum uygulamayımı silelim onuda yapamıyoruz olduk paranoyak terelelli☺☺
tarafından
Hahahahaaa kız valla katılıyorum sana
(6,738 puan) tarafından
Silemiyoruz maalesef çok kötü bağımlılık yaptı ☺☺❤
tarafından
5 vakit namazlı işten eve gelen günde beni 10 kez arayan adamın telini karıştırttılar bana yani bravo diyorum kuzum haklısın:D
(0 puan) tarafından
Allah kimseye yaşatmasın ama o iş öyle namazla niyazla olmuyor.. bende öyle derken aldım payıma düşeni.. sizler yaşamayın..
0 oy
(9,731 puan) tarafından
Aman aman maşallah diyelm ;)
tarafından
normalde hayatta aklıma gelmezdi bura yüzünden bakiyim dedim çok şükür temiz :))
(9,731 puan) tarafından
:) bnde paranoyağa bağlamştm bir ara. Adam uyurken gizli gizli telin altını ustune getiriodm :D bura bizee ii gelmio sanırm
tarafından
evet gelmiyo onu anladımm :D
0 oy
(2,865 puan) tarafından
Bizim bütün hesaplar ortak arama motorları youtube bile :D ama yinede bakıyorum tabi ne kadar saçma sapan şeyler varsa bakıyor benim eşimde özellikle oyun ve teknolojik oyuncaklar filan :D bi de son dakika haberler ile dolu :D 
tarafından
ayy sorma berat albayrak’ı benden çok aratmış benim adımı o kadar çok yazmıyor ahahahh
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Haha gecen bnde burdan etkilenip aldim baktim girer girmez daha benim aradgim sey ekranda duruodu baktim inceledim yoktu birsey cok sukur insaAllah olmazda
tarafından
amannn allah muhafazaaa❤️
0 oy
(2,977 puan) tarafından
  Ay çok güldüm gerçekten bir an heyecanlandım yalan yok aman birşey olmasın inş. 
tarafından
☺️☺️ gıybetçiyiz işte biliyom huyumuzu heycan yaptırayım dedim ahahah
(2,977 puan) tarafından
İyi oldu :-)))
0 oy
(843 puan) tarafından

Çok şükür :D geçen gün aynısını yapmadım diyemem :angel: masum kocişlerin suçu ne :woot:

0 oy
(1,755 puan) tarafından
Dun bende karistirdim gece valla bi teline baka bildim gelen aramalari filan getcontakda baktim o derece  bisey bbulmadim ama vallq uyurken yaptim diger teline parmak izin duzgun yerlestremedim kac kez denedim acilmadi yarin evde olcak yarina bakcaz;)
tarafından
kız sen de abartmışsın:))
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Arada dene bence yap yani belli olmaz canim
tarafından
yok kuzum benim kocam o konuda Allahın izniyle sağlam. her dk nerde napıyo bilirim eve geldiği saat bellidir güvenim tam )) ama geçen baktım valla acaba ne aratıyo diye
0 oy
tarafından
Bnde burdan etkilenip bugün baktım hep kıyafet haberler oyunlar vs
tarafından
ahahah Allah muhafaza bacım böyle gitsin hep
0 oy
tarafından
Bnde baktm  sonuç temiziz :) 
tarafından
Allah korusun canımm
0 oy
tarafından
Hiç yapmadigim şey asla eşimin tlf bile elime almam ama burda okuduklarım o kadar etkiliyor ki beni her gün eşimin tlf alıp en ince ayrıntısına kadar bakıyorum 
tarafından
ben de asla bakmazdım ama ilk kez işte etkilendim baktım :D bi daha bakmam artık
0 oy
tarafından
Bende baktım burdan sonra sürekli arabalar var :) bende kazasız belasız atlattım :) bunka geçmiş eylesin canım :)
tarafından
amin canım Allah uzak tutsun evimizden böyle şeyleri
0 oy
tarafından

Burası bize iyi gelmiyor bende normale pek karıştırmam ama dün kaynanamın doğum günü vardı ev kalabalıktır fırsat bu fırsat didim karıştırıverdim bişi bulamadım kendimden utandım eşime güvenmediğim için :silly:

tarafından
evet utanıyor insan bi de bunu yaptığı için :/
0 oy
(1,816 puan) tarafından

Kız valla burda oyle bi aklıma kötü kötü şeyler girmeye başlamıştı şansa dün zeytin toplamaya gitmişti sabahtan başladım karıltırmaya şükür bişi çıkmadı :D

tarafından
oh Allh uzak tutsun yuvamızdan kuzumm
(1,816 puan) tarafından
Amin en korktuğum şey zaten
0 oy
(667 puan) tarafından
Ben de burdan etkilenip karistirmistim google gecmisini sonuuc kavga ettik :@ su an disarda arkadaşlarıyla gorusmeye gitse bile sorun cikartiyorum fotograf attirtiyorum eskiden yapmazdim 
0 oy
(68 puan) tarafından

Bnim esimin hesabi da annesiyle ayni arada gorumcemle biz   komik videolara falan bakiyorz icinde acik sacik bisey cikica esimde cikiyo hemen sen mi baktin diye korkutuyom yazik oda yeminlere basliyo hemen:D 

0 oy
(6,907 puan) tarafından

O değil de burda bu kadar olaylar olaylar olunca dedim bi de bn girip bakiyim aramalarına ..çocuk bisikletler aratmış bebegimiZ daha 4 aylık :D hali yıkama ayçiçek yağı araba hoparlöru bunları aratmış. . Kendimden utandım bu adamdan şüphelenilir mi diye masumca teli elimden yere bıraktım :D:D ne hale soktu bu site bni :angel:

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 1,914 göst.
2 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
25 cevap 1,015 göst.
19 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Elifzi. (479 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 3,469 göst.
22 Ağustos 2021 Aile kategorisinde asminim09 (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 604 göst.