0 oy
461 göst.
Diğer kategorisinde (532 puan) tarafından
Kızlar eşime 3 gündür kan kusturuyorum çünkü ne zaman girsem çevrimiçi hemen beni aldatiyorsun triplerine girip ortalığı kattım birbirine. Sonra dün gece telefonu sarza taktı lavaboya gitti bakiorum gene cevrimcii . Mesela sosyal medyada geziyor gene cevrimcii. Bu sabah telefonu kapalı ama gene çevrimiçi yani haksız yere adama 3 günü zehir ettim. Sizde de oldu mu hiç böyle bişey yada neden böyle oluyor . Bilgisayar da falanda açık degil whatsap ayrıca . Ay bu whatsap yuva yıkar valla :D

20 Cevaplar

+1 oy
(897 puan) tarafından
Telefonunu yeniden başlarsın düzelir
-Reklam-
0 oy
(2,475 puan) tarafından
O nasil oluyor arka planda kapatırsan asla çevrimici gözükmez 
(532 puan) tarafından
Valla inan telefon kapalıyken gene çevrimiçi .
(2,475 puan) tarafından
Whatsapi silin tekrar yükleyin
(852 puan) tarafından
Arka planda açık kaliyorsa gözüküyor den3dim ben .tüm sekmeleri kapatmazsan atıyorum konuştun direk çıktın açık kalınca Çevrim içi gozukuyo4
(1,248 puan) tarafından
Benim esiminde oyle interneti kapali olmasina ragmen 15 20 dk cevrimici goruniyor
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Hiç sanmıyorum ya girmeden nasıl çevrimiçi gözüksün 
0 oy
(7,307 puan) tarafından
Bugün geldi cnm.bnm basimada eşimin teli elimdeydi girdim çıktım wasapa oğlum istedi arka planı filan sildim uçak moduna aldım verdim eline baktım bende hala çevrimiçi gorukuyodi 
0 oy
tarafından
Bu sıra kaç kişi böyle post açtı genel bir sorun var bence 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Watsapatan çıkınca 1 dk snra çevrim dışı olur, ama insteğram ve Facebook ta öyle değil sürekli aktif görülür, bunn için değmez ya günü zehir etmeye 
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Arkaplanda açık kalınca ç.içi görünüyormuş ya benimde başıma geldi.. Ama kapalıyken nasıl olur bilmiyorum 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hiç güvenin yok demekki 
0 oy
(739 puan) tarafından
Benle eşimin de aynı kaç gündür bende yazdım çevrim icisin bana neden yazmiyorsun diye ekran alıp yolladi video izliyorum diye ama çevrim içi yazıyor bu seferde o başladı neden çevrim icisin demeye :)) ama değilim youtubede yada burdayım anlamadım bende hic
0 oy
(4,288 puan) tarafından
Baska bir telefonda daha kullaniliyor olabilir ayni WhatsApp cunku eltim kendininkini kizinada yüklemiş ikisi ayri telefonda ayni WhatsAppi kullanıyor 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Kesinlikle en iyisi gizlemek 
0 oy
(392 puan) tarafından
1 haftadır aynısı oluyor sürekli çevrimiçi gözüküyor bende de hatta yanımda şarja takti telefonu kapalı hala çevrimiçi gözüküyor bi arkadaşımda da böyle wp de bi sıkıntı var canım 
0 oy
(3,706 puan) tarafından
Benim de başıma geldi. 

Adam saatlerce çevrimiçi ama karşımda karşılıklı çay-çekirdek muhabbeti yapıyoruz. Haberi bile yok. 
0 oy
(163 puan) tarafından
Whatsapp aero mu kullanıyor acaba bi bilgın varmı
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kusura bakma ama boyle bı sebepten hemen aldatma olmaz gunah almak ve boyle suphe ılıskıyi yıpratma olur canım bak sorun whatsapp miyiş ve bnce bundan sonra once arastır emın ol ondan sonra yap kuzum yapacağını 
0 oy
(852 puan) tarafından
Yok canim bndede oldu aynı şey..wsim hep Çevrim içi araxim uykuluydu kimle konusyosun dedim uyuyorum dedi Çevrim içi gözüküyor dedi kapattim yegeinm3 dedim bak bakalım b3n Çevrim icimiyim vatsaptan ama arka planda açık bıraktım çıkt evet dedi Çevrim içisin. Oluyor oyle şeyler takilma 
0 oy
tarafından
Arka planda açıksa ondan görünüyodur canm 
0 oy
(3,026 puan) tarafından
Watsap web mi açık
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Başka birden açık olma ihtimali ???
0 oy
(4,979 puan) tarafından
Eşim giyimci bnm gerçekten sürekli çevrimiçi ;)) hep toptancılarla konuşur