0 oy
202 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (130 puan) tarafından

Herşey dahil yatak cibinlik uyku seti hepsi 2000tl iyi mi sizce

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gayet iyi bence 
(130 puan) tarafından
Bamada piyasaya göre iyi geldi büyüyen beşik alma kimse diyor ama eşyalarını koyarım en azından yerim kısıtlı zaten koyacak yer yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bana kalırsa kullanışlı değil ben aldım kırıldı tamir ettik kullanmaya devam Ediyorz o dolabı çekmeceleri iptal oldu tamir edince 
(130 puan) tarafından
Ayy kırıldı mı park beşik kullanışlı mı ki
tarafından
Kırıldı tamir ettik kendimizce hiç kullanışlı değildi kızıma tavandan salıncak yaptık onda yattı park beşik hiç kullanmadım bilmiyorum onu
(130 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
tarafından
Bence en iyisi eskı usül tavandan salıncak canım Bi kere itiyosun çok sallanıyor bebegın gazına fln çok iyi gelyor
0 oy
tarafından
Kesinlikle bu yataklardan alma. Oyun parkı al. Zaten ilk 1_2 sene senin odanda yatacak. Bunu odana nasıl koyacaksın. Oyun parkı heryere taşiniliyor
(130 puan) tarafından
Evet canım oda var aklım karışıyor valla
0 oy
(2,354 puan) tarafından
İyi Can biz 3 sene önce kaziklandik aynı beşik tarzı sadece içinde uyduruk süngeri ile 1400 Lora verdik ne cibinlik ne başka şey olmadan
(130 puan) tarafından
Ayy valla napsam bilemedim canım
0 oy
(103 puan) tarafından
Canım büyüyen beşik aldık bizde ama hiç memnum degilim keşke park beşik alsaydim diyorum sallarken çok gıcırtı yapıyor sürekli salladıgımız zaman o sallanan vidaları gevşiyor
(130 puan) tarafından
Park beşikte hangisini önerirsiniz
0 oy
tarafından
Kullanışsız,  bebek büyüdükten sonra kendini aşağı atabiliyor
(130 puan) tarafından
Ne önerirsiniz peki
tarafından
Ben şuan 2 tane beşik kullanıyorum, sepet beşik ve park beşik.  Sepet beşik şuan yanımda büyüdüğü zaman park beşiğe geçeceğiz
0 oy
tarafından
Canım güzel görünüyor ama istersen bi park beşik bak. Ben kanz marka indirimden 700 TL ye aldım çok memnunum çok güzel 
(130 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum
tarafından
Rica ederim canım. Benim aldigimin 3 katına çıkmış
(130 puan) tarafından
Fiyatlar durmak bilmiyor kuzum malesef
tarafından
Kuzu şimdi baktım kanz anne yani beşik yaz 1500 e falan var aynısı başka satıcıda bulursun inşallah
0 oy
(7,446 puan) tarafından
güzel bunun bende değısıgı var bıda güzel
(130 puan) tarafından
Kullanışlı mı peki cnm
(7,446 puan) tarafından
kulanışlı ama suan bebegım uyamıyo salıncak ben ona onu kulanıyo ama buyudumu kulanır
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Bence park besik almalısın hem anne yani gibi ya inan alirsin istediğin zaman hemde daha güvenli 
0 oy
(2,226 puan) tarafından
Kesinlikle park beşik başta beğenmiyordum ama çok memnunum şimdi hem yanıma çekiyorum itiyorum katlanıyor taşınıyor yer kaplamıyor 

İlgili bir soru bulunamadı

380,992 soru

11,405,966 cevap

34,944 kullanıcı

...