0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Benim şuan oturduğum evi alan abla ile biz çok samimi olduk. Sürekli konuşuyoruz eve perdeci gönderdi kendisi geldi bir kaç defa çok tatlı bir kadın insanın yiyesi geliyor. Bizim mutahit ben avizeleri taktirinca sinirlenmiş kimseye anahtar verme diye tembihlemiş inşaat şefini bizde korniş takmaya birini bulduk tüm evi bin TL ye takacakti bugün aradık adam kapıyı kimseye açamam abi mutahit tembihledi isterseniz biz takalım dedi fiyat sorduk 2 bin küsür diyo. Anahtarı vermeden hiç bir şey yapamazsınız diyo. Bizim bu evi alan ablada çalışan bir bayan bu ayın ortasında izne ayrılacak inşaat şefine sorduk geçen gün 1 2 güne anahtar teslim dedi ama hala teslim etmedi bırak etmeyi içeri almıyorlar 15 ağustosa kadar dua edin nolur çıkayım nolur çok dua edin bunalıma giriyorum ha bitseydi diye bitmiş ama iskan yüzünden vermiyor canim buna çok sıkkın 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hayat sana gerçekten gülseydi bacı ya her günün ayrı olay :) inşallah bir an önce çıkarsın 
tarafından
Kız ev sahibine karşı utanıyorum kadın her zaman arıyor naptiniz ne ettiniz diye 2 gün 2 gün diyorum bize öyle söylüyorlar çünkü kadına da gına geldi artık
tarafından
Senin elinde olan bisey değil canım inşallah bir an önce kurtulursun çıkarsın
-Reklam-
0 oy
(5,956 puan) tarafından
Kendi evini sattın yeni ev aldın onunda inşaatı sorunlu çıktı demi? 
(829 puan) tarafından
Bende tam anlamadım
tarafından
Kendi evimi sattım sattığım kişiler ise kirada onlarında ev sahibi sıkıştiriyor. Benim aldığım evde sorun yok bitti ama her gittiğimizde anahtar 2 güne teslim diyor ama 1.5 ay oldu hala teslim edilmiyor. Üstüne bir de anahtarı verin biz kendimiz eksikleri yapalım diyoruz yani içinde bize ait olan eksikleri yok diyorlar.
(5,956 puan) tarafından
İnşaat işi öyle 3 5 ay gecikir hep...
tarafından
Kuzu bitmiş bizim apartman 2 blok yandaki girmiş inşaat elektriği çekmişler hatta. Bize vermedi bugün anahtarı. Dogalgaza interte abone olabilirsiniz diyo ama anahtarı vermiyor korniş taktircaz deyince
(5,956 puan) tarafından
Allah Allah garipmiş
0 oy
tarafından
Rabbim yar ve yardımcın olsun canım rabbim kolaylıkla evine oturmani nasip etsin Aminnn 
tarafından
Amin canım benim inşallah Allah razı olsun yemin ederim çok bunaldım zaten 2 bebekle nasıl taşıncam diye bunalıma giriyorum birde sorun çıkınca stres yapiyorum bu kezde vücudum tepki veriyor her yerim şişiyor
tarafından
Bol bol insrah süresi oku her zorluktan sonra bir kolaylık vardır az sabırlı ol buda bir imtihan işi oluruna bırak canım
0 oy
tarafından
Iskan bu kdr onemlimiymis ya bizim binanin yokmus 10 yillik bina bide bizim binayi yapan adam ortada yok alamiyoruz suan iskan 
tarafından
Kuzu iskansiz asansör çalışmaz dedi sözde böyle söylüyorlar ben hiç yeni bina almadım bilmiyorum yani ilk defa alıyorum. Sorun iskan da değil mutahit bitirmiş her şeyini çocuk parkı bile koymuş dışarıya içi zaten bitmiş ama anahtarı vermiyor neden vermiyor bende bilmiyorum
tarafından
Tapunuzu fln aldiniz deme aklima kötü seyler geliyor
0 oy
(13,220 puan) tarafından
İskan hemen alınmıyor uzun sürüyor anahtarı vermese de gerekli tadilatları için açmalılar çok saçma
tarafından
İskan için dün bütün daire sahipleri imza atamaya gitmişler bu müracaat mi oluyor ordaki adam demiş ki 1 haftaya kadar çıkar
(13,220 puan) tarafından
Sanmıyorum canım siz de gittiniz mi
tarafından
Evet kuzum gitti eşim gil

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 189 göst.
31 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Ümranşen (1,766 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 276 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Meryem-34 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy