+1 oy
785 göst.
Diğer kategorisinde (1,399 puan) tarafından
Oğlum 2 buçuk yaşında 3 aylıktan kızım var kayinbabam geldi aldı bugün köye goturim 2 gün durur getiririm dedi hayırda diyemedim kayinbabam çok iyidir o yüzden kırmak istemedim eşime tlf açtım babana söyle götürmesin ağlar gece felan de başka zaman ben getiririm de dedim götürsün bise olmaz seninde kafan rahat olur hem dedi ama ben yinede istemedim neyse gittiler 2 gün kalacak köyde ben bi tuhaf oldum ilk defa ayrı kaldım oglumdan iyi mi yaptım kötü mü siz gönderir miydiniz 

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla kendi adima soyliyim benimde oğlum iki yaşını geçiyor iki bina yanda kaynanama ancak biraz gündüz durur uyumaz bensiz zaten bende bırakmam eşim bile ailesine güvenir ama çocuk küçük diye yatılı bırakmaz. Köye gidiyo durmasa hemen dönebilecek mi peki
-Reklam-
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Yakın mesafeyse gitsin, ilk gönderdiğiniz için içiniz kötü olmuştur. Kayınvalideniz bakacak insanlarsa sizin içinde çocuk içibde iyi olur. M3sela kayınpederim bize yakın, büyük oğlumu ister ama yollamam çünkü görümcem de kendisi de bakamaz biliyorum. Eşim de kalmaz baba gece arar bizi der. Ama kendi anneme yolluyorum
0 oy
(13,555 puan) tarafından
Kaynanamla en çok atıştığımız  konu Allah korusun bakamayacak durumda olmazsam kendimden ayrı yerde yatirmam doğum olur ölüm olur yanımda götüremem o zaman bırakırım öbür türlü gündüz doya doya vakit geçirsinler gece evimde gözümün önünde uyuyacak 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Asla göndermem hiçte iyi etmemişsin. 
0 oy
tarafından
Çok küçük tabiki göndermem. 
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Valla oğlum 3 yaşında kayinvalidemlerde kapının önüne bensiz çıkmaz annemlere düşkün onlarda bile bensiz en fazla iki saat kalır gece kızım hastalandi hastaneye gittik akşam 6 gibi saat 11 olmuştu uykusu gelmişti ben gidene kadar uyumamisti annem diyo gözü hep kapidaydi o yüzden birakamam
0 oy
(7,119 puan) tarafından
Valla ben kesinlikle göndermezdim ben nereye çocuğum oraya.
0 oy
(796 puan) tarafından
Cnm duriyosa gonder bisey olmaz onlarinda yavrusu iyi bakarlar insALLAH keske benim melegimde dursa bende gonderirim 
0 oy
(796 puan) tarafından
  Olsun Cnm duriyosa gonder bisey olmaz onlarinda yavrusu iyi bakarlar insALLAH keske benim melegimde dursa bende gonderirim 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
Ne güzel canım oğlun onlarla vakit geçirir sende bebeğinle geçirir biraz olsun dinlenirsin sonuçta çocuğu sokağa atmadın için rahat olsun canım
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Kizlarim koca kız oldular bir yere gönderemiyorum özlüyorum aklım onlarda kalıyor helede 2 bucuk yasindakini asla gönderemem 
0 oy
(888 puan) tarafından
Ben 11 yaşında kizimi bile yollamiyorum köye yakin olsa gider kalır ben yollayamam aklım kalır 
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Açıkçası ben göndermek isterim hem ona iyi olur hem bana.. Başka yerde kalacak özgüvende oluşsun isterim kayınvalidemle kayınbabam gözü gibi bakar eminim o yüzden yok demem ki ben çocukken yalvarırdım anneme köye gönder diye gider 1 hafta halamlarla kalırdım zor getirirlerdi eve :) 
0 oy
(15,524 puan) tarafından
Ben gönderemem. Ozlerim. O da özler arar seni. Keşke sen de gitseydin
0 oy
(211 puan) tarafından
Güveniyorsan hem çocuğuna hem onlara dert etme keyfine bak ıkı gun ben gönderemem hastalık flan olmayınca cok özlerımde 
0 oy
(27,530 puan) tarafından

İki yaşında bir çocuğun annesiz ne işi var köyde Allah aşkına ??? Ben misafir bile gelse kızımı aynı odada bırakmaya tahammül edemiyor endişe duyuyorum siz çok rahat davranmış siniz kayınpederin iyi bir insansa iyiliği ile kalsaymis seni dinleyip götürmeseymis bu bir kilo domates değil emanet edesin çocuk daha iki yaşında lütfen az ileriyi iyi kötü herşeyi kestirerekten bu tür şeylere karar verin 

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Annemde bna diyor dogum yapınca bende kalsın diye ama ben göndermek istemiyorum çünkü ayrı kalmaya dayanamıyorum Allah acılarını göstermesin.aklim kalıyor 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 969 göst.
20 Eylül 2019 Aile kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 650 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,986 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 175 göst.
0 oy
14 cevap 706 göst.

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı

...