+1 oy
784 göst.
Diğer kategorisinde (1,399 puan) tarafından
Oğlum 2 buçuk yaşında 3 aylıktan kızım var kayinbabam geldi aldı bugün köye goturim 2 gün durur getiririm dedi hayırda diyemedim kayinbabam çok iyidir o yüzden kırmak istemedim eşime tlf açtım babana söyle götürmesin ağlar gece felan de başka zaman ben getiririm de dedim götürsün bise olmaz seninde kafan rahat olur hem dedi ama ben yinede istemedim neyse gittiler 2 gün kalacak köyde ben bi tuhaf oldum ilk defa ayrı kaldım oglumdan iyi mi yaptım kötü mü siz gönderir miydiniz 

37 Cevaplar

+4 oy
(935 puan) tarafından
Ne yalan söyleyeyim ben göndermezdim canm bin bir türlü olay var Allah korusun 
-Reklam-
+2 oy
(2,804 puan) tarafından
Yani acıktığını tuvaleti geldiğinde söyleye biliyorsa niye gitmesin ki onn içinde değişiklik olur :) benimkiler sabredemiyor en fazla yarm saat  dışarıda dokaştıra biliyorlar :) 
+1 oy
tarafından
Mecbur kalmadigim sürece göndermem herhalde 
+1 oy
(266 puan) tarafından
Herkez yazmis göndermezdim die pardaonda cocuk tek kadinin cocugumu dedesi sonucta kötü biryere goturmuyor goturebilir abartmayin bukadar!!
(57 puan) tarafından
Herhalde kadının çocuğu dedesi mi doğurdu pardonda.  Kendini ifade edemeyen hic bir çocuk anne babasız durmamali yalnız birakilmamali.  Kadının rahatlığına da hayran kaldım ağlamasa ne olacak küçücük evlatlar ayrı durulur mu
tarafından
Ne dedeler neneler var ama okuyoruz görüyoruz kimseye güven kalmamış . Bir anlık dalgınlık yani Allah korusun yaşlı başlı insanlar ne olacağı hiç belli olmaz
(266 puan) tarafından
Ozmn gönderilmiycekti hanim efendi gonderildikten sonra  Vah tuh demenin bi anlami yok !
 Nurunannesi ?
Hayirdir siz hic göndermediniz galiba cocugunuzu biryere cok bilmislik taslıyorsunuz
Ortalik bugun. Kotu degil en bastan beri boyle fakat cogu seyin ustu zamaninda kapatildi hepsi bu !
0 oy
(7,797 puan) tarafından
Geçen haftada kaynanam geldi götürdü 2 gün bsy olmaz bende ilk özledim de nenesiyle oynadılar gezdiler geldi
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ben gonderemezdim ya oğlun 8 yaşında teyzesine yollayamiyorum 
0 oy
(7,980 puan) tarafından

Ben gönderirdim :)  kaynanamgil çok iyidir görümcem var baya iyi bakarlar

0 oy
(1,091 puan) tarafından
İnsan mecbur kalınca gönderir . Ben göndermem gonderemem diyemem . İki çocukla uğraşmak çok zor. Tek sıkıntı çocuk kendini dışlanmış hisseder mi ? 

İki gün çok değil . Hem gerçekten dinlenmiş de olursunuz . Ben yanlış bisye görmedim bu durumda
0 oy
tarafından
Valla biz çocukluğumuzda gidiyoduk kaliyodum bişey olmaz bu bizim geleneklerimize var her çocuk gider babanesinin evinde kalır ha ama ben gönderir miyim hayır çünkü oğlumu 5 dk görmesem özlüyorum hemde istemiyorum 
0 oy
(1,995 puan) tarafından
valla bi giderdik 3 kardeş anne anemin ve dedemin köyüne 1 hafta derken zor alırlardı eve istemezdik geri gelmeyi :d
0 oy
(12,719 puan) tarafından
Benim kız 2 aylık anne sutu alıyor 3,4 saatliğine bırakıyorum kayın anneme sutten kesince gece bırakırım haftada bır ıkı gun 
0 oy
(830 puan) tarafından
Vallahi asla göndermem isterse evin altını üstüne getirsin gözümün önünde burnumun dibinde olucak 
0 oy
(2,551 puan) tarafından
Ben göndermezdim ya kalmaya keşke durmaz ağlar deseydin ama artık çok geç gitmiş yani 
0 oy
(7,412 puan) tarafından
Ben göndermezdim sahsen canim. Zaten 2 bucuk yasindaki cocugu annesiz götürmek istemeleri sacma bi kere. Benimde 3 yasinda kizim var doguma gidince  ilk defa annemde kaldi mecbur. 2 gun yavrum nasil zorlandi. Simdi herkes bana bu düşüncemden  tepkili  neymis alıştırmamisim. Yani küçücük cogugu sırf alissin diye yanimdan niye ayirayim ki. Varsin ben tuhaf olayim. Mecbur kalmadığımiz surece evlatlarimiz yanimizda kalmali.
0 oy
(236 puan) tarafından
Benim oğlum 5 yaşına geldi daha hiç göndermedim hiç göndereceğimide sanmıyorm bnm kayınbabam pis bi adsm çocuğumun huyunu değiştirir.
0 oy
(202 puan) tarafından
İyi olmuş canım kötü bişey göremedim ben. Hem değişiklik olur oğluna. Senin için de iyi oğlun için de iyi. Böyle arada ver annene veya kayınpederine daha iyi gelişir. Farklılık her zaman iyidir. Zamanla alışırsın. Bende 14aylık oğlumu anneme bırakıyorum 1 2 akşam kalıyo 2miz içimde iyi oluyo :) 
0 oy
(196 puan) tarafından
Bence götürmesine izin vermemelisin, çocuk açısından ayrılık travması oluşturabiliyormuş, 2 gün çocuğa fazla gelir
0 oy
(11,377 puan) tarafından
Ben gönderirdim çünkü çocukken bende çok giderdim
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bişey olmaz Allah'ın izniyle emanet bide daha iyi bakarlar bidakine göndermezsin içine sinmeyen bişey olursa şahsen bana sorarsan ben hiç kimseye emanet etmem Bi kere Dr gittim o zaman halasına bıraktım ama sürekli aradım ben çok özlüyorum 
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Bizimkiler de aşırı düşkün hep kalsa gitsin demez :))

Ama daha 2 yaşında küçük gece uyumaz etmez vs..

Bence senin ko de küçükmüş ama durursa kalsın nolcak

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 968 göst.
20 Eylül 2019 Aile kategorisinde Çerkez kızı (1,146 puan) tarafından soruldu
+2 oy
19 cevap 642 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
0 oy
14 cevap 692 göst.

381,017 soru

11,406,814 cevap

34,943 kullanıcı

...