0 oy
112 göst.
Aile kategorisinde (478 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar, 2 yaş bebeklerinizi nasıl uyutuyorsunuz ? Odasında mı? Gece yanınıza gelirse ne yapıyorsunuz? Uyutmak kaç saat sürüyor? Destek veriyor musunuz? Benim kızım bebekliginden beri çok zor uyuyor. Her gün 1 saat en az uğraşıyorum. Yanına uzanıyorum yok masaj yok saçını seviyorum. Gittikçe süre azalmak yerine uzuyor ve artık yoruluyorum. Gece de illaki uyanıp yatağa aramıza geliyor. Geri götürünce tekrar uyumuyor. Sizler de durum nedir ?

8 Cevaplar

0 oy
(9,001 puan) tarafından
Ay gece uyku sorunu ne çektim anlatamam zor oluyor..

Şimdi bugün 2 olduk daha battaniyesi var hep alır uykusu gelince emzigi yastığı getirir yatar uyuyunca odasına alırım gelirse de dalınca tekrar odasına götürrrum şükür bu aralar gelmiyor 
(478 puan) tarafından
Ya benim de bir bebeği var suluğu ve yastığını alıp geliyor. Uyuyunca getiremiyorum çünkü hemen uyanıp ağlar. Bir de uyuduğu yerde uyanmış olsun diye ellemiyorum. En azından uyuması bu kadar uzun sürmese ben de biraz dinlenirim gece uyanana kadar.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öğlen sallarim biraz öyle yatar. Akşamları beşiğe koyar süt icirir kendi yatağıma uzanirim o beşikten beni görür odada olduğumu anlayınca arkasını dönüp yatar. Dalınca çıkıyorum bende
(478 puan) tarafından
Ne sürüyor dalması ?
tarafından
Değişiyor uykulu ise en fazla beş dk ama çok uykusu yoksa 20 dk falan sürer nadiren
0 oy
(2,743 puan) tarafından
Emerek uyuyor  bizim Odamizda yer yataginda yatıyor  yanimiza asla gelip yatmaz aramiza hic alıştırmadım 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kızım 21 aylık bebeğini alır saat 22 olunca  yatar kendi kendine gecede kalkmıyor sabah 9 a kadar 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Valla canım benim kızım bir buçuk yaşında nörolojiye gidiyoruz epilepsi için geçen doktoru neden kilo alımı yavaş dedi benden hiç uyumuyor uyusada çok zor uyutuyorum özellikle geceleri gece oldum uyumak bilmezdi asla doktorda belki melatonin hormonu az salgılanıyor dedi destek için bir hap verdi suda eritip veriyorum şimdi uykusu düzene oturdu o sayede iki ay dan fazlası zarar dedi bir buçuk ay oldu ise yaradı valla
(554 puan) tarafından
Ay ne hapı
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Bizimki çok şükür hiç yanımıza alışmadı kendi istemedi. Marttan beri odasında yatıyor. Gece uyanmıyor uyansa da gelemez büyüyen beşiği çok yüksek. Bir buçuk aydır sallamayı kestik uyuyana kadar başında eee ee diyoruz bazen 5 dk bazen 45 dk da uyuyor hala kısalma olmadı sürede. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Beraber uyuyoruz yanına yatıyorum sohbet ederek uyuyo
0 oy
(382 puan) tarafından
Benim oglumda oyleydi yataqna alisdirdiq bebekleri var olari yigir birlikde ozu yatir yuxun gelirmi kuklalarina qaqa deyir deyirem qaqnin yuxusu gelir tez yatmaqa hazirlanir .ancaq evvel masinda yatrirdiq qucaqimda cox cetin yatirdi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 52 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mrvyilmaz (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 112 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Esmeee (108 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 109 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 69 göst.