0 oy
511 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Aksam çocukları erken yatırdım bugün epey yoruldum hem kendi evimi hem kaynanamn evini temizledm eşim yanaşmaya çalıştı yorgunum dedim yatıcam cimcik atmaya basladı en son bağırdım acıtıyo farkında değil çocukların odasına gitti köpek sesi çıkarmaya başladı uyandırmak için iyice sinirlendm asagı indi annesinin evine hıncımı alamadım yaptıgı çocukça hareketlerden aldm buzluktaki soguksuyu indim asagıya karanlıkta uzanıyodu şarıl şarıl üzerine döktüm eşek şakası öyle olmaz böyle yapılır dedim neye ugradıgını sasırdı günün 24saati onunla ilgilenmemi istediği zaman icabet etmemi istiyo bunaldım artık zaten gebelik bulantıları çocuk iş yemek derken yoruluyorum çok üstüme geliyo

16 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
15 yaşında mı kocan ya 
tarafından
Yok cnm 37 ama akıl yası 15sanırım
tarafından
Aynı şeyi düşündüm. 15 yaşındaki bile bunu yapmaz.
-Reklam-
0 oy
(2,062 puan) tarafından
İkinizin tatlı hareketleri
tarafından
Aman ne tatlı kız bunaldm artk sürekli mımcıklayıp cimciklemesnden dayanamadm bagırdım
0 oy
tarafından

Bir de hamile misin? Neden böyle arka arkaya çocuk yapıyorsunuz ya, tabi yorulursunuz :( Köpek sesi çıkarması ne ya, sıcaklar insanları da şaşırttı gerçekten :D

tarafından
Cnm ilk evliliğmden iki kızım var ikinci evliliğimi yaptım eşimin çocugu yoktu ortak Bi bebeğimiz olsun istedik sıcak değilde ilgisizlik basına vurdu
tarafından
Anladım canım. Allah yardımcın olsun, zor gerçekten. Boşver nerede yatarsa yatsın sıcakta lazım değil zaten. Buzlu suyun üzerine güzel uyur :D
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Tövbe eşin ne kız senin öyle manyak mi ?
tarafından
İlgi manyağı sürekli ilgi alaka istiyo görmeyincede saçma sapan şeyler yapıyo
0 oy
tarafından
Yani ufak çocuklar köpek sesi yapıyor hadi uyku ile korktu çocuk şok gecirdi. Ergen gibi
0 oy
tarafından
Kocan ergen heralde 
tarafından
Sanırım aklen ergen
0 oy
tarafından
Çocukça hareketler yapmış o ne öyle 
tarafından
Köpek sesi çıkarmak nedir ya :)
tarafından
Vallahi sorma kanka yaa tövbeeeeeeeee ☺
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ya haahaha bunları yaoarken anası sizi duydumu
tarafından
Kaynanam uyandı gündüz yetmiyo size gecede durmuyorsunuz çıkın gidin evinize dedi
(4,101 puan) tarafından
Haahah onlarda nie yatyorsnz ki
tarafından
Eşimle tartstkmı asagı anasına iniyor
0 oy
tarafından
Biriniz aşırı şakacı senide hamilelikten stresli sınırlı gördüm rabbim yardımcın olsun canım erkek milleti işte 
tarafından
Aynn aşırı şakacı aşırı ilgili ve aşırı ilgi isteyen biri e bu dönemdede ona ayak uyduramıyorum
tarafından
Anladım canım benim eşimde aynı aramazsan bile oni dert ediyor çocuk yok ondan rahatım suanlik o konuda kötü bişey değil ama fazlasida bunaltıcı tabi
tarafından
İlgili olması güzel ama ztn evden çıkmıyo hiç Bi yere gitmiyor gün boyu dibimde bari gece rahat bırak diyom onuda trip atıyo
tarafından
He zormuş canım öyle benimki çıkar olsun yinede şükür etmek lazım tabi neler okuyoruz burda
tarafından
Şükür iyi insandır sigarası gezmesi tozması yok ama beni çok sıkıyo aşırı ilgi bunaltıyo bazen
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Kocama da zaman ayır böyle olmaz
tarafından
Kuzum gece sabaha kdr poğaça açma yapar sabah sipariş dağıtır eve gelir hiç çıkmaz evden markete bile benle gider dibimden hiç ayrılmaz diyom gün boyu dibimdesn bari gece Bi nefes aldr dinleneyim anlamıyo
(1,726 puan) tarafından
O zaman kocan seni çok seviyor öyle düşün
tarafından
Seviyo o konuda şüphem yok ama işte herseyin fazlası zarar
0 oy
tarafından
Sacmalıyor ya
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Senin kocanın normal olmadığını anlamıştım da nazara gelirsiniz diye fazla söz etme demiştim. Seninki abartarak yaşıyor bütün hislerini 
tarafından
Çok abartı seviyo abartı ilgi istiyo millet diyo kocam arkdaslarına gitti filan sende git biraz diyom azcık yalnız kalıyım kafa dinliyim tamam seviyosun ama ölçüyü kaçırıyor bazen
0 oy
(520 puan) tarafından
Çocuklardan önce eşin buyumeli 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben ne okudum ya :D 
0 oy
(888 puan) tarafından
Türünün son örneği 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 391 göst.