0 oy
139 göst.
Aile kategorisinde tarafından
ogluma 2 gundur wc egitimi veriyorum cok sukur ilerleme var ama hâla yapmadi wcye hic lazmligida var korkmuyo oturuyo falan ama hep suyla oynuyor

annem bana pes etme dedi zaten etmeye niyetim yok dedim

27 aylik erkek daha oncede denemistim yapmamisti

pipisi şişince hemen gotur dedi annem

bende islerimi halledeym yarin daha cok ustune duseyim wc konusunda dedim sizce iyimi yapyorum cok ustune dusmemde sakinca varmi

10 dk da bir goturuyorum wcye ama cikinca yapyo altina bende 5 aylik hamileyim cok zor ya

hadi annem ciş yap diyorum yaninda bekliyorum ama yapmiyor

3 Cevaplar

0 oy
(5,410 puan) tarafından
Bana göre çocuk kendini ne zaman hazır hissediyorsa o zaman verilmeli eğitim. Bende oğlum 27 aylıkken verdim 2 ay boyunca o kadar uğraştım sonunda gitmekten sıkıldı durmadan altına yaptı. Tam 3 yaşını doldurdu kendisini hazır hissedince ben söylemeden söylüyor tuvaletini. 

Üstüne çok düşüncede sıkılıyorlar maalesef. Biraz rahat bırak olur boyu altına yapacak değil cnm 
(13,841 puan) tarafından
Bencede hazır olması çok onemli
tarafından
herkes bana diyor cevremde ogret artik dahami bezliyosun moralim bozuluyor millet oyle deyince yarinda denycem olmazsa 1 ay daha ara verirm
(5,410 puan) tarafından
Yahu çocuk ömür boyu altına mı edecek.illaki öğrenecek. Bir süre sonra zaten kendisi rahatsız olacak bezi istemeyecek. Hangimiz bu yaşımıza kadar altımıza yaptık. O zaten kendini hala tutamıyor. Öğretme demiyorum ama kimseyi dinleme onlara ne ya. Çocuğunun keyfine göre davran.
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hazır değil demekki canım üstüne düşüp zorlarsan olmaz
tarafından
annem falan bana diyor üstüne duş birakma diyor
(25,224 puan) tarafından
Hayır canım çok sıkma hiç söylemez sıkılır
tarafından
1  2  gun daha deneym olmazsa birakir 1 ay sonra yine denerim
0 oy
(530 puan) tarafından
Canım bnm kızımda 28 aylık ilk iki zorlandık 10 dk bir götürdüm yapmadi kalkıyordu altına yapıyordu sonra ödül tarzı denedim yaparsan dondurma alırız filan diye şuan 6.gundeyiz ve ciisni söylüyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 379 göst.
0 oy
7 cevap 473 göst.
0 oy
4 cevap 131 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bsranr222 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bsranr222 (2 puan) tarafından soruldu

382,168 soru