0 oy
193 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (712 puan) tarafından
Kızlar didime tatile gitmeyi düşünüyoruz ilk defa. Oğlum 1 yaşında ilkdefa denize götürüyoruz. Altınkum plajı nasil. Çok dalga varmı hemen derinleşiyor mu? Suyu nasıl ılık mi soğuk mu?

8 Cevaplar

0 oy
(2,014 puan) tarafından
Ablam altınkumda oturuyor. Her yaz gidiyoruz Çoook güzell tertemiz suyu ılıktan biraz hafif soğuktu bu sefer gittiğimizde ama rahatsız edecek kadar değil, ve derin değil baya 15-20 metre gidiyosun su hala dizlerinde, hep kum. Taş yok. akşam sahili çok güzel canlı. Tek sıkıntı kalabalık olması gerçi ben hep bayramlarda gittim ondan belkide. 
(712 puan) tarafından
Aa ne güzel demek iyi bi tercih olcak teşekkür ederim:)
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Yüzebildiğim tek plaj,

Ha Ri Ka
(712 puan) tarafından
Ayy şimdiden heyecanlandım yorumun için teşekkür ederim  :))
(14,428 puan) tarafından
Benim yüzeceğim denizin kumu görünecek hahah
Aşşşada ne var bilmek güzel ☺️
0 oy
(5,261 puan) tarafından
3. Koy var  Ora güzel 
(712 puan) tarafından
Yürüyerek gidiliyor mu oraya ?yakın bir yer mi ve bebekle girilir mi?
(5,261 puan) tarafından
Ordada otel var altinkuma biraz mesafesi var bebekle gideceksen araba olması lazım eğer 3 koyun ordaki otellerden tutsan rahat gidersin
0 oy
(8,245 puan) tarafından
Yok canım derin degıl dalgada yok 
(712 puan) tarafından
Ne güzel tam girilmelik
0 oy
(2,995 puan) tarafından
Çok güzel suyu sicak ,denizi sığ,plajı kum ve cok buyuk ama acayip kalabalık oluyor yer bulmak çok zor oluyor 
(2,014 puan) tarafından
Eşimle eniştem sabahtan akşama kadar denizdelerdi cüzdan tlf vs herşeyi yanlarındaydı hiç bişey olmadı ama tabi bellide olmaz
(2,995 puan) tarafından
Aynen doğru söylüyorsun dikkatli olmak lazım  gerçi hayat pahaliligindan eskisi kadar kalabalık olmayabilir ben 4 sene önce gittim (aynı yaz 2 kez ) yazilik alacaktık ordan kısmet olmadı. Güzel bir yer bence memnun kalırsınız
(712 puan) tarafından
Tmm aklımda. Çok sağolun ay bebekle tatil mi olur yoksa daha çok yorgunluk mu görücez bakalım:D
tarafından
Tl alan bir yer vardi yanlis hatirlamiyorsam bekci kulubesi gibi bir yer biri ozel esyalara bskiyo demisti ne kadar dogru bilemem
(712 puan) tarafından
Yani artık bi şekilde eşyaların arasına koyacaz öyle çokta değerli şeyleri almayız yanımıza birimiz sadece telefonunu alır yüzük saat arabada veya otelde kalır.
0 oy
tarafından
Yani altinkuma hic gitmedim ama aşırı kalabalik bugunde gittik sekertur sitesi diye bir yer guzel dir ama biraz soguk bu sene orman kamp da guzel
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Kızlar banada söyleyin otel olarak tavsiye 
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Kimse yokmu tavsiye verecek 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 74 göst.
9 Eylül 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
30 Ağustos 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
12 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Tugba szn (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 59 göst.
8 Temmuz 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Tugba szn (18 puan) tarafından soruldu

377,817 soru

11,308,427 cevap

34,739 kullanıcı

...