0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (473 puan) tarafından
Kızlar benim oğlum bensiz hiçbir şey yapmıyor , henüz 20 aylık , tamam bu normal ama nasil anlatsam , mesela ben koltukta oturuyorum , ayaklarımın dibinde oynuyor ama hemen gelip elimden cekeleyip yanına oturtuyor , birisiyle asla sohbet edemem , hemen gelir cekeler götürür.Evde bazen kendi kendine oyuna daldığı oluyor ama mesela şuan tatildeyiz , kayınvalide evindeyim ve çocuk çığrından çıktı , on günden beri resmen üzerimden inmiyor , ortamı değişti , huzursuz belki de bundan fakat bana gina geldi ve bu durumun kalıcı olmasından korkuyorum çünkü işe başlamak istiyorum ve yakında kreşe verebilirim.Sizin çocuklarınız böyle yapıyor mu?  Hep eleleyiz , evet bu çok güzel bazen ama hayatın gerçekleri de var , ben bu çocuğu birine emanet edemeyecek miyim , kimseyle kalmayacak mi ? Kreşe nasıl alışacak , kafamda deli sorular ...

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım zamanla düzeliyorlar benim kuzenimin ogluda aynı böyle şu son bir aydır biraz duruyormuş o da aynı annesine yapışık resmen
(473 puan) tarafından
İnşallah düzelir , böyle çok yıpratıcı oluyor.
tarafından
Evet gerçekten cok zor ben böyle baktıkça gördükçe bunaldım resmen kuzenim tuvalete gizli gizli gidiyordu kapıda aglıyordı resmen
(473 puan) tarafından
:) beni gören de Allah sabır versin diyor
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
9 aylik oglum benden baskasina gitmiyo zor yemek yapiyorum esim de bile durmuyo oyuncaklariyla oynuyo evet ama yaninda ben olucam benj kotukta bile olsa gorucek yoksa hemen yanima geliyo bazen oyunu bırakıp öylece koltuga tutunup yanimda duruyo tvden cizgi film acip yemek yapiyorjm yada uyudugu zaman yoksa yapamiyorum kimseye de birakamiyorim sesi kesilir gibi ağlıyo 
(473 puan) tarafından
Canım 9 aylık bebek için bunlar normal çünkü ayrılık kaygısı yaşadıkları dönem , seninki bir süre boyle gittikten sonra azalacak.Yani inşallah böyle olur.Bir de biz oglumla hep birlikteyiz , benden başkasını gormuyo pek yurtdışındayiz , gelenimiz gidenimiz çok sınırlı .Parkta bahçede , kafede falan insanları görüyor.Belki de benimki ondan böyledir .Sana tavsiyem bol bol sosyalleşmesini sağla eğer imkanin varsa , benim pek yok.
(1,048 puan) tarafından
Gidiyorim misafirliğe ama anca 1 saat cünkü besikten baska yerde uymuyo köy besigine alıştı ayagimda salladim olmadi baska besikte denedim olmadi ama bebek arabasiyla disari cikinca duruyo hic aglamiyo simdi de benden baskasini gormuyo esim cogu kez evde ama yine hep bende kaynanamlar koyde gelcekler yakında belki onlarada alışır bemde rahat rahat ev islerimj yaparim
(473 puan) tarafından
İnşallah canım , Allah kolaylık versin hepimize
0 oy
(396 puan) tarafından

O aylarda bnm kız da öyleydi.  Üstüme çıkar otururdu. Koltuk da yatarken gelir arkama sokulurdu orda yatar otururdu. Peş peşe öperdi.. Şuan biraz azaldı anca saçımı çekmeye geliyo :D

(473 puan) tarafından
Belki azalır vallahi yapışık geziyoruz.
0 oy
(3,284 puan) tarafından
Benim oğlum da aynı 25 aylık tuvaletin kapısında bekler. İçeride oyun oynarken mutfağa geçsem benden önce mutfağa gelir. Evde babası varken bile mutfakta peşimde bazen diyorum bıkmadın mı benden hergün benimlesin☺ ilk çocukları erkek olanlar hep böyle diyorlar yapışık gibiyiz diye
(473 puan) tarafından
Demek ki daha işimiz var :) yirmi aylık benimki .

İlgili bir soru bulunamadı

381,152 soru

11,410,595 cevap

34,950 kullanıcı

...