0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızlar bebeğime soldan emzireyim diyorum emiyor sonra bırakıyordu ben de sağa yöneldim genelde sağdım baktım sol hiç akmıyor ne yapabilirim? 

4 Cevaplar

0 oy
(1,013 puan) tarafından
Sen yinede sol taraftan emzirmeye kesme az da olsa emsin.yoksa süt hic gelmez ordan kesilir gider sol taraftaki.zaten genellikle sol tarafta annelerin sütü daha az olurmuş ebenin dediği bana.
(24 puan) tarafından
Sağdım tekrar minik minik geldi bu taraftan emzireyim bebeğim de beklemiyor
(1,013 puan) tarafından
Sen sagmaya devam et yavaş yavaş çoğalır
-Reklam-
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Sağmaya emzirmeye devam et.. Benimki de öyleydi, boş da olsa verdim biraz, sonra karnını doyursun diye dolu olanı da verdim tabi.. Bi müddet sonra o da sağ gibi sertleşmeye başladı.. Hâlâ sağ taraf büyük duruyor ama sola da süt geliyor
(24 puan) tarafından
Ben de öyle bir mantık kurdum inşallah tez zamanda teşekkürler
(1,552 puan) tarafından
İnşallah, rica ederim :)
0 oy
(420 puan) tarafından
Bebeğim küçükken sağ göğsüm neredeyse çekilmişti tek meme emiyor du ve aç kalıyordu biberon da tutmadı öyle çaresizdm ki anlatamam sonra burda veya Bebek bakımı bölümünde hatırlamıyorum bı tarif gördüm hemen denedim ismini bilmiyorum Allah razı olsun ondan ..

Tarif 

İki yemek kaşığı Yulaf ezmesi

Bir avuç kuru üzüm

4-5 adet ceviz

1 kuru incir 

1 kuru kayısı 

1 hurma 

1 çay kaşığı toz tarçın

Bir bardak süt (soğuk)

Bu yazdıklarımı dogranacaklari digra içiçe karıştır ye günde bir kere yemen yeterli vazgeçme benim sütüm 4. Günden sonra çoğaldı inşallah sanada şifası olur
(24 puan) tarafından
Sağol canım yapayım çok teşekkür ederim
(24 puan) tarafından
Yaptım canım hatta şimdi 1 kaşık yedim
(420 puan) tarafından
Bitir onu canım her gün ye sütün çoğalana kadar dene bol bol su da iç bebeğini de sık sık emzir
(420 puan) tarafından
Bu dediğim karışım bebeğine kilo da aldırır
(24 puan) tarafından
İnşallah şifa olsun canım sağol
0 oy
(127 puan) tarafından
Muhtemelen birinin yanında emzirmissin nazari değmiş aynısı basima geldi yaşlı bi teyzeye okuttum sırtıma iki tekme çaktı ayak tabaniyla sonra düzeldi şükür  
(127 puan) tarafından
Helal olsun ama benim sütum gelmesi için yapti koltuğa oturdu bende yere onune otrdum okudu okudu en son haberim yokken küt küt ayak tabaniyla vurdu ben noldumu sasrdim korkum birden vurunca ama sağolsun çok iyi geldi
(420 puan) tarafından
Ayyy çok tuhaf korkudan nasıl olan sütün kesilmemiş kız
(24 puan) tarafından
Valla ben de güldüm :) iki tekme çaktı mı
(127 puan) tarafından
Miroskos Okurken vurdu cnm kesilmez dua okuyodu
(127 puan) tarafından
Aybüke Ewet cnm aynen öyle oldu :)))))) ama çok iyi geldi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 23 göst.
8 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Kerdem (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
0 oy
1 cevap 55 göst.
30 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu

380,109 soru

11,379,122 cevap

34,864 kullanıcı

...