0 oy
128 göst.
Aile kategorisinde (341 puan) tarafından
Ailevi sikintilaeim var bir kuzum icin ayakta durmak zorundayim cumalarin hurmetine dua eder msniz cigerim yanıyor artik Rabbim cikis kapisi versin insAllah dua eden herkesten Allah razi olsun niyetime fatiha okursaniz bu darda olan kardeşinize sevinirim 

8 Cevaplar

0 oy
(1,657 puan) tarafından
Rabbim ne sıkıntın varsa gidersin inşallah canım.
(341 puan) tarafından
Sağolasın cnm Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Ailenin yanında msn eşinin yanında mi ?en iyisi kendi evinde olmak postlarina baktım eşinle sorunlarınızı alabilirsiniz.aile ile sorunlar bitmez.
(341 puan) tarafından
Esim suan gorevde olduğu icin ailemin yanındayım
(966 puan) tarafından
Kaynanalar git cnm.kendi evin yok mu ?tek bile kalsan git kal.kafan rahat olur.
(341 puan) tarafından
Memlekette evim yok esim aile göturulmeyen yere cikti tayini
Suan evim baska şehirde orda Allah tan baska kimsem yok memleketre uygun ev bulabilirsem tasiyacam evi bulamazsam da evimin oldugu ile gidicem
(341 puan) tarafından
Kynanm evinde uc tane bekar kaynjm var onlae daha baska dert bacim daha torunlarini görmediler 22 aylik esimi kullanmak için bana düşmanlar istemiyolar oyle zordayum dardayim ki inancima sarılıyorum bide kucuk ogluma
0 oy
tarafından
Duaya insallh demeyin sadece amin deyin rabbim ne sikintin varsa gidersin hayirli kapılar açsın kolaylığından kolaylıkla Aminnn 
(341 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cnm
tarafından
Cümlemizden canım
0 oy
tarafından
Adetliyim. Okusam olmaz demi?
(341 puan) tarafından
Dua etsen de olur cnm Allah razi olsun
tarafından
İnşAllah sıkıntıların son bulur canım. Allahdan dileğim her yuvaya mutluluk huzur ve sağlık vermesidir.☺️❤️
(341 puan) tarafından
Allah bin kez razi olsn Rabbim dua edenlere misliyle daha guzel yva nasip etsin
tarafından
Sağol canım benim❤️☺️ Allah senin sıkıntılarınıda alsın götürsün
0 oy
(15 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun mevlam tüm sıkıntılarınızi gidersin aydınlığa kavuştursun sizi mümin kardeşim Allah kötü insana fırsat vermesin mevlam. Kendi ve doğru yoldan ayırmasın bol bol ya kafi ismini çek ya vedut ismini çek Esma ül Hüsna bol bol çek seni sıkıntıdan kurtaracak.  le ilahe ille ente Sübhaneke inni künti minezalimin  gün içinde 100defa olur daha fazla olur bol bol çek gülüm bak sonuca inan bana wallahi Billahi Allahin kelamiyla her sıkıntınin üzerin den geliyor dilden ikrar kalben idrak edeceksin inanarak Allaha yönelerek dua ett bol bol rabbim kabul eylesin amin ecmain inşallah 
(341 puan) tarafından
Zatenn inancım bide minik kuzum ayakta tutuyor tekrar Esma tesbihlerine baslicam Rabbim hayirli.olani kalbime ilham etsin
Yani dışardan bakinca ayrıl kurtul demek kolay belki daha da kotu olacak ama suan karar vermek istemiyorum cok canim yansa da cesaretim mi yok basiretim mi bağlı inanin bilemiyorm suan sadece Allah a sigindim .
(15 puan) tarafından
Ayy kuzum inan bana rabbim bir kolaylık veriyor sabret sen dedigin gibi Allaha sığın sonu ne olursa olsun cesur ol emin ol kendinden evaldin için değil bir tek kendin için de karar ver hayırlısı neyse  oo olsun  hakkında kaderde ne yazılmış sa senin onu gorursun bunu unutma yastık değişmeyle kader değişilmiyor bebeğim senin bir çocuğun var benim 3 tane var ne zorluklarla mücadele içindeyim hastalıktan kurtulamıyor um
(341 puan) tarafından
Rabbim sizinde imtihanlarinizi kolay eylesin Rabbim evlatlarınızi bağışlasın Rabbim Safi sifatiyla muamele etsin
Oyle zormus karar vermek ailem ayril ondan adam olmaz diyo haklilar da sorumsuzun teki ama icimdeki bisey duzelmesini yuvamjn bozulmamasini umut ediyo
(15 puan) tarafından
Bende aynı durumdayım bebeğim
(341 puan) tarafından
Alllah feraha cikarsin ikimizi de
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Okudum canım. Rabbim gönlüne göre versin 
(341 puan) tarafından
Allah razi olsun Rabbim sizind3 sıkıntılarinizi gidersin
(6,047 puan) tarafından
Amin❤️
0 oy
tarafından
Rabbim feraha erdirsin inşallah dermansız dert vermesin 
(341 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun dualara sigindim Rabbkm dua eden herkesin gönlündeki hayir mradlarini versin
tarafından
Amin canım bende evlat hasreti ile yanıp tutusuyorum
(341 puan) tarafından
Rabbim hayirli zamanda hayirli sekilde hayirli evlat kucaginiza almayi nasip etsin Amin
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(2,241 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun tez zamanda ne sıkıntın var ise Rabbim feraha çıkarsın inşaAllah okudum 
(341 puan) tarafından
Alllah razi olsn Rabbim dua edenlere misliyle iltimat etsin
(2,241 puan) tarafından
Amin cümlemize inşaAllah

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 393 göst.
15 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 180 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Feslegen (830 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 83 göst.
4 Nisan 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Aysegul&20 (3,363 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 220 göst.
16 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,207 soru

11,319,694 cevap

34,765 kullanıcı

...