0 oy
536 göst.
Diğer kategorisinde (10,766 puan) tarafından
Vallahi anlamıyorum ne yapıyor. Amacı barısmak olsa dile getirir. Hiç oyle birsey yok agzında. Gecen biliyorsunuz bana evi verdi. Şimdi aradı araba bak internetten kendine cok birsey alamam ama 60 bine kadar alırım dedi. Bende sen bineceksin ben alamam arabadan dedim. Cocuklar var sana alacagım arabayı dedi. Sen bak anlaşalım olursa gidelim senin ustune alalım arabayı dedi. Bu arada bosandık o da biliyor yarın bir gun o arabayı alamayacagını. Neden alıyorsun simdi onca seneden sonra bosanınca dedim. Sen bana erkek evlat verdin vae mı daha otesi dedi. Bu ne peyriz bu ne lahana corbası anlamıyorum. Ne yapmaya calısıyor bu? 

16 Cevaplar

0 oy
(10,766 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar gecen arkadası oldu bundan da bayagı kücüktü. Karısı cocukları dımdızlak ortada kaldı. Bu cok etkiledi bunu. Hep bana ölüm var bak yas farkmetmiyor insan kalbi kırmamak lazım diyip durdu. Acaba bundan mı. Kendi ölürde cocuklar orta da mı kalır diye dusunuyor acaba. 
(10,766 puan) tarafından
Birde biz evlenirken bana mehir olarak araba alacaktı. Belkide onu yapıyor. Ben bosanınca hakkımı helal etmiyorum anamın ak sütü gibi helal o bana deniştim.
-Reklam-
+1 oy
(833 puan) tarafından
Yol bile yapıyor olsa bacım aldır arabanı cocuk verdin haklı. Al ama barısma. :D tabii barısmak istıyosan aldır öyle barıs :D
(10,766 puan) tarafından
Barışmak yok da aslında fırsattan istifade aldırmak lazım. Arabasız cok zor. Bir hastaheneye gitmek bile eziyet
(1,948 puan) tarafından
Aklın yolu bir :)
(10,766 puan) tarafından
İllaki dürttürcek kendini =D
0 oy
tarafından
Barismak icin yol yapiyo ayrica o erkek evlat cumlesi icin bile almam o arabayi alacagim varsa da
(10,766 puan) tarafından
Dogulu eski esim bacım onlarda ne yazıkkı yeri ayrı.
tarafından
Valla buradan insanlarin dusuncesini yonlendirmeyi de sevmem canim biz simdi kendimize gore yorumluyoruz ama sen bilirsin en iyisini cocuklarin var sen bu adamla ablasi yuzunden sorunlar yasayip ayrilmistin sanki baskalari iliskilerin icine burnunu sokmasa cogu yuva yikilmaz zaten yine de iyi dusun tasin
(10,766 puan) tarafından
Barışmak fılan yok zaten bacım da ne oldu bilmiyorum. Bir aydır bana birsey oldugnda hersey sana kalmalı diyor
tarafından
Cocuklari var sonucta sende onun icin olabilir
(10,766 puan) tarafından
Gecen kendinden kucuk arkadası öldü bir anda. O cok etkiledi bunu
0 oy
(129 puan) tarafından

O ne degere mi bindin gidince ola

(10,766 puan) tarafından
Heh aynen bacım. Eskiden ped almıyordu. Simdi araba alacakmış
(129 puan) tarafından
Yalan dolan kız sakın kanma barışırsan daha kötü olur
0 oy
tarafından
Lahana turşusu. 

Neyse konumuz lahana değil.

Kuzu bu adam normal değil he diyim sana .seni tanidigimdan beri( nerdeyse iki yıl geçecek )asla normal bir davranışı olmadı sana .

Aman diyim uzak dur .
(10,766 puan) tarafından
Ana bjzde corba derler kız. Bende anlamıyorum.
tarafından
Katılıyorum ne derse desin sen geri dur adamdan
(13,824 puan) tarafından
Keşke zamanında kıymetini bilseymis ozaman
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Sjsjsjjs Özge senin ex beyi anlamak mümkün değil yeminle bacım ama vardır onun bir planları dikkat et vala 
(10,766 puan) tarafından
Var bır planı ama ne. Gecen ay kendinden 4yas kucuk arkadası bir anda öldü. Karısı coluk combuldak kaldılar. Belkide p cok etkiledi
(7,036 puan) tarafından
Vala hiç sanmiyorum kuzum senin kocada merhamet bulamıyorum keşke en başta iyi olsaydı da sana onları yastmasaydi
0 oy
tarafından
Alsın valla onun icin yaptiklarina say hiç acıma para icinde olanlar bile nafakanin peşine dusuyor can guvenlik sorunun yoksa bence al :)
(10,766 puan) tarafından
Yok canım oyle can korkusu fılan. Cok korkuyor hapise dusmekten. 1 numaralı korkusu.
tarafından
O zaman aldırvalla cektiklerine cektirdiklerina say :)
(10,766 puan) tarafından
Ölüm korkusu girmiş içine bunun. Birde zaten bana evlenirken mihir olarak araba alcam demişti. Bemce onu yapmaya calısıyor kul hakkından kalkmak için
tarafından
Rabbim zamansiz ölüm vermesin genclere yazık Hersey gonlunce olsun
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Barışmanın yolunu yapıyor canım ne yapacak başka ayrıca da kız evlat değil mi de oğlan olunca kıymete biniyor saçmalık 
(10,766 puan) tarafından
Dogulu canım neyazıkkı oyle görmuş o da
(4,426 puan) tarafından
Gormez olasıca tövbe tövbe ") neyse onu beş i bos ver de senin barışmaya niyetin var mı ")
0 oy
(7,839 puan) tarafından
Eski eşinle bosanmissin ama hala irtibat halinde siniz? Ben olsam çocuklarım hariç bir konuda konuşmam sanırım siz barışmak istiyorsunuz.
(10,766 puan) tarafından
Cocuklarım ufak. Bız bu arkdas kalabılmeyı becerdık. Bızım problemın en buyugu 3 kışıydi
0 oy
(1,995 puan) tarafından

niye kız olunca alınmıyormuşmu araba ne erkekmış kardeşim :D lafa bak 

ev araba derken gözünü boyayıp barışmaya çalışıp işye

(10,766 puan) tarafından
Fırsattan istifade görcek o barısma cabasını =D
0 oy
(388 puan) tarafından
Erkek evlat lafına gelene kadar tamamdı.
(10,766 puan) tarafından
Dogulu ya kuzum beyin öyle işliyor. Sansınanda cocuk tamamen bizim taraf tipi karalteri=D
(388 puan) tarafından
Allah sağlıklı hayırlı evlat versin. Bunu batıda da yapan çok yavrum. Sadece doğu değil. Tamamen zihniyet.
0 oy
(1,307 puan) tarafından
Alt yapıyı halletmeye çalşıyo ama boşver kabul etme
(10,766 puan) tarafından
Alt yapı derken kuzum anlamadım
(1,307 puan) tarafından
Barışmak için alttan alttan sana yağ çekiyo yani
0 oy
tarafından
1-60 bine araba değil motosiklet bile alamaz.

2-Geçen gün de yazdım postuna, bence barışmak istiyor. 

3-Sana yaptığı yanlış ne bilmiyorum ama vicdan azabı da çekiyor olabilir.
(10,766 puan) tarafından
Ölüm korkusu girmiş içine. Kul hakkı kalmamalı diyor kalp kıramalı diyor. Bu arada mehir olarakmaraba alacaktı belkide onu yapmaya calısıyor. Tabiki barısmak istiyecek bosanınca kimin ne mal olduğunu gördü.
tarafından
Ne yapmıştı ki sana ?
0 oy
tarafından
Erkek evlat ney la tobe bismillah 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Yol yapıyor gibime geldi 
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Alsın kız boşver o kadar çektirdiğine değmez ama al canım bu arada senin oğlan ne kadarlık ki
(10,766 puan) tarafından
Daha 1.5 yasında canım

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 1,794 göst.
6 Mayıs 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 793 göst.
16 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zoli (796 puan) tarafından soruldu

377,837 soru

11,309,304 cevap

34,741 kullanıcı