0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde (252 puan) tarafından

Arkadaşlar gümüş kolye aldım taktım kararmaya başladı.1 hafta bile takmadığım kolye karardı.çamaşır deterjanında beklettim temizledim düzelmedi dahada karardı.ama diş macunuyla temizledim eski haline döndü.benim kolyem şimdi sahtemi oluyor bişey anlamadım neden karardı.parfüm kullanmıyorum.kirlenme terleme yok.bazı yerlerde ufak siyahlıklar kalmış

image

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Diş macunuyla sil canım eşimde kolyesini böyle temizledi benimde yüzüklerim gümüş diş macunuyla yepyeni oldu. Sürekli boynundaysa terdende kararıyormuş
(252 puan) tarafından
Canım yeni aldım 10 günlük kolye 1 hafta bile doğru düzgün takmadım bile.kolyenin ön yüzü karardı arka kısmı kararmadı tenime değen yerlere bişe olmadı.terden olsa arkası kararırdı dimi?
(3,382 puan) tarafından
Altında temizlenir mi canım macunla
tarafından
Oda dogru canım çelik alabilirsin benim çelik kolyem hep boynumda halen ilk günki gibi 6 ay oluyor alalı
tarafından
Altını bilemiyorum canım hiç denemedim yani
(3,382 puan) tarafından
Tamm canm sağol
-Reklam-
0 oy
(225 puan) tarafından
Canım gümüş mü değil mi peki anlamam ama kararan kolye ya da zincir tarzı ürünleri sigara külünde bekletince düzeliyor diye biliyorum deneyebilirsin
(252 puan) tarafından
10 günlük kolye.1 hafta bile düzgün takmadın ön yüzü karardı arka kısmı tenime değen yer hiç kararmadı bişey anlamsdım kolyeden
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Gümüş degilde çelik al canim hic kararmaz
(252 puan) tarafından
Bi dahaki sefere öyle yaparım sağol
0 oy
(1,065 puan) tarafından
6 aydır gümüş yüzük takıyorum kararma olmadı 
(252 puan) tarafından
Sahtemi acaba benimki.sahte olmasaydı eski haline dönmezdi? Aklımda deli sorular..1 hafta gene kullanacam tekrar öyle kararırsa geri götüreceğim
(1,065 puan) tarafından
Bence şimdi götür ben bir de çalışıyorum temizlik yaparken falan da hiç çıkarmadım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 182 göst.
30 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 248 göst.
30 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 332 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,408 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.