0 oy
85 göst.
Aile kategorisinde (623 puan) tarafından
Oğlum 2. Ayına gircek bu ay yaptircaz Allah nasip ederse. Zor oluyor mu huyszlaniyilarmi veya kaç gün sürüyor ateş oluyormu vs

9 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
5 aylıkken  yaptırdık lokal anesteziyle sünnet edildi cok aşırı rahat geçti sıkıntı çekmedik 
-Reklam-
0 oy
(2,512 puan) tarafından
3 aylıkken olduk lokal ile o gece biraz huysuzdubsonrasi güzeldi hemen toparladı maşallah iyiki yaptırdık diyoruz 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Bizde dün ettirdik 3 aylık oğlum. Çok aşırı hareketli olduğu için genel anestezi ile oldu. Dün çok huysuzdu bugün düne nazaran bı tik daha iyi ama hala ara ara ağlıyor. Sebebi sünnet mi başka bişey mi çözemedim bazen keyfi çok iyi oluyo canı yanmıyor gibi bazen de çok agliyo
0 oy
(732 puan) tarafından
Benimde 80 günlüktü yani 3 gün önce yaptırdık klinikte yani ilk iki gün zordu gerçi klimanın önünde güzel uyıyordu arada tabi çok normal sancılanıyordu bugün daha iyi şükür ilk iki gün 4 saat arayla ağrı kesici verdim 
(623 puan) tarafından
Kilima carpmasmi kiz
(732 puan) tarafından
Diyarbakır dayım yanıyor burası en ters köşeye bıraktım ne yapayım bacım mecbur
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bnmki daha karnımda bilgi ediniyim diye geldim ama bnde küçükken yaptırcam bir şey hatirlamasın küçükken bezliyken halletmek daha iyi sadece şunu duydum 1 yaşından önce devlette yapilmiyormus doğru mu yanlış mı bilmiyorum 
(623 puan) tarafından
Ay hadi ya bizde devlette yaptircaz randevu için bakcaktik. Nerden duydun
(1,392 puan) tarafından
Eşimin halası söyledi bide burdan bnde bilmiyorum belki ilden ile mi fark ediyor bilmiyorum sende öğren bana haber et bnm oglanda 2 hafta sonra gelecek inşallah ❤️
(623 puan) tarafından
Tamam canm ederm bilgi alırsam gidersek yazarm sana bebekden unutmazsam sen yaz  :).oy sağlıkla gelsn insaAllah
(1,392 puan) tarafından
Benimde vaktim olursa cocukdan sonra konusrz tabikide :D))
0 oy
(3,895 puan) tarafından
3 aylıkken ettirdik ilk hafta zordu sonrası kolay.
0 oy
(225 puan) tarafından
Ayyy bir problemi yoksa biraz serinlik zamani mi yaptirsaniz sunneti yazik cocuga sicaklarda bilemedim benim oglum ocakta dogacak 40 i cikinca yaptiricam
0 oy
(427 puan) tarafından
6 aylik ettirdik çok rahat ettik
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Bende 2 aylikken yaptırdım bi buyuk beden bez takdirdim ilk gun aglama sizlama oluyor ama cok sukur korktgm gibi gecmedi hemen toparlandi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 89 göst.
21 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
31 Temmuz 2022 Aile kategorisinde mehal (623 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
0 oy
6 cevap 158 göst.

381,958 soru

11,435,161 cevap

35,002 kullanıcı

...