0 oy
81 göst.
Moda kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar yakında düğünümüz var oğluma papyonlu kıyafet giydirecegim almadım çünkü evde vardı citcitlari sorun vardı yaptırdım yeni taktirdim ama kıyafeti bı sure daha olur üzerine alicagim şeyde böyle olucakti zaten neyse evde kısa kollu gömlek var ama yakalı deyil papyon takılmaz,,,bitanede uzun kollu olan var ince kalın deyil kolu kivrilipta düğme takılan varya osekilde olan napiyon sizce onu giydireyimmi içine şimdi bı tanedaha beyaz gömlek alsam 100 TL falan bidaha napicaz onu zaten mevsimde gecicek 

2 Cevaplar

0 oy
(420 puan) tarafından
Dene bı nasıl duruyor
(686 puan) tarafından
Yok zaten güzel oluyor doğum gününde almıştım kıyafetin içine kış ti ozaman ama kalın deyil gömlek hani şu erkeklerinde takım elbiselerinin altında gömlekleri olurya uzun kol öyle yani
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Acaba üstüne mi diksen on kısma hem esprili olur hemde boynunu sikmazdi ne dersin hayal et bakım smdi nasıl birşey bilemiyorum 
(686 puan) tarafından
Himmm düşüneyim bakiyim papyonumuz siyah değil aslında siyah takım olsa güzel olurdu gri
(6,859 puan) tarafından
Küçük mu çocuğun
(686 puan) tarafından
18 aylık cnm
(6,859 puan) tarafından
Bı dene bakalm içine nsl sinerse. Çünkü havalarda sıcak bogulmasin bebiş :)
(686 puan) tarafından
Valla aynen öyle ya biraz durur sonra başka bı kısa pantolonlu slopet giydirim yapcak bişi yok

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 244 göst.
18 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
23 Mayıs 2023 Moda kategorisinde sweetsc (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 208 göst.
10 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hicrannn (1,064 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 292 göst.

377,254 soru

11,289,745 cevap

34,701 kullanıcı

...