0 oy
183 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (583 puan) tarafından

Kızlar 20'lik dişim çok kötü ağrıyor çürümüş. Evde önerebuleceginz bişey var mı ağrısı geçse. Kızım küçük eşim çalışıyor kimsem yok yakinda açıkçası çekmekten de çok korkuyorum. :(

5 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
20 lik sıkıntı Cnm doktora gitmelisin. Doktor tavsiyesi veriyim diş ağrısı için 1 bardak kaynamış suya bir tatlı kaşığı kekik az demlensin süz bunu gargara yap ama yutma. Agrayan böylede beklet ağzında Cnm .doğal antibiyotik bakalm inşallah işe yarar.
(660 puan) tarafından
Sıcak şekilde mi gargara benimde dış ağrım var
(6,859 puan) tarafından
Yok cnm ılık olunca
(660 puan) tarafından
Tamam bende deneyeyim teşekkürler
(6,859 puan) tarafından
Dişinol var birde Cnm eczanede dişe suruyorsun uyuşuyor
(583 puan) tarafından
Allah razı olsun canım denerim
-Reklam-
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ay antibiyotik almadan geçmiyor 20 lik zor...ağrısı için karanfil yağı fayda ediyor karanfil falan varsa koy...
(583 puan) tarafından
Evet çok zor maalesef evde yok :(
0 oy
tarafından
Bende çok çektim dişten iyi bilirim o ağrıyı sarımsak sakınleştirir dişini evde MAJEZİK ağrı kesici varsa onu koy karanfil iyi gelir eczanede diş uyuşturucu sprey satılıyor ismini unuttum onu aldırabilirsin 
tarafından
Canımsın kuzum Rabbım Sendende razı olsun emojiyi normal klavyeden yazıyorum ☺️❤️bu ikisini sadece kabul ediyor bu emoji varsa klavyende dene çıkacaktır
tarafından
Bu emojileride koyanlar var ya bakalım bende çıkacak mı kahve ve lale planı denicem ☕☕
(583 puan) tarafından
Canımm günaydın. Dişim iki gündür ağrısı durmuş çok çok teşekkür ediyorum. Allah'ım hep iyi güzel kapılar açsın sana duamdasin (*•*) olmadı can şunu yaptım öpücük emoji say:)))
tarafından
Günaydın canım ohh çok sevindim ağrın sızın olmamasına ❤️❤️❤️Rabbım bir daha diş ağrısı gbı dertler vermesin kımseye canım
(583 puan) tarafından
Aminnn cokk kalpppp
0 oy
(873 puan) tarafından
Diş hekimliği okuyorum dişine her denileni uygulama canım. Sana önerim karanfilin ağrı kesici özelliği var dolgu maddelerinde de bulunur karanfil yağı.

Ayrıca çekime gidecek diş ise çektir, kök ucunda lezyona yol açarsın iltihap çene kemıklerıne yayılır

Üst 20liklerin ise sinüzit boşluklarına zarar verirsin 
(583 puan) tarafından
Öncelikle çok teşekkür ederim ilginiz için. Evet uygulamadm sadece burda bi kardeşimiz çok guzel bu öneri ile ağrısı durdu Allah razı olsun ondan. Doğal antibiyotik sarmisagimz:) sayesinde ağrısı geçti. Üst 20liktr çekmekten korkuyorum dolgu olacaklar var onları kurtarma çabasındym tekim eşimde çalışıyor bebeğim küçük çok zor gerçekten olmadı mecbur çekeceğim. Allah razı olsun canım
(583 puan) tarafından
Karanfil yağı eczane de bulunuyor mu ordan alayım. Tekrar çok teşekkür ediyorum
0 oy
(129 puan) tarafından

Ne yaparsan yap gecmez cekilecek tek care

(583 puan) tarafından
:((((

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 123 göst.
+1 oy
6 cevap 58 göst.
28 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Cem.re 123 (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 50 göst.
11 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havin06 (2,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 58 göst.
20 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tuba Y (763 puan) tarafından soruldu

380,046 soru

11,376,534 cevap

34,862 kullanıcı

...